جستجو برای "{{term}}"
جستجو برای "{{term}}" نتیجه ای نداشت.
پیشنهاد می شود:
  • از املای صحیح کلمات مطمئن شوید.
  • از کلمات کمتری استفاده کنید.
  • فقط کلمه کلیدی عبارت مورد نظر خود را جستجو کنید.
{{count()}} نتیجه پیدا شد. برای دیدن نتایج روی دکمه های زیر کلیک کنید!
نتیجه ای یافت نشد.
سایر نتیجه ها (دپارتمان ها، اخبار، مقالات، صفحات) را بررسی کنید.

{{item.title}}

{{item.caption}}
نتیجه ای یافت نشد.
سایر نتیجه ها (دوره ها، اخبار، مقالات، صفحات) را بررسی کنید.

{{item.title}}

{{item.caption}}
نتیجه ای یافت نشد.
سایر نتیجه ها (دوره ها، دپارتمان ها، مقالات، صفحات) را بررسی کنید.

{{item.title}}

{{item.caption}}
{{item.datetime}}
نتیجه ای یافت نشد.
سایر نتیجه ها (دوره ها، دپارتمان ها، اخبار، صفحات) را بررسی کنید.

{{item.title}}

{{item.caption}}
{{item.datetime}}
نتیجه ای یافت نشد.
سایر نتیجه ها (دوره ها، دپارتمان ها، اخبار، مقالات) را بررسی کنید.

{{item.title}}

{{item.caption}}
{{item.datetime}}

خبرنامه تیر 1402

 

با گذراندن دوره‌های مجتمع فنی تهران، مدرک بین المللی از دانشگاه امریکایی گیرنه دریافت کنید!

امور بین‌الملل مجتمع فنی تهران با اخذ نمایندگی رسمی از کالج‌ها و دانشگاه‌های معتبر دنیا درصدد آن است تا همکاری خود را گسترش دهد. یکی از این همکاری‌ها اجرای دوره‌های مشترک و معادل‌سازی دوره‌های مهارتی مجتمع فنی تهران با واحدهای درسی دانشگاه یا کالج های خارج از کشور است. در این راستا با عقد قرارداد و شروع همکاری با دانشگاه امریکایی گیرنه در قبرس شمالی، این امکان میسر شده است تا دانشپذیران عزیز، با گذراندن دوره‌های مجتمع فنی تهران در هر رشته‌ای، برای دریافت مدرک بین‌المللی دانشگاه امریکایی گیرنه، اقدام کنند.

ادامه خبر

 وظایف حسابدار صنعتی

وظایف حسابدار صنعتی واحدهای تولیدی (صنعتی) واحدهایی هستند که با استفاده از مواد خام اولیه، نیروی انسانی و فناوری، اقدام به تولید یک محصول خاص می­کنند. لذا حسابداران صنعتی با تکیه بر دانش و مهارت خود باید بهای تمام‌شده محصول را محاسبه کرده و موارد زیر را مشخص کنند: برای تولید محصول چه مقدار مواد خام و اولیه مصرف شده است؟ برای تولید محصول چه میزان دستمزد پرداخت شده است؟ برای تولید محصول چه میزان هزینه­ های غیرمستقیم پرداخت شده است؟

