این مرکز یکی از واحدهای ستادی مجتمع فنی تهران واقع در ساختمان مرکزی مجتمع فنی تهران است که مسئولیت اصلی آن برقراری ارتباط بین المللی بین دپارتمان های آموزشی مجتمع فنی تهران و موسسات آموزشی در اقصی نقاط جهان می باشد.

 

گزیده ای از فعالیت ها و اهداف واحد امور بین الملل مجتمع فنی تهران

 

·      شناسایی و عقد قرارداد با موسسات معتبر آموزشی جهان به منظور ارائه مفاد آموزشی بین المللی و ارائه مدارک و گواهینامه های معتبر بین امللی حضور و پایان دوره به آن دسته از دانشپذیران و هنرجویان مجتمع فنی تهران که در دوره های مربوطه حضور یافته و یا به طور موفقیت آمیز دوره ی مورد نظر را به پایان رسانده اند.

·      شناسایی و همکاری با موسسات معتبر آموزشی بین المللی که علاقه مند به تاسیس شعبه  یا مرکز آموزشی در ایران با همکاری مشترک مجتمع فنی تهران می باشند.

·      عقد قرارداد با موسسات آموزشی جهت ارائه دوره هایی با سرفصل، امکانات و منابع مشترک در ایران و یا خارج از کشور، با این ویژگی که شرکت کنندگان بتوانند کل دوره و یا قسمتی از آن را در ایران و قسمت باقی مانده را در خارج از کشور گذرانده و موفق به اخذ مدرک و گواهینامه های معتبر بین المللی مربوطه گردند.

·      عقد قرارداد با موسسات بین المللی متولی آزمون های رسمی جهت اخذ مجوز برگزاری آزمون های رسمی در مجتمع فنی تهران با امکان اعطای مدارک و گواهینامه های مربوطه به متقاضیان پس از موفقیت در آزمون ها.

·      اطلاع رسانی در خصوص رویدادهای آموزشی معتبر جهانی در کشورهای مختلف، مانند سمینارها، دوره های آموزشی، نمایشگاههای فناوری و آموزشی، کارگاه های آموزشی، کنفرانس ها، جشنواره ها، همایش ها و غیره و اعزام گروه های علاقه مند به شرکت در رویدادهای مزبور همراه با صدور گواهینامه های حضور.

·      برگزاری تورهای آموزشی و تخصصی در خارج از کشور با همکاری دانشگاه ها و موسسات معتبر آموزشی.

·      دعوت از اساتید و متخصصین خارجی به ایران جهت برگزاری دوره های کوتاه مدت و میان مدت آموزشی، کارگاه های آموزشی، سمینارها، سخنرانی و غیره

·      برگزاری دوره ها و اعطای مدارک معتبر بین المللی در حوزه مدیریت و صنایع با همکاری موسسه IPSCMI  .

 

                                                                       

دفتر امور بین الملل مجتمع فنی تهران با دارا بودن تیمی متخصص از کارشناسان آموزشی و با همکاری دپارتمان های تخصصی، اقدام به معادل سازی و اعتبار سنجی برخی از دوره های پر از متقاضی در حوزه های مهندسی، هتل داری، هنر، عکاسی، مدو طراحی دوخت، معماری داخلی، مدیریت و علوم مالی، بهداشت و زیبایی، الکترونیک و ... نموده است.

  بنا براین فارغ التحصیلان مجتمع فنی تهران در سراسر کشور، می توانند علاوه بر اخذ مدرک قبولی دوره از مجتمع فنی تهران، یک مدرک تاییدی دیگر از بزرگترین و معتبرترین موسسه آموزشی مهارتی دنیا در دوره های اعتبار سنجی شده دریافت نمایند.

 

 

 

 

 

فستو یک شرکت بین المللی آلمانی در حوزه کنترل و اتوماسیون صنعتی بوده که در سال 1925 تاسیس گردید. در طول این سال ها فعالیت هایی ازجمله تولید کنترل های الکتریکی و پنیوماتیکی در جهت پیشبرد تکنولوژی در کارخانه ها و فرایند های اتوماسیون ، ارائه آموزش های صنعتی و خدمات مشاوره داشته است. هم اکنون فستو در 61 کشور دنیا از جمله ایران بیش از 250 شعبه دارد.

مجتمع فنی تهران و شرکت فستو به عنوان پیشگامان آموزش های تخصصی در ایران ، خدمات آموزشی تخصصی اتوماسیون صنعتی را ارائه می دهند. طبق تفاهم نامه فی ما بین ، دانشپذیران پس از گذراندن دوره هایی چون هیدرولیک ، پنیوماتیک ، PLC و ... علاوه بر اخذ مدرک دو زبانه معتبر از مجتمع فنی تهران ، یک مدرک بین المللی نیز از فستو آلمان دریافت خواهند کرد.

 

 

 

 

 

 

 

انجام امور مهاجرتی قانونی به کشورهای استرالیا، کانادا و نیوزلند

مجتمع فنی تهران با همکاری قوی ترین سازمان مهاجرتی کشور، پرشین مایگرنت، با کیفیتی بالاتر از همیشه آماده خدمت رسانی به متقاضیان مهاجرت می باشد. از جمله خدمات مهاجرتی امور بین الملل مجتمع فنی تهران، ارایه مشاوره رایگان_ تلفنی و حضوری_ توسط کارشناسان متخصص، خدمات اخذ ویزا برای افراد واجد شرایط با بهره گیری از وکلای مجرب ساکن در کشورهای مذکور و خدمات پس از ویزا در کشور مقصد می باشد.

علاقمندان می توانند جهت ارزیابی شرایط خویش با ما در تماس باشند.

021-22369161

021-22090001

 

 

 

 

 

 

 

 

      ترجمه مدارک رسمی مجتمع فنی تهران

 

 

 

 

برگزاری سلسله تورهای آموزشی در حوزه های معماری، طراحی مد، زیبایی و عکاسی و ...

واحد امور بین الملل مجتمع فنی تهران تورهای آموزشی و تفریحی با همکاری دانشگاه ها و موسسات معتبر بین المللی برگزار می کند. یکی از ماموریت های واحد امور بین الملل مجتمع فنی تهران، برگزاری و اجرای تورهای آموزشی با همکاری موسسات و دانشگاه های معتبر  بین المللی می باشد.

 

 

 

 

 

اطلاعات تماس

 

021-22369161

021-22369162

international@mft.info

 

سعادت آباد، بالاتر از ميدان كاج، خيابان دوم (شهيد عبقری)، بلوار بهزاد شمالی، نبش باغستان يكم، شماره 12همکاران ما آماده پاسخگویی به سوالات شما می باشند

-->