جستجو برای "{{term}}"
جستجو برای "{{term}}" نتیجه ای نداشت.
پیشنهاد می شود:
 • از املای صحیح کلمات مطمئن شوید.
 • از کلمات کمتری استفاده کنید.
 • فقط کلمه کلیدی عبارت مورد نظر خود را جستجو کنید.
{{count()}} نتیجه پیدا شد. برای دیدن نتایج روی دکمه های زیر کلیک کنید!
نتیجه ای یافت نشد.
سایر نتیجه ها (دپارتمان ها، اخبار، مقالات، صفحات) را بررسی کنید.

{{item.title}}

{{item.caption}}
نتیجه ای یافت نشد.
سایر نتیجه ها (دوره ها، اخبار، مقالات، صفحات) را بررسی کنید.

{{item.title}}

{{item.caption}}
نتیجه ای یافت نشد.
سایر نتیجه ها (دوره ها، دپارتمان ها، مقالات، صفحات) را بررسی کنید.

{{item.title}}

{{item.caption}}
{{item.datetime}}
نتیجه ای یافت نشد.
سایر نتیجه ها (دوره ها، دپارتمان ها، اخبار، صفحات) را بررسی کنید.

{{item.title}}

{{item.caption}}
{{item.datetime}}
نتیجه ای یافت نشد.
سایر نتیجه ها (دوره ها، دپارتمان ها، اخبار، مقالات) را بررسی کنید.

{{item.title}}

{{item.caption}}
{{item.datetime}}

کاریابی الکترونیکی (کار تلنت) آگهی استخدام و نیازمندی های مشاغل

کارتلنت چیست؟

کارتلنت یک مرکز کاریابی الکترونیکی و مجازی است که به کارجویان خدمات مشاوره شغلی ارائه می‌دهد. همچنین در این مرکز کارفرمایان می‌توانند نیازمندی مشاغل حوزه کاری خود را برطرف کنند. این مرکز نوعی وب‌سایت کاریابی محسوب می‌شود که علاوه بر ارائه خدمات کاریابی و درج آگهی شغلی، خدمات دیگری نظیر آزادسازی مدرک دانشگاهی و درخواست برای بیمه بیکاری را نیز انجام می‌دهد.

جهت ورود به سایت کار تلنت کلیک کنید

            سیستم کاریابی کارتلنت یک سیستم جامع و یکپارچه است که علاوه بر ارائه تمام خدمات مراکز کاریابی سنتی، هدایت شغلی را به شیوه نوین و مبتنی بر وب نیز انجام می‌دهد. این مرکز خدماتی به منظور تسهیل جستجو در حوزه‌های کاریابی، آموزش، کارآموزی و انجام پروژه‌های مختلف در صنایع گوناگون طراحی شده است.

            مأموریت این سامانه این است که به کمک آموزش‌های مهارت‌محور و ترکیبی که در مجتمع فنی تهران ارائه می‌شوند، نیروی انسانی متخصص و مناسب با صنایع گوناگون و نیازمندی مشاغل حوزه‌های مختلف را تربیت کرده و به کارفرمایان معرفی کند. وب‌سایت کارتلنت نیروهای متخصص و پرورش‌یافته را شناسایی می‌کند و آنها را برای مصاحبه و ارزیابی به کارفرمایان معرفی می‌کند.

وب‌سایت کاریابی کارتلنت همان بخش کاریابی در مجتمع فنی تهران است و زیرمجموعه این مجتمع محسوب می‌شود. هدف از راه‌اندازی وب‌سایت کاریابی کارتلنت این بوده است که دانش‌پذیرانی که در مجتمع فنی تهران دوره‌های آموزشی را می‌گذرانند بتوانند از نیازمندی مشاغل مطلع شوند و به کمک ابزارهای کاریابی الکترونیک، جذب بازار کار شوند.

کارتلنت چه خدماتی ارائه می‌دهد؟

واحد کاریابی الکترونیک مجتمع فنی تهران یا همان کارتلنت، به منظور هدایت شغلی و ارائه مشاوره مفید از طریق وب‌سایت خود، ارتباط آسان و سریع فارغ‌ التحصیلان دانشگاهی و سایر دانش‌آموختگان در مؤسسات آموزشی مختلف از جمله مجتمع فنی تهران را با سرمایه‌داران و بنگاه‌های اقتصادی فراهم می‌کند. این وب‌سایت کاریابی می‌تواند با شناخت واقعی نیازهای بازار کار در بخش آموزش، حلقه اتصال بین کارجویان و کارفرمایان باشد و فرایند استخدام نیروهای مناسب را تسهیل کند.

