جستجو برای "{{term}}"
جستجو برای "{{term}}" نتیجه ای نداشت.
پیشنهاد می شود:
  • از املای صحیح کلمات مطمئن شوید.
  • از کلمات کمتری استفاده کنید.
  • فقط کلمه کلیدی عبارت مورد نظر خود را جستجو کنید.
{{count()}} نتیجه پیدا شد. برای دیدن نتایج روی دکمه های زیر کلیک کنید!
نتیجه ای یافت نشد.
سایر نتیجه ها (دپارتمان ها، اخبار، مقالات، صفحات) را بررسی کنید.

{{item.title}}

{{item.caption}}
نتیجه ای یافت نشد.
سایر نتیجه ها (دوره ها، اخبار، مقالات، صفحات) را بررسی کنید.

{{item.title}}

{{item.caption}}
نتیجه ای یافت نشد.
سایر نتیجه ها (دوره ها، دپارتمان ها، مقالات، صفحات) را بررسی کنید.

{{item.title}}

{{item.caption}}
{{item.datetime}}
نتیجه ای یافت نشد.
سایر نتیجه ها (دوره ها، دپارتمان ها، اخبار، صفحات) را بررسی کنید.

{{item.title}}

{{item.caption}}
{{item.datetime}}
نتیجه ای یافت نشد.
سایر نتیجه ها (دوره ها، دپارتمان ها، اخبار، مقالات) را بررسی کنید.

{{item.title}}

{{item.caption}}
{{item.datetime}}

دپارتمان علوم مالی و حسابداری

تقویم آموزشی دپارتمان علوم مالی و حسابداری

 

اطلاعات تماس

 

صفحه اینستاگرام دپارتمان علوم مالی و حسابداری مجتمع فنی تهران

 

 

شماره تماس : 02122084833 - 02122084821 - 0212729

شماره واتساپ : 09021784103

دپارتمان علوم مالی و حسابداری

دپارتمان علوم مالی و حسابداری

 

" تا می توانید درآمد داشته باشید، تا می توانید پس اندازکنید،تا می توانید سرمایه گذاری کنید و تا می توانید بخشش کنید."

                                                                                                                                                 «John Wesley»

باتوجه به اهمیت حرفه حسابداری درموفقیت یا عدم موفقیت شرکت ها،کسب و کارها و با توجه به اینکه زبان مشترک تجارت و معاملات دردنیا گزارشات حسابداری می باشد و همچنین با توجه به رشد روز افزون آمار شرکتهایی که ثبت می شوند اهمیت حسابدار مشخص می گردد. بدیهی است که این نیاز گسترده شرکتها، سازمانها، تعاونی ها و اصناف در سطوح مختلف شغل حسابداری، بازارکار گسترده ای در دنیا بوجود آورده که از نظر اشتغال در صدر تمام رشته ها محسوب می گردد و با یک نگاه اجمالی در صفحات آگهی استخدام در وب می توان به آمار گسترده جذب و استخدام حسابدار در سطوح مختلف شغل حسابداری همانند:کمک حسابدار، حسابدار، حسابدار ارشد، رئیس حسابداری و مدیرمالی و... پی برد به این نیاز گسترده در سطوح داخلی و بین المللی نقش و اهمیت "آموزش حسابداری" را پررنگ می نماید.

دپارتمان علوم مالی و حسابداری مجتمع فنی تهران با همراهی تیم متخصص و با تجربه با هدف اشتغال و کارآفرینی برای دانش پذیران رشته های مختلف دپارتمان همواره با تحلیل بازار و کسب و کارها با 2 گروه "مالی و حسابداری" و "بورس و سرمایه گذاری" در خدمت دانشپذیران این رشته ها می باشد.

 

جهت مشاهده اطلاعات، سرفصل ها و ثبت نام میتوانید روی هر درس در چارت زیر کلیک نمایید.

Page-1
مدیریت پرتفوی حقوق و دستمزد کارگاه جامع حسابداری مالیات برارزش افزوده حسابداری برای غیرحسابداران دوره جامع مدیریت سرمایه گذاری در بازارهای پولی و مالی بین الملل... کارگاه جامع مدیریت سرمایه گذاری در بازار رمز ارزها (ارز دیجیتال) تحلیل بنیادی کاربردی دربازارسهام تحلیل تکنیکال کاربردی مبانی مدیریت سرمایه گذاری دربورس اظهارنامه مالیاتی پروژه کارآموزی ترفنداکسل درحسابداری مجموعه قوانین کاربردی گروه علوم مالی و حسابداری گروه بورس و سرمایه گذاری دپارتمان علوم مالی و حسابداری

 

 

مدارک: دانش پذیران بعد از گذراندن دوره های موردنظر خود با توجه به نوع دوره مشمول دریافت یکی از مدارک زیر یا هر2 مدرک می شوند.

