جستجو برای "{{term}}"
جستجو برای "{{term}}" نتیجه ای نداشت.
پیشنهاد می شود:
  • از املای صحیح کلمات مطمئن شوید.
  • از کلمات کمتری استفاده کنید.
  • فقط کلمه کلیدی عبارت مورد نظر خود را جستجو کنید.
{{count()}} نتیجه پیدا شد. برای دیدن نتایج روی دکمه های زیر کلیک کنید!
نتیجه ای یافت نشد.
سایر نتیجه ها (دپارتمان ها، اخبار، مقالات، صفحات) را بررسی کنید.

{{item.title}}

{{item.caption}}
نتیجه ای یافت نشد.
سایر نتیجه ها (دوره ها، اخبار، مقالات، صفحات) را بررسی کنید.

{{item.title}}

{{item.caption}}
نتیجه ای یافت نشد.
سایر نتیجه ها (دوره ها، دپارتمان ها، مقالات، صفحات) را بررسی کنید.

{{item.title}}

{{item.caption}}
{{item.datetime}}
نتیجه ای یافت نشد.
سایر نتیجه ها (دوره ها، دپارتمان ها، اخبار، صفحات) را بررسی کنید.

{{item.title}}

{{item.caption}}
{{item.datetime}}
نتیجه ای یافت نشد.
سایر نتیجه ها (دوره ها، دپارتمان ها، اخبار، مقالات) را بررسی کنید.

{{item.title}}

{{item.caption}}
{{item.datetime}}

امورنمایندگی ها

شرایط و نحوه اخذ نمایندگی از مجتمع فنی تهران

خدمات قابل ارائه از طرف مجتمع فنی تهران به نماینده :

استفاده از عنوان با مجتمع فنی تهران با بیش از 44 سال سابقه درخشان

اين سازمان كه به عنوان يك برند ( Brand ) معتبر آموزشي در كشور مطرح است توسط مردم و مسئولين شناخته شده است و به كارگيري آن مسلما ارزش افزوده اي ايجاد مي نمايد و يك مزيت رقابتي براي نمايندگان مجتمع در شهرستانها محسوب مي گردد

مجتمع فني تهران نيز تمام تلاش خود را مي نمايد كه اين نام تجاري را رشد داده و در شناسايي آن به عموم آحاد مردم و نيز مسئولين اجراي كشور برنامه هاي فراواني دارد . ” سند افتخار ما ” يكي از منابعي است كه منتشر يافته است و در آن كليه افتخاراتي كه مجتمع فني تهران در مدت فعاليت خود كسب كرده درج شده است.

ارائه منابع آموزشي و دانش تجربيات

دروس فراواني در دپارتمانهاي متنوع مجتمع فني تهران در حال تدريس است ، براي اين دروس منابع آموزشي فراواني وجود دارد همانند سيلابس ، طرح درس ، نمونه سوالات آزمون ، نمونه تمرين ها و … همچنين راهنماهايي نيز جهت نحوه انتخاب و گزينش اساتيد ، فرمها و روالهاي كاري و اجرايي ، نحوه ارزيابي از عملكرد اساتيد ، نحوه ارزيابي كيفي آموزش و ساير موارد مشابه بديهي است نماينده مجتمع فني تهران براي دستيابي به اين دانش گرانبها بايستي ضمن اخذ شرايط لازم ، توان خود را در پياده سازي آنها به مجتمع ثابت نمايد و نيز امانت دار اين دانش باشد .

برگزاري كارگاه هاي آموزشي براي مديران و پرسنل

جهت آشنايي كامل نماينده و مديران آن با مجتمع فني تهران كارگاه هاي آموزشي براي آنها در نظر گرفته مي شود كه در مركز اجرا مي شود. در اين كارگاه ها دانش و تجربه مديران مركز بطور كامل در اختيار نماينده قرار مي گيرد .

همچنين نماينده مديران و پرسنل آن از نزديك و بطور ملموس با نحوه كار مركز ، روالهاي كاري ، آئين نامه ها ، فرمها و بخش نامه هاي سازمان آشنا مي شوند و كليه مدارك لازم در اختيار آنها قرار مي گيرد .

ارزيابي از اساتيد و برگزاري كلاسهاي تربيت مدرس

كليه اساتيدي كه در نمايندگي تدريس مي نمايند مي بايست قبلا از نظر كيفي به تائيد دپارتمان مربوطه در مركز برسند و صلاحيت علمي آنها مورد بررسي و تائيد قرار گيرد . براي افزايش سطح علمي اساتيد كارگاه هاي تربيت مربي نيز مرتبا برگزار مي گردد.