ادامه مطلب

شمع‌های معطر و سلامت روان

شمع‌های معطر و سلامت روان مزایای شمع‌های معطر برای سلامت روان و حال خوش برخی تحقیقات نشان می‌دهند که شمع‌های معطر که دارای روغن‌ها و اسانس‌های طبیعی هستند، نه تنها هوا را تازه می‌کنند، بلکه می‌توانند بر خلق‌‌وخو و حال شما نیز تأثیر بگذارد. لینک ثبت نام دوره آموزش شمع سازی.
شمع‌های معطر تنها برای روشن کردن اتاق مورد استفاده قرار نمی‌گیرند. آنها همچنین می‌توانند رایحه‌های خوشبو را به خانه شما بیاورند. برخی تحقیقات نشان می‌دهند که شمع‌های معطر که دارای روغن‌ها و اسانس‌های طبیعی هستند، نه تنها هوا را تازه می‌کنند، بلکه می‌توانند بر خلق‌‌وخو و حال شما نیز تأثیر بگذارد. شمع‌های معطر بخش‌هایی از مغز را فعال می‌کنند که به بدن پیام می‌دهند که آرام باشد و می‌توانند حال شما را خوب کنند و سطح اضطراب شما را پایین بیاورند.

ادامه مطلب
ورود به صفحه اخبار مجتمع فنی تهرانورود به سایت واحد کاریابی آنلاین مجتمع فنی تهران
(کارتلنت)

مراکز مجتمع فنی تهران در کل کشور

اطلاعات مراکز

 

مرد متولد تیر
بچه مسلک ، همبازی بچه ها ، اخمو ، پول دوست و کمی حسود ، او بدون شک استاد می باشد و قادر است طولانی ترین مطالب را در کوتاه ترین جمله ها بیان نماید ، حواسش هیچوقت پرت نمی شود و از پر حرفی بیزار است ، اگر قلب یک مرد تیر ماهی جریحه دار شود وی فورا در لاک خود فرو می رود و هیچ مردی به اندازه یک مرد تیر ماهی همسرش را دوست ندارد. یکی از خصوصیات متولدین مرد تیر این است که با گذشت و خدا ترس هستند و آن ها مورد محبت پدر و مادر خود قرار می گیرند همچنین اغلب آن ها کاری منظم دارند و پول زیادی را بدست می آورند اما بعضا پول خود را در جایی غیر ضروری خرج می کنند. مردان متولد تیر ماه دوست و دشمن خود را به خوبی تشخیص نمی دهند و گاه گرفتار تهمت هایی نیز می شوند و به طور کلی در زندگی ممکن است گرفتار مشکلات زیادی شوند.

 

زن متولد تیر
زنان تیر ماهی در هوای ابری و بارانی غمگین می باشند ولی تا آفتاب نمایان می شود آن ها غرق شادی خواهند شد و به طور کلی متولدین تیر هر روز اخلاقی متفاوت دارند و پیش بینی رفتار آن ها سخت است و آن ها راه پول جمع کردن را به خوبی بلد هستند و به عنوان یک مشاور مالی کار خود را خوب بلد هستند. زنان تیر ماهی خسیس نیستند ولی نشانه هایی از آن را دارند و بهتر است وی را صرفه جو و آینده نگر بدانید همچنین زنان تیر ماهی به جمع آوری اشیاء کهنه و قدیمی علاقه مند می باشند. سعی کنید نسبت به مادر وی مهربان باشد و او هرگز نمی تواند ناراحتی مادرش را ببیند و بازگو کردن جوک هایی که برای مادر زن ساخته شده اند برای یک دختر تیر ماهی خط قرمز است. زنان تیر ماهی اغلب نگران هستند که نکند دیگر جذاب و خوش هیکل نباشند یا کم حافظه شده اند بنابراین بهتر است همیشه از او تعریف و تمجید کنید همچنین از دیگر ترس های وی این است که نکند دیگر مورد علاقه شما نباشد و شما باید خیلی بیشتر از زن های دیگر به وی ابراز احساس نمایی تا نتیجه مثبت آن را ببینید. علاقه یک زن تیر ماهی به فرزندهایش آنقدر زیاد است که پس از تولد اولین فرزند، شوهر وی حس می کند که دیگر مانند گذشته مورد علاقه خانومش نیست.

مجتمع فنی تهران اولین و معتبر ترین موسسه آموزشی در ایران
98+(21) 2729
site:www.mftplus.com
email:pr@mftplus.com

 

Facebook Instagram Rss Youtube Whatsapp