مدرک مجتمع فنی تهران: این مدرک که به صورت 2 زبانه (فارسی،انگلیسی) می باشد و با هولوگرام به کلیه شرکت کنندگان دوره های آموزشی توسط مجتمع فنی تهران با کد پیگیری اعطا می گردد.

      مدرک وزارت علوم: این مدرک با تایید و استعلام وزارت علوم، تحقیقات و فناوری برای برخی از رشته های موجود اعطا می گردد.

 

دوره ها

گروه های آموزشی

{{item.title}}
{{item.center}}
آنلاین
آنلاین / حضوری
حضوری
{{item.time}} {{item.sessions}}
{{item.dep}} {{item.group}}
تاریخ شروع {{item.start}}
ظرفیت باقی مانده {{item.capacity}} نفر
{{item.author}}
{{item.cost}} ریال{{item.discount}}
موردی برای نمایش وجود ندارد!
نمایش بیشتر

آخرین مقالات

کاربرد بستر POWER BI در هوش تجاری
۳۴۰

تعریف هوش تجاری هوش تجاری (Business Intelligence-BI) ترکیبی از تحلیل، داده‌کاوی، تصویر‌سازی، ابزارها و زیرساخت‌های داده است که به سازمان‌ها در تصمیم‌گیری بر اساس داده‌ها کمک می‌کند. هوش تجاری داده‌ها را به دانش اجرایی تبدیل می‌کند و این دانش تصمیمات استراتژیک و کاربردی سازمان را شکل می‌دهد. ابزارهای هوش تجاری به مجموعه داده‌ها دسترسی دارند و آنها را تحلیل می‌کنند و در نهایت یافته‌های تحلیلی را در گزارش‌ها، داشبردها، گراف‌ها، نمودار‌ها و نقشه‌ها به نمایش می‌گذارند تا وضعیت یک سازمان را به‌خوبی و با تحلیل دقیق به کاربر نشان دهند.

یکشنبه ۵ تیر ۱۴۰۱
ادامه
تبانی در حسابرسی
۱۷۷

در ماده 272 قانون مالیات های مستقیم ایران زمینه ای برای استفاده از خدمات سازمان حسابرسی و موسسات و اشخاص عضو جامعه حسابداران رسمی جهت تنظیم گزارشات حسابرسی مالیاتی فراهم گردیده است. اما سازمان امور مالیاتی با استفاده از برخی اختیارات در قانون اقدام به صدور بخش نامه هایی نموده که نتیجه آن رسیدگی به گزارشات حسابرسی مالیاتی توسط ادارات شده است .در واقع یکی از انگیزه های سازمان جهت عدم قبول گزارشات حسابرسی تبانی بین حسابرس و مودی می باشد. تبانی در واقع توافقی است بین دو یا چند نفر، که به صورت مخفیانه، غیر قانونی وگاهی با کلاهبرداری، فریبکاری یا اغفال، از حقوق قانونی اشخاص، مزایای غیرمنصفانه ای را درخواست دارند. و همچنین این توافق ما بین شرکت هایی که در بازار کار، فعالیت محدود از قبیل تولید یا تنظیم قیمت را دارند، اتفاق نمی افتد.گاهی در شرکت های گوناگون اتفاقاتی رخ می دهد که شرکت تمایل دارد به هر قیمتی این اتفاق ناخوشایند به اطلاع عموم نرسد. این موضوع در مورد شرکت های بورسی بیشتر اتفاق می افتد. که دلیل اصلی آن نیز تأثیر پذیری قیمت سهام شرکتهای بورسی از اخبار اطرافشان است. در این زمینه رشته حسابرسی، از با اهمیت ترین رشته های درگیر با بازار سرمایه و شفافیت آن است.

یکشنبه ۵ تیر ۱۴۰۱
ادامه
در کارگاه جامع مدیریت سرمایه‌گذاری بازار رمز ارزها مجتمع فنی تهران چه می‌گذرد؟
۵۵۴

بازار مبادلات رمزارزها (Crypto-Currencies Market) که می‌توان آن را شبکه‌ای بینالمللی از صرافی‌های آنلاین و خریداران و فروشندگان رمزارز تعریف کرد، سازوکاری فراهم ‌می‌کند که سرمایه‌گذاران خرد تا مؤسسات معامله‌گر بتوانند به بیش از ۸هزار رمزارز و توکن دیجیتال (در زمان نگارش این مقاله) جهت مبادله و سرمایه‌گذاری دسترسی داشته باشند.

یکشنبه ۲۶ دی ۱۴۰۰
ادامه