نظارت كامل كيفي و كمي بر عملكرد نمايندگي

ناظرين و بازرسين مجتمع بطور مرتب از نمايندگي بازديد بعمل خواهد آورد و از نظر كيفي بطور دقيق فعاليت نماينده را مورد ارزيابي قرار خواهند داد و نكات مثبت و منفي آن طبق روالهاي موجود به نماينده اعلام خواهد داشت تا نماينده با رعايت آنها در جهت رشد ارائه خدمات كيفي به مشتريان گام بردارد

بهره گيري از تجارب ساير نمايندگان

عضويت در مجتمع فني تهران امكاني را براي نماينده فراهم مي آورد كه با ساير نمايندگان سطح كشور نيز در تماس و تعامل باشد . جلسات سه ماهه اي برگزار مي گردد كه در آن كليه نمايندگان با هم به تبادل نظر مي پردازند .

تعهدات نماینده

- رعايت باورهاي بنيادي مجتمع و صداقت كاري

- ايجاد بستر فيزيكي مناسب و در خور شان

- ايجاد محيط كاري شاداب و دانش محور

- پياده سازي موفق دوره هاي آموزشي طبق استاندارد ها

- ارائه كليه خدمات و محصولات نرم افزاري و سخت افزاري مجتمع

- قبول تعهد انجام حداقل كاركرد ماهيانه

- حضور كامل در جلسات ، تصميمات و فعاليت هاي گروهي مجتمع

- همكاري كامل با ناظران كيفي مجتمع

- رفع و رجوع امور مربوط به اخذ مجوز از مقامات محلی

- تعاملات مالي بين مجتمع فنی تهران و نماینده

- پرداخت حق امتياز اخذ نمايندگي توسط نماينده

نماينده به منظور عضويت در خانواده مجتمع فني تهران و برخورداري از مزاياي آن مبلغي را بعنوان حق امتياز به مجتمع پرداخت مي نمايد . محاسبه حق امتياز بصورت پارامتر يك مي باشد و بر اساس مولفه هايي نظير جمعيت شهري ميزان توسعه يافتگي ومحروميت استان ، وضعيت دانشگاهي و امثال آن براي هر شهرستان توسط جداولي كه در برنامه Excel تهيه شده است محاسبه مي گردد .

مبلغ حق امتياز مي بايست بصورت نقدي در هنگام اعطای موافقت اصولی پرداخت شده باشد و اين مبلغ به هيچ عنوان قابل عودت نمي باشد.

با توجه به اينكه قرارداد نمايندگي بصورت يكساله تنظيم مي شود و در پايان و در صورت رضايت طرفين تمديد مي گردد ،‌ پرداخت مجدد حق امتياز جهت تمديد لازم نخواهد بود .

پرداخت قدرالسهم آموزشي توسط نماينده

نماينده از محل درآمد شهريه ثبت نام به ميزان 20 درصد بابت قدرالسهم به مجتمع پرداخت خواهد نمود . اين ميزان در شش ماه اول همكاري شامل 5 درصد تخفيف مي گردد .

شهريه دروس با توجه به وضعيت هر شهرستان به تاييد هر دو طرف مي رسد و نماينده موظف است همان مبالغ توافق شده را اعلام نمايد . قدرالسهم نيز باتوجه به اين مبالغ محاسبه خواهد شد .

ضمنا هرگونه تخفيف ، انصراف وعودت شهريه كه مطابق آيين نامه هاي مصوب مجتمع انجام شود در محاسبه قدرالسهم رعايت خواهد شد . هرگونه قرارداد آموزشي كه نماينده با سازمانها ، شركت ها و اشخاص ثالث عقد نمايد كه چه در محل نمايندگي و چه در خارج از آن اجرا شود نيز شامل محاسبه قدرالسهم خواهد گرديد.

 

تعهد حداقل كاركرد آموزشي توسط نماينده

نماينده متعهد مي گردد كه اسناد مالي مربوط به حداقل كاركرد ماهيانه را به مجتمع بپردازد.

شرايط لازم براي دريافت نمايندگي

- داشتن تجربه كافي و مفيد در زمينه فعاليت هاي آموزشي(حداقل 4 سال مدیریت مراکز آموزشی)

- داشتن حداقل مدرك كارشناسي براي مديريت مسئول نمايندگي

- داشتن مجوزهاي آموزشي و فعاليت هاي مرتبط

- دارا بودن توان مالي مناسب

- همسو بودن افكار و عقايد و ايديولو‍ژي كاري

- داشتن شرايط متعارف عرفي و اجتماعي

- آشنايي كافي با مجتمع و فعاليت هاي آن

- قبول تعهد حداقل كاركرد ماهيانه

-  حداقل كاركرد    

ماهيانه

مجتمع توقع دارد كه نماينده در هر شهرستاني ،‌بنا به وضعيت آن شهر ،‌ برآوردي از رشته هاي آموزشي قابل اجرا در آن شهر و نيز تعداد دانش پذيران آن رشته ها را تهيه نمايد. (نام دوره - میانگین شهریه دوره - تعداد نفرات - جمع شهریه دریافتی)

جمع کل

برآورد فوق براي هر سال كاري تهيه مي گردد . اين برآورد در وهله اول نشان دهنده شناخت نماينده از مجتمع و دوره هاي آن و نيز از شهرستان خود مي باشد .

