جستجو برای "{{term}}"
جستجو برای "{{term}}" نتیجه ای نداشت.
پیشنهاد می شود:
  • از املای صحیح کلمات مطمئن شوید.
  • از کلمات کمتری استفاده کنید.
  • فقط کلمه کلیدی عبارت مورد نظر خود را جستجو کنید.
{{count()}} نتیجه پیدا شد. برای دیدن نتایج روی دکمه های زیر کلیک کنید!
نتیجه ای یافت نشد.
سایر نتیجه ها (دپارتمان ها، اخبار، مقالات، صفحات) را بررسی کنید.

{{item.title}}

{{item.caption}}
نتیجه ای یافت نشد.
سایر نتیجه ها (دوره ها، اخبار، مقالات، صفحات) را بررسی کنید.

{{item.title}}

{{item.caption}}
نتیجه ای یافت نشد.
سایر نتیجه ها (دوره ها، دپارتمان ها، مقالات، صفحات) را بررسی کنید.

{{item.title}}

{{item.caption}}
{{item.datetime}}
نتیجه ای یافت نشد.
سایر نتیجه ها (دوره ها، دپارتمان ها، اخبار، صفحات) را بررسی کنید.

{{item.title}}

{{item.caption}}
{{item.datetime}}
نتیجه ای یافت نشد.
سایر نتیجه ها (دوره ها، دپارتمان ها، اخبار، مقالات) را بررسی کنید.

{{item.title}}

{{item.caption}}
{{item.datetime}}

دپارتمان هنر و سینما

تقویم آموزشی دپارتمان هنر و سینما

 

 

 

 

اطلاعات تماس

 

 صفحه اینستاگرام دپارتمان هنر و سینما مجتمع فنی تهران

 

 

شماره واتساپ: 09021703665

 

تلفن مستقیم : 021-22089859

دپارتمان هنر و سینما

 

دپارتمان هنر و سینما مجتمع فنی تهران

 

دپارتمان هنروسینما با رویکرد تربیت نیرو در جهت کارآفرینی، سعی بر آموزش و پرورش افراد در گرایش های متفاوت از هنرهای دستی و دیجیتالی بصورت کاملا پروژه محور و به استناد استانداردهای روز آموزشی در دنیا را دارد همانگونه که می دانید امروزه گستره فعالیت این بخش (هنر و سینما) بسیار افزایش یافته است و با وجود دنیای جدید اینفلوئنسری بعنوان یکی از مشاغل مدرن، فراگیری مهارت هایی که منجر به خوداشتغالی می شود جزو ضروریات می باشد.

به نوعی می توان گفت هر آنچه در اطراف خود می بینید از تابلو های زینتی در منزل تا طراحی و آماده سازی تبلیغات با خروجی چاپی در محیط اطراف خود و یا تیزر، فیلم و سریال های کوتاه و بلند در سینما، تلویزیون و شبکه های اجتماعی و ... همه جزو مجموعه نتایج فعالیت افرادی می باشد که در این گروه آموزش دیده اند و حال منجر به درآمد برایشان شده است.

شما با آموزش در هر یک از گرایش های زیر مجموعه این دپارتمان به راحتی می توانید با نهادها و شرکت های خصوصی یا دولتی و یا بعنوان یک اینفلوئنسر بصورت مستقل مشغول به فعالیت شده و کسب درآمد نمائید.

پس از شرکت در هر یک از دوره های مجتمع فنی تهران، در صورت کسب نمره 60 از 100 می توانید مدرک دو زبانه و معتبر مجتمع فنی تهران را اخذ نمائید . این مرکز به واسطه قدمت و اعتباری که در حوزه آموزش در سطوح داخلی و برون مرزی کسب نموده است توانسته برای برخی از گرایش ها شرایطی را فراهم نماید تا فراگیران بتوانند علاوه بر مدارک مجتمع فنی تهران در صورت تمایل مدارک بین المللی از مراکز مهارتی و معتبر دنیا را نیزکسب نمایند.

از جمله ویژگی های مجتمع فنی تهران همکاری با اساتید تراز اول و دارای تجارت کاری مرتبط و همچنین دارا بودن کارگاه های مجهز و بستر آموزش آنلاین اختصاصی می باشد.

ما در مجتمع فنی تهران کلیه آموزش ها را به سه شیوه حضوری، آنلاین(لایو) و  Blended(ترکیبی از آفلاین، آنلاین و حضوری) ارائه می دهیم که شما می توانید طی تماس با کارشناسان ما از نحوه برگزاری هر یک از دوره ها مطلع شوید.

    

دوره ها

گروه های آموزشی

{{item.title}}
{{item.center}}
آنلاین
آنلاین / حضوری
حضوری
{{item.time}} {{item.sessions}}
{{item.dep}} {{item.group}}
تاریخ شروع {{item.start}}
ظرفیت باقی مانده {{item.capacity}} نفر
{{item.author}}
{{item.cost}} ریال{{item.discount}}
موردی برای نمایش وجود ندارد!
نمایش بیشتر

مقالات

آیا مجتمع فنی تهران برای آموزشی مهارت‌محور مناسب است؟
۱k

بسیاری از آموزش‌دیدگان در مراکز مختلف آموزشی پس از ورود به محل کار قادر نیستند که از مهارت‌های خود استفاده ببرند. متأسفانه به نظر می‌رسد که آموزش‌های تئوری نمی‌توانند نیازهای جامعه امروز را برطرف کنند. البته مراکزی چون مجتمع فنی تهران که آموزش را برپایه مهارت رواج می‌دهند، روزنه امیدی برای پرورش نیروهای کارآزموده هستند. اما سؤال این است: «آیا این مراکز با تقویم آموزشی خود، واقعا می‌توانند در رفع نیاز سازمان‌ها و آموزش نسل کار آینده مؤثر واقع شوند؟»

شنبه ۲۵ آذر ۱۴۰۲
ادامه
لیتوگرافی چیست؟ شرح وظایف شغل لیتوگرافی...
۳k

لیتوگرافی یکی از معمول‌ترین تکنیک‌های چاپ است و هنرمندان به کمک آن طراحی‌های منحصر به فرد تولید می‌کنند که می‌توان از آنها در چاپ کتاب، روزنامه و سایر اقلام چاپی استفاده کرد. اگر به کار در حوزه لیتوگرافی علاقه‌مند هستید، به چیزی بیش از خلاقیت صرف نیاز دارید. این شغل نیازمند دانش عمیق از فرایند چاپ و همچنین توانایی ساختن صفحات چاپی، شناخت فرایندهای چاپ و سایر ابزارهای تخصصی این حوزه است. داشتن نگاه هنری و داشتن مهارت دستی نیز به همین اندازه در حوزه لیتوگرافی مهم هستند.

سه شنبه ۱۷ بهمن ۱۴۰۲
ادامه