از ویژگی‌ها و مزایای خدمات وب‌سایت کاریابی کارتلنت در حوزه کاریابی الکترونیک و معرفی نیازمندی مشاغل می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • تطبیق رزومه کارجو با شغل‌های درخواستی و  پیشنهادهای کارفرمایان
 • دسترسی آسان و سریع کارجویان و کارفرمایان به صفحه شخصی و درخواست‌های خود
 • تخصیص صفحه اختصاصی ثبت آگهی استخدام برای کارفرمایان
 • ارائه قالب‌های متنوع برای ساختن رزومه توسط کارجویان
 • معرفی آگهی‌های استخدام فوری با شرایط ویژه
 • نمایش موقعیت مکانی کارجو و فاصله آن با موقعیت‌های شغلی پیشنهادی
 • وجود بستر مشاوره و هدایت شغلی به همراه آزمون‌های روان‌شناسی شغلی
 • معرفی رزومه شرکت‌های برتر در سامانه کارتلنت
 • ایجاد پل ارتباطی بین کارفرمایان
 • تحقیق و انجام پروژه‌های تعریف‌شده در صنایع مختلف

دانش‌پذیران مجتمع فنی تهران و همه کسانی که به دنبال شغل مناسب خود هستند و می‌خواهند از خدمات کاریابی الکترونیک استفاده کنند، می‌توانند در وب‌سایت کاریابی کارتلنت به عنوان کارجو ثبت‌نام کنند و در بخش «رزومه‌ساز» این وب‌سایت، برای خود رزومه حرفه‌ای بسازند. سپس می‌توانند از بخش نیازمندی‌های شغلی وب‌سایت کاریابی کارتلنت، آگهی استخدام مناسب خود را انتخاب کنند و رزومه‌ای را که ساخته‌اند برای کارفرما ارسال کنند. کارفرمایان روزمه‌های ارسالی را بررسی می‌کنند و اگر کارجو را برای فرصت شغلی خود مناسب بدانند، با او تماس می‌گیرند و وقت مصاحبه تعیین می‌کنند.

            در وب‌سایت کاریابی کارتلنت علاوه بر کارجوها، کارفرمایان نیز ثبت‌نام می‌کنند و هر کدام می‌توانند نیازمندی‌‌های شغلی خود را در قالب آگهی‌ استخدام در پروفایل خود به اشتراک بگذارند. شرکت‌ها و مجموعه‌های بسیاری خارج از مجتمع فنی تهران هستند که از این مجموعه درخواست نیرو می‌کنند و آنها در قالب کاریابی الکترونیکی می‌خواهند به کمک وب‌سایت کاریابی کارتلنت نیروهایی را استخدام کنند که دوره‌های مربوطه و تخصصی را در مجتمع فنی تهران گذرانده باشند.

            شیوه استفاده از خدمات کاریابی الکترونیک برای کارفرمایان دقیقاً مانند شیوه استفاده از آن برای کارجویان است. کارفرمایان نیز باید در وب‌سایت کاریابی کارتلنت ثبت‌نام کنند و در این وب‌سایت حساب کاربری مخصوص خود را بسازند. آنها سپس می‌توانند براساس نیازمندی مشاغل مورد نظر خود،‌ آگهی استخدامی مربوطه را بسازند و در این آگهی ویژگی‌ها، خصوصیات و اطلاعات مربوط به فرد مورد نظر خود را درج کنند. آگهی استخدامی کارفرمایان پس از تأیید از سوی وب‌‌سایت کاریابی کارتلنت در وب‌سایت قرار خواهد گرفت و کارجویان می‌توانند برای آن موقعیت شغلی تقاضا بدهند.

            از طریق وب‌سایت کاریابی کارتلنت کارفرمایان و کارجویان می‌توانند به هم مرتبط شوند. امکانات ویژه این وب‌سایت کاریابی در حوزه کاریابی الکترونیک برای کارفرمایان عبارت‌اند از:

 • ساخت پنل کاربری
 • تعیین نیازمندی مشاغل
 • درج آگهی استخدام
 • توانایی انتخاب کارجویان مناسب بر اساس رزومه آنها
 • تعیین وقت مصاحبه با کارجو

همچنین امکانات ویژه این مرکز کاریابی برای کارجویان عبارت‌اند:

 • ساخت پنل کاربری
 • بخش رزومه‌ساز برای ساخت روزمه در قالب‌های گوناکون
 • ارسال رزومه ساخته‌شده برای کارفرمایان
 • توانایی انتخاب آگهی استخدام مناسب
 • تعیین وقت مصاحبه با کارفرما