باتوجه به اينكه بديهي است هيچگاه برآوردها در عمل به حقيقت كامل نمي پيوندد ، طرفين اين برآورد را بررسي و حداقلي را براي آن توافق مي نمايند كه اين حداقل كاركرد ميزاني است كه نماينده قبول مي نمايد كه حتما انجام شود .

نماينده مبلغ قدرالسهم مربوط به حداقل كاركرد و با تقسيط 12 ماهه به مجتمع مي پردازد .

در صورتي كه كاركرد واقعي در پايان نیم سال قراردادی بيش از اين حداقل باشد ، ميزان قدرالسهم مابقي نيز توسط نماينده پرداخت مي شود اما اگر متاسفانه كاركرد كمتر از حداقل شد مجتمع مبلغي را عودت نخواهد كرد .

بديهي است مجتمع تمام تلاش خود را جهت همكاري با نماينده انجام خواهد داد تا نه تنها حداقل كاركرد فوق بلكه بيش از برآوردهاي انجام شده نيز فعاليت آموزشي بدست آيد .

 

سوالات متداول

آیا مجتمع فنی تهران به افراد حقیقی هم نمایندگی می دهد؟

بله . اما در صورتی فرد حقیقی می تواند نمایندگی دریافت نماید که تمامی سرمایه گذاری فعالیت را راسا انجام دهد، مالکیت ساختمان نمایندگی را کاملا دارا باشد و نیز شرایط کامل مدیریت آموزشی و اداری نمایندگی را نیز داشته باشد .

آیا نمایندگی مجتمع فنی تهران در شهرستانها بصورت انحصاری است؟

خير . کلیه نمایندگی ها غیر انحصاری می باشد. اما مجتمع معمولا در شهرستانهایی که نماینده آن فعالیت قابل قبولی دارد اقدام به اعطای نمایندگی دیگری نمی نماید.

آيا شهريه دروس در شهرستانها بايستي مطابق تهران باشد ؟

خير . با توجه به اينكه شهرستانهاي مختلف داراي شرايط اقتصادي اجتماعي و رقابتي متفاوتي مي باشند امكان استاندارد كردن قيمت بصورت يكسان در كشور وجود ندارد . اما ليست قيمتهاي دوره ها در هر شهرستاني در ابتداي سال با توافق نماينده و مجتمع مصوب مي گردد .

آيا مدت زمان دروس در شهرستانها با تهران متفاوت است ؟

خير . تمام دروس داراي سيلابس يكسان مي باشند و در كل كشور بايستي مطابق استانداردهاي مصوب مجتمع اجرا شوند . مدت زمان دروس نيز جزء اين استاندارد است .

آيا اساتيد نمايندگي ها همانند اساتيد مركزي مجتمع هستند ؟

بله . مجتمع تمام تلاش خود را جهت انتخاب اساتيد برتر در شهرستانها مي نمايد و نيز كليه اساتيد نمايندگي ها قبل از شروع به تدريس ،‌ دوره هاي خاص تربيت مربي گذرانده و صلاحيت آنها توسط دپارتمانهاي مركزي مجتمع ارزيابي مي گردد .

 

اطلاعات تماس

۰۲۱-۲۲۱۱۴۹۲۶

۰۲۱-۲۷۲۹

branches@mftplus.com

تهران، سعادت آباد، خيابان دوم (شهيد عبقری)، بلوار بهزاد شمالی، نبش باغستان يكم، شماره 12، واحد امور نمایندگی ها

 

مراحل اخذ نمایندگی

مطالعه كامل وب سايت مجتمع فنی تهران توسط متقاضی

تكميل فرم پرسشنامه متقاضيان نمایندگی و ارسال آن همراه با كليه ضمائم لازم به ایمیل واحد امور نمایندگی های مجتمع فنی تهران

دانلود فرم

انجام مصاحبه حضوري با متقاضي توسط مجتمع فنی تهران

تهيه جدول برآورد كاركرد توسط متقاضي (حداقل كاركرد ماهيانه)

معرفي اوليه ساختمانهاي مناسب جهت نمايندگي

بازديد از محل شهرستانها و فعاليت هاي سابق و جاري متقاضي

پرداخت حق امتياز توسط نماينده

ارائه موافقت اصولي كتبي از مجتمع فنی تهران به متقاضي

تجهيز كامل ساختمان و فضاي آموزشي

عقد قرارداد نهايي