جستجو برای "{{term}}"
جستجو برای "{{term}}" نتیجه ای نداشت.
پیشنهاد می شود:
  • از املای صحیح کلمات مطمئن شوید.
  • از کلمات کمتری استفاده کنید.
  • فقط کلمه کلیدی عبارت مورد نظر خود را جستجو کنید.
{{count()}} نتیجه پیدا شد. برای دیدن نتایج روی دکمه های زیر کلیک کنید!
نتیجه ای یافت نشد.
سایر نتیجه ها (دپارتمان ها، اخبار، مقالات، صفحات) را بررسی کنید.

{{item.title}}

{{item.caption}}
نتیجه ای یافت نشد.
سایر نتیجه ها (دوره ها، اخبار، مقالات، صفحات) را بررسی کنید.

{{item.title}}

{{item.caption}}
نتیجه ای یافت نشد.
سایر نتیجه ها (دوره ها، دپارتمان ها، مقالات، صفحات) را بررسی کنید.

{{item.title}}

{{item.caption}}
{{item.datetime}}
نتیجه ای یافت نشد.
سایر نتیجه ها (دوره ها، دپارتمان ها، اخبار، صفحات) را بررسی کنید.

{{item.title}}

{{item.caption}}
{{item.datetime}}
نتیجه ای یافت نشد.
سایر نتیجه ها (دوره ها، دپارتمان ها، اخبار، مقالات) را بررسی کنید.

{{item.title}}

{{item.caption}}
{{item.datetime}}

دپارتمان هنر و سینما

تقویم آموزشی دپارتمان هنر و سینما

 

اطلاعات تماس

 

 صفحه اینستاگرام دپارتمان هنر و سینما مجتمع فنی تهران

 

 

شماره واتساپ: 09021703665

 

تلفن مستقیم : 021-22089859

دپارتمان هنر و سینما

 

دپارتمان هنر و سینما مجتمع فنی تهران

 

دپارتمان هنروسینما با رویکرد تربیت نیرو در جهت کارآفرینی، سعی بر آموزش و پرورش افراد در گرایش های متفاوت از هنرهای دستی و دیجیتالی بصورت کاملا پروژه محور و به استناد استانداردهای روز آموزشی در دنیا را دارد همانگونه که می دانید امروزه گستره فعالیت این بخش (هنر و سینما) بسیار افزایش یافته است و با وجود دنیای جدید اینفلوئنسری بعنوان یکی از مشاغل مدرن، فراگیری مهارت هایی که منجر به خوداشتغالی می شود جزو ضروریات می باشد.

به نوعی می توان گفت هر آنچه در اطراف خود می بینید از تابلو های زینتی در منزل تا طراحی و آماده سازی تبلیغات با خروجی چاپی در محیط اطراف خود و یا تیزر، فیلم و سریال های کوتاه و بلند در سینما، تلویزیون و شبکه های اجتماعی و ... همه جزو مجموعه نتایج فعالیت افرادی می باشد که در این گروه آموزش دیده اند و حال منجر به درآمد برایشان شده است.

شما با آموزش در هر یک از گرایش های زیر مجموعه این دپارتمان به راحتی می توانید با نهادها و شرکت های خصوصی یا دولتی و یا بعنوان یک اینفلوئنسر بصورت مستقل مشغول به فعالیت شده و کسب درآمد نمائید.

پس از شرکت در هر یک از دوره های مجتمع فنی تهران، در صورت کسب نمره 60 از 100 می توانید مدرک دو زبانه و معتبر مجتمع فنی تهران را اخذ نمائید . این مرکز به واسطه قدمت و اعتباری که در حوزه آموزش در سطوح داخلی و برون مرزی کسب نموده است توانسته برای برخی از گرایش ها شرایطی را فراهم نماید تا فراگیران بتوانند علاوه بر مدارک مجتمع فنی تهران در صورت تمایل مدارک بین المللی از مراکز مهارتی و معتبر دنیا را نیزکسب نمایند.

از جمله ویژگی های مجتمع فنی تهران همکاری با اساتید تراز اول و دارای تجارت کاری مرتبط و همچنین دارا بودن کارگاه های مجهز و بستر آموزش آنلاین اختصاصی می باشد.

ما در مجتمع فنی تهران کلیه آموزش ها را به سه شیوه حضوری، آنلاین(لایو) و  Blended(ترکیبی از آفلاین، آنلاین و حضوری) ارائه می دهیم که شما می توانید طی تماس با کارشناسان ما از نحوه برگزاری هر یک از دوره ها مطلع شوید.

    

دوره ها

گروه های آموزشی

{{item.title}}
{{item.center}}
آنلاین
آنلاین / حضوری
حضوری
{{item.time}} {{item.sessions}}
{{item.dep}} {{item.group}}
تاریخ شروع {{item.start}}
ظرفیت باقی مانده {{item.capacity}} نفر
{{item.author}}
{{item.cost}} ریال{{item.discount}}
موردی برای نمایش وجود ندارد!
نمایش بیشتر

آخرین مقالات

۱۱ اصل طراحی و شیوه استفاده از آنها
۷۳

بحث‌های زیادی بر سر ‌این موضوع وجود دارد که دقیقاً در طراحی چند اصل اساسی وجود دارد. برخی طراحان می‌گویند ۷ اصل و برخی می‌گویند ۱۲ اصل وجود دارند و دیگران معتقدند که تعداد اصول طراحی عددی بین ‌این دو عدد است. اما در مورد اصول طراحی تعداد آنها مهم نیست. اصول طراحی به طراحان مجموعه‌ای از دستورالعمل‌ها می‌دهند که به آنها کمک می‌کنند ترکیب‌بندی‌های جذاب و بصری تولید کنند که برای کاربران تجربه ‌فوق‌العاده‌ای رقم می‌زنند. با پیروی از اصول طراحی مانند سلسله‌مراتب بصری، تعادل و تنوع می‌توانید محصولات دیجیتال و طراحی‌‌های گرافیکی تولید کنید که دیگران آنها را دوست دارد.

سه شنبه ۲۲ شهریور ۱۴۰۱
ادامه
راهنمای جامع عکاسی با موبایل
۳۴۰

وقتی همه‌جا پر از عکس‌های موبایلی بد است، رمز گرفتن عکس‌های خوب با موبایل چیست؟ دوربین‌های موبایل امروزی به‌طور خودکار روی پیش‌زمینه قاب فوکوس می‌کنند، اما در همه عکس‌هایی که با گوشی خود می‌گیرید سوژه در پیش‌زمینه نیست. همچنین بیشتر عکس‌های خوب تنها یک موضوع یا سوژه دارند.

یکشنبه ۵ تیر ۱۴۰۱
ادامه
طراحی گرافیک چیست؟
۳۷۴

طراحی گرافیک چیست؟ این راهنما مبتدیان را با طراحی گرافیک آشنا می‌کند و نمونه‌هایی از انواع مختلف طراحی گرافیک را نشان می‌دهد تا با این حوزه بهتر آشنا شوند. طراحی گرافیک یعنی چیدمان و ترکیب عناصر بصری یک پروژه. اگرچه اصطلاح «طراحی گرافیک» در دهه ۱۹۲۰ رواج یافت، این فرم هنری هزاران سال بخش مهمی از حوزه ارتباطات تصویری بوده است. نمونه‌های اولیه طراحی گرافیک را در دست‌نوشته‌ها، کتیبه‌ها و حتی نقاشی غارهای پیش از تاریخ می‌توان دید.

شنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۴۰۱
ادامه