ثبت‌نام کارجویان در وب‌سایت کاریابی کارتلنت برای آنها مزایای فراوانی دارند. آنها می‌توانند در بخش روزمه‌ساز وب‌سایت، مهارت‌های خود را در بخش «مهارت‌ها» ثبت کنند. همچنین آنها می‌توانند دوره‌هایی را که در مجتمع فنی تهران یا سایر مراکز آموزشی گذرانده‌اند، در بخش «دوره‌های آموزشی» بیاورند. کارفرمایان نیز می‌توانند از مزایای درج آگهی استخدامی و خدمات مربوط به کاریابی الکترونیکی در این وب‌سایت بهره ببرند.

آزادسازی مدرک از طریق کارتلنت

وب‌سایت کارتلنت به دسته دیگری از مخاطبان نیز خدمات ارائه می‌دهد و آنها کسانی هستند که می‌خواهند از طریق کاریابی مدرک دانشگاهی خود را آزاد کنند. وب‌سایت کاریابی کارتلنت دارای مجوز مربوطه از وزارت کار است و می‌تواند کارهای مربوط به آزادسازی مدرک دانشگاهی را نیز انجام دهد.

            مراحل آزادسازی مدرک دانشگاهی در وب‌سایت کارتلنت به این صورت است که کارجو نخست باید در وب‌سایت کارتلنت ثبت‌نام کند. سپس وارد بخش آزادسازی مدرک دانشگاهی می‌شود. در این بخش از کارجو مدارکی خواسته می‌شود که باید آنها را بارگزاری کند و هزینه خدمات این بخش را نیز پرداخت کند که هزینه بسیار اندکی است.

بعد از این مرحله کارجو می‌تواند با گذشت شش ماه و یک روز از ثبت‌نام در این بخش و با گذشت یک سال و یک روز از فارغ التحصیلی خود، یک نامه عدم کاریابی از وب‌سایت کاریابی کارتلنت دریافت کند. کارجو می‌تواند با این نامه به وزارت کار و سپس به وزارت علوم مراجعه کند و سایر مراحل آزادسازی مدرک دانشگاهی خود را انجام دهد. به این شیوه کارتلنت فرصتی برای همه دانشجویان فراهم می‌کند که بتوانند با حداقل هزینه و با صرف زمان حداکثر یک سال پس از فارغ التحصیل شدن از دانشگاه، مدرک دانشگاهی خود را آزاد کنند و از آن بهره ببرند. فهرست همه مدارک مورد نیاز برای درخواست نامه عدم کاریابی در وب‌سایت کاریابی کارتلنت موجود است و دانشجویان می‌توانند به آن بخش مراجعه کنند.

درخواست بیمه بیکاری با کارتلنت

یکی دیگر از خدمات وب‌سایت کارتلنت که بخش کاریابی الکترونیکی مجتمع فنی تهران است، ارائه خدمات بیمه بیکاری به مشتریان است. کسانی که می‌خواهند برای دریافت بیمه بیکاری اقدام کنند، می‌توانند از طریق وب‌سایت کاریابی کارتلنت این کار را انجام دهند. آنها می‌توانند با کمترین هزینه و صرفاً با بارگزاری مدارک مورد نیاز، کار ثبت‌نام بیمه بیکاری خود را به وب‌سایت کارتلنت بسپارند. فهرست همه مدارک مورد نیاز برای گرفتن بیمه بیکاری نیز در وب‌سایت کارتلنت موجود است و متقاضیان می‌توانند به این بخش مراجعه کنند و مدارک مورد نیاز را ببینند.

پرسش‌های متداول

 • کارتلنت چیست؟

کارتلنت یک مرکز و وب‌سایت کاریابی الکترونیکی و مجازی است که به کارجویان خدمات مشاوره شغلی ارائه می‌دهد. وب‌سایت کاریابی کارتلنت همان بخش کاریابی در مجتمع فنی تهران است و زیرمجموعه این مجتمع محسوب می‌شود. هدف از راه‌اندازی وب‌سایت کاریابی کارتلنت این بوده است که دانش‌پذیرانی که در مجتمع فنی تهران دوره‌های آموزشی را می‌گذرانند بتوانند از نیازمندی مشاغل مطلع شوند و به کمک ابزارهای کاریابی الکترونیک، جذب بازار کار شوند.

