جستجو برای "{{term}}"
جستجو برای "{{term}}" نتیجه ای نداشت.
پیشنهاد می شود:
  • از املای صحیح کلمات مطمئن شوید.
  • از کلمات کمتری استفاده کنید.
  • فقط کلمه کلیدی عبارت مورد نظر خود را جستجو کنید.
{{count()}} نتیجه پیدا شد. برای دیدن نتایج روی دکمه های زیر کلیک کنید!
نتیجه ای یافت نشد.
سایر نتیجه ها (دپارتمان ها، اخبار، مقالات، صفحات) را بررسی کنید.

{{item.title}}

{{item.caption}}
نتیجه ای یافت نشد.
سایر نتیجه ها (دوره ها، اخبار، مقالات، صفحات) را بررسی کنید.

{{item.title}}

{{item.caption}}
نتیجه ای یافت نشد.
سایر نتیجه ها (دوره ها، دپارتمان ها، مقالات، صفحات) را بررسی کنید.

{{item.title}}

{{item.caption}}
{{item.datetime}}
نتیجه ای یافت نشد.
سایر نتیجه ها (دوره ها، دپارتمان ها، اخبار، صفحات) را بررسی کنید.

{{item.title}}

{{item.caption}}
{{item.datetime}}
نتیجه ای یافت نشد.
سایر نتیجه ها (دوره ها، دپارتمان ها، اخبار، مقالات) را بررسی کنید.

{{item.title}}

{{item.caption}}
{{item.datetime}}

امور بین الملل

این مرکز یکی از واحدهای ستادی مجتمع فنی تهران واقع در ساختمان مرکزی مجتمع فنی تهران است که مسئولیت اصلی آن برقراری ارتباط بین المللی بین دپارتمان های آموزشی مجتمع فنی تهران و موسسات آموزشی در اقصی نقاط جهان می باشد.
 
گزیده ای از فعالیت ها و اهداف واحد امور بین الملل مجتمع فنی تهران

 ·      شناسایی و عقد قرارداد با موسسات معتبر آموزشی جهان به منظور ارائه مفاد آموزشی بین المللی و ارائه مدارک و گواهینامه های معتبر بین امللی حضور و پایان دوره به آن دسته از دانشپذیران و هنرجویان مجتمع فنی تهران که در دوره های مربوطه حضور یافته و یا به طور موفقیت آمیز دوره ی مورد نظر را به پایان رسانده اند.

·      شناسایی و همکاری با موسسات معتبر آموزشی بین المللی که علاقه مند به تاسیس شعبه  یا مرکز آموزشی در ایران با همکاری مشترک مجتمع فنی تهران می باشند.

·      عقد قرارداد با موسسات آموزشی جهت ارائه دوره هایی با سرفصل، امکانات و منابع مشترک در ایران و یا خارج از کشور، با این ویژگی که شرکت کنندگان بتوانند کل دوره و یا قسمتی از آن را در ایران و قسمت باقی مانده را در خارج از کشور گذرانده و موفق به اخذ مدرک و گواهینامه های معتبر بین المللی مربوطه گردند.

·      عقد قرارداد با موسسات بین المللی متولی آزمون های رسمی جهت اخذ مجوز برگزاری آزمون های رسمی در مجتمع فنی تهران با امکان اعطای مدارک و گواهینامه های مربوطه به متقاضیان پس از موفقیت در آزمون ها.

·      اطلاع رسانی در خصوص رویدادهای آموزشی معتبر جهانی در کشورهای مختلف، مانند سمینارها، دوره های آموزشی، نمایشگاههای فناوری و آموزشی، کارگاه های آموزشی، کنفرانس ها، جشنواره ها، همایش ها و غیره و اعزام گروه های علاقه مند به شرکت در رویدادهای مزبور همراه با صدور گواهینامه های حضور.

·      برگزاری تورهای آموزشی و تخصصی در خارج از کشور با همکاری دانشگاه ها و موسسات معتبر آموزشی.