 

 • کارتلنت چه خدماتی ارائه می‌دهد؟

برخی از خدمات وب‌سایت کاریابی کارتلنت در حوزه کاریابی الکترونیک و معرفی نیازمندی مشاغل شامل تطبیق رزومه کارجو با پیشنهادهای کارفرمایان، امکان ساخت رزومه توسط کارجویان و ارائه قالب‌های متنوع برای ساختن رزومه، امکان درج آگهی استخدام توسط کارفرمایان، معرفی آگهی‌های استخدام فوری با شرایط ویژه، نمایش موقعیت مکانی کارجو و فاصله آن با موقعیت‌های شغلی و تحقیق و انجام پروژه‌های تعریف‌شده در صنایع مختلف هستند.

 

 • شیوه آزادسازی مدارک به کمک کارتلنت چگونه است؟

مراحل آزادسازی مدرک دانشگاهی در وب‌سایت کارتلنت به این صورت است که کارجو نخست باید در وب‌سایت کارتلنت ثبت‌نام کند. سپس وارد بخش آزادسازی مدرک دانشگاهی می‌شود. در این بخش از کارجو مدارکی خواسته می‌شود که باید آنها را بارگزاری کند و هزینه خدمات این بخش را نیز پرداخت کند. بعد از این مرحله کارجو می‌تواند با گذشت شش ماه و یک روز از ثبت‌نام در این بخش و با گذشت یک سال و یک روز از فارغ التحصیلی خود، یک نامه عدم کاریابی از وب‌سایت کاریابی کارتلنت دریافت کند. کارجو می‌تواند با این نامه به وزارت کار و سپس به وزارت علوم مراجعه کند و سایر مراحل آزادسازی مدرک دانشگاهی خود را انجام دهد.

 

 • شیوه درخواست بیمه بیکاری به کمک کارتلنت چگونه است؟

کسانی که می‌خواهند برای دریافت بیمه بیکاری اقدام کنند، می‌توانند از طریق وب‌سایت کاریابی کارتلنت این کار را انجام دهند. آنها می‌توانند با کمترین هزینه و صرفاً با بارگزاری مدارک مورد نیاز، کار ثبت‌نام بیمه بیکاری خود را به وب‌سایت کارتلنت بسپارند.

درباره‌ی مرکز مشاوره شغلی و کاریابی مجازی الکترونیکی کارتلنت:

کاریابی الکترونیکی کارتلنت با راه اندازی سیستم جامع و یکپارچه در زمینه کاریابی و هدایت شغلی علاوه بر اینکه تمامی خدمات مراکز کاریابی سنتی را با روش‌های نوین ارائه می‌کند. ارائه دهنده‌ خدمات و تسهیل کننده جستجو در زمینههای کاریابی، آموزش، کارآموزی و انجام پروژهها در صنایع می‌باشد این سامانه ماموریت دارد با کمک آموزش های مهارت محور و ترکیبی، نیروی انسانی متخصص و متناسب با صنعت تربیت و به کار فرمایان معرفی نماید. کار تلنت با پرورش نیروی متخصص و جست‌ وجو در افراد آموزش دیده و دارای مهارت، ایشان را از طریق مصاحبه و ارزیابی به کارفرمایان معرفی می‌کند.

 

جهت ورود به سایت کار تلنت کلیک کنید

واحد کاریابی الکترونیکی به منظور هدایت شغلی و مشاوره صحیح از طریق سایت ها و اپلیکیشن ها، ارتباط مناسب و به روز فارغ التحصیلان با سرمایه داران و بنگاه های اقتصادی را ایجاد می کند و با شناخت و اقعی نیازهای آموزشی بازار کار، بین کارجویان و کارفرمایان حلقه اتصال به وجود می آورد و باعث تسهیل در فرایند استخذام می شود.

 •   تطبیق رزومه کارجو با شغل های درخواستی و  پیشنهادی کارفرما
 • دسترسی آسان و سریع کارجویان , کارفرمایان به صفحه شخصی و درخواست های خود
 • برخورداری از صفحه اختصاصی ثبت آگهی استخدام برای کارفرمایان
 • وجود قالب های متنوع برای ساختن رزومه برای کارجویان
 • معرفی آگهی های استحدام فوری با شرایط ویژه
 • نمایش موقعیت مکانی کارجو تا موقعیت های پیشنهادی
 • وجود بستر مشاوره و هدایت شغلی به همراه آزمون های روانشناختی شغلی
 • معرفی رزومه شرکت های برتر در سامانه کارتلنت
 • ایجاد پل ارتباطی میان هر یک از کارفرمایان
 • تحقیق و انجام پروژه های تعریف شده صنایع