·      دعوت از اساتید و متخصصین خارجی به ایران جهت برگزاری دوره های کوتاه مدت و میان مدت آموزشی، کارگاه های آموزشی، سمینارها، سخنرانی و غیره

فستو

فستو یک شرکت بین المللی آلمانی در حوزه کنترل و اتوماسیون صنعتی بوده که در سال 1925 تاسیس گردید. در طول این سال ها فعالیت هایی ازجمله تولید کنترل های الکتریکی و پنیوماتیکی در جهت پیشبرد تکنولوژی در کارخانه ها و فرایند های اتوماسیون ، ارائه آموزش های صنعتی و خدمات مشاوره داشته است. هم اکنون فستو در 61 کشور دنیا از جمله ایران بیش از 250 شعبه دارد.

مجتمع فنی تهران و شرکت فستو به عنوان پیشگامان آموزش های تخصصی در ایران ، خدمات آموزشی تخصصی اتوماسیون صنعتی را ارائه می دهند. طبق تفاهم نامه فی ما بین ، دانشپذیران پس از گذراندن دوره هایی چون هیدرولیک ، پنیوماتیک ، PLC و ... علاوه بر اخذ مدرک دو زبانه معتبر از مجتمع فنی تهران ، یک مدرک بین المللی نیز از فستو آلمان دریافت خواهند کرد.

انجام امور مهاجرتی قانونی به کشورهای استرالیا، کانادا و نیوزلند

مجتمع فنی تهران با همکاری قوی ترین سازمان مهاجرتی کشور، پرشین مایگرنت، با کیفیتی بالاتر از همیشه آماده خدمت رسانی به متقاضیان مهاجرت می باشد. از جمله خدمات مهاجرتی امور بین الملل مجتمع فنی تهران، ارایه مشاوره _ تلفنی و حضوری_ توسط کارشناسان متخصص، خدمات اخذ ویزا برای افراد واجد شرایط با بهره گیری از وکلای مجرب ساکن در کشورهای مذکور و خدمات پس از ویزا در کشور مقصد می باشد.

علاقمندان می توانند جهت ارزیابی شرایط خویش با ما در تماس باشند.

021-22369161-021-22090001

 

 

مشاوره و اقدام برای پذیرش و ویزای تحصیلی

امور بین‌الملل مجتمع فنی تهران با بیش از 20 سال تجربه، از سابقه‌ای درخشان در زمینه اعزام دانشجو برخوردار است و در این راستا با دارا بودن مجوز از وزارت علوم، تحقیقات و فناوری و همچنین با بهره‌گیری از وکلای مجرب اقدام به اعزام دانشجو به کشورهای کانادا و قبرس می‌نماید.

از طرف دیگر امور بین‌الملل مجتمع فنی تهران با همکاری گروه مشاورین تحصیلی ویزا47 آماده ارائه خدمات در زمینه اعزام دانشجو به امریکا، استرالیا و انگلستان می‌باشد. 

خدمات بخش امور بین‌الملل مجتمع فنی تهران، شامل مشاوره تلفنی و حضوری با کارشناسان متخصص و خدمات اخذ ویزای تحصیلی برای افراد واجد شرایط می‌باشد. 

برای دریافت مشاوره  و ارزیابی شرایط خود، با ما تماس بگیرید.

021-22369161 

021-22369162 

برگزاری سلسله تورهای آموزشی در حوزه های معماری، طراحی مد، زیبایی و عکاسی و ...

واحد امور بین الملل مجتمع فنی تهران تورهای آموزشی و تفریحی با همکاری دانشگاه ها و موسسات معتبر بین المللی برگزار می کند. یکی از ماموریت های واحد امور بین الملل مجتمع فنی تهران، برگزاری و اجرای تورهای آموزشی با همکاری موسسات و دانشگاه های معتبر  بین المللی می باشد.

 

 

 

ترجمه مدارک رسمی مجتمع فنی تهران