جستجو برای "{{term}}"
جستجو برای "{{term}}" نتیجه ای نداشت.
پیشنهاد می شود:
  • از املای صحیح کلمات مطمئن شوید.
  • از کلمات کمتری استفاده کنید.
  • فقط کلمه کلیدی عبارت مورد نظر خود را جستجو کنید.
{{count()}} نتیجه پیدا شد. برای دیدن نتایج روی دکمه های زیر کلیک کنید!
نتیجه ای یافت نشد.
سایر نتیجه ها (دپارتمان ها، اخبار، مقالات، صفحات) را بررسی کنید.

{{item.title}}

{{item.caption}}
نتیجه ای یافت نشد.
سایر نتیجه ها (دوره ها، اخبار، مقالات، صفحات) را بررسی کنید.

{{item.title}}

{{item.caption}}
نتیجه ای یافت نشد.
سایر نتیجه ها (دوره ها، دپارتمان ها، مقالات، صفحات) را بررسی کنید.

{{item.title}}

{{item.caption}}
{{item.datetime}}
نتیجه ای یافت نشد.
سایر نتیجه ها (دوره ها، دپارتمان ها، اخبار، صفحات) را بررسی کنید.

{{item.title}}

{{item.caption}}
{{item.datetime}}
نتیجه ای یافت نشد.
سایر نتیجه ها (دوره ها، دپارتمان ها، اخبار، مقالات) را بررسی کنید.

{{item.title}}

{{item.caption}}
{{item.datetime}}

کل مقالات

ضرورت استفاده از نرم‌افزار بلندر
سه شنبه ۴ بهمن ۱۴۰۱
وظیفه انباردار چیست؟
شنبه ۱ بهمن ۱۴۰۱
نشان دادن وقت‌شناسی در مصاحبه
شنبه ۱ بهمن ۱۴۰۱
وظیفه انباردار چیست؟
۵۵

وظیفه انباردار دریافت، سازماندهی، بررسی و نگهداری موجودی‌‌های یک شرکت است و بسته به اینکه شرکت سفارش‌‌ها را برای مشتریان می‌فرستد یا دریافت می‌کند، وظایف شغلی شما متفاوت می‌شوند

شنبه ۱ بهمن ۱۴۰۱
ادامه
نشان دادن وقت‌شناسی در مصاحبه
۲۷

برای حفظ شغل وقت‌شناس بودن بسیار مهم است، به‌خصوص در مورد موقعیت‌‌های شغلی که همه باید در ساعتی معین کار خاصی را انجام دهند و کارفرمایان کمی دیر آمدن سر کار را تحمل می‌کنند.

شنبه ۱ بهمن ۱۴۰۱
ادامه
پرسش‌های مصاحبه برای شغل انبارداری
۳۹

بسیاری از فرصت‌‌های شغلی که در حوزه شغل انبارداری فراهم هستند، شامل دریافت، انبار کردن، انتخاب، بسته‌بندی و ارسال کالا می‌شوند و بهتر است فرد مهارت‌های کار با رایانه‌ را نیز دارا باشد.

چهارشنبه ۲۸ دی ۱۴۰۱
ادامه
مقایسه ای‌پلن و اتوکد الکتریکال
۱۷۶

شرح: در مقایسه ePlan در برابر AutoCAD در مجموع باید توجه داشت که بسته ACADe از ابتدا برای نقشه‌کشی و طراحی مکانیکی و عمرانی تهیه شده است نه برای نقشه‌های الکترونیکی.

یکشنبه ۲۵ دی ۱۴۰۱
ادامه
مصاحبه برای شغل پیشخدمت رستوران
۹۵

شاید به نظر برسد مصاحبه برای شغل پیشخدمت برای کسانی که در حوزه مواد غذایی و رستوران سررشته دارد بسیار آسان است، اما در واقع مصاحبه برای شغل پیشخدمت بیشتر شبیه آزمون بازیگری است تا یک مصاحبه شغلی معمولی، زیرا ممکن است از شما بخواهند توانایی‌های خود را کار پیشخدمت و شیوه رفتار با مشتریان را عملاً نشان دهید. علاوه بر توصیف مهارت‌های خود در پیشخدمت بودن و توضیح سابقه کاری خود، باید شخصیت خود را نیز نشان دهید زیرا در حوزه رستوران‌داری این امر عامل مهمی در موفقیت شغلی شماست. اگر مدیر از رفتار و شخصیت شما خوشش بیاید، ممکن است در همان لحظه شما را استخدام کند.

چهارشنبه ۲۱ دی ۱۴۰۱
ادامه
فروشنده زیورآلات
۶۷

وقتی برای شغل فروشنده زیورآلات مصاحبه می‌دهید، شور و شوق و آشنایی شما با زیورآلات و مهارت‌های مرتبط با این شغل می‌تواند کمک کند که از سایر رقبا پیش بیفتید. در این صنعت منحصر به فرد، مدیران استخدام به دنبال کسانی هستند که دانش کافی از فلزات و سنگ‌های گران‌قیمت داشته باشند و در امر فروش نیز خبره باشند. اگر بتوانید کارفرما را قانع کنید که به‌سرعت می‌توانید با مشتریان رابطه برقرار کرده و فروش را انجام دهید، احتمالاً شما را بر سایر داوطلبان ترجیح خواهد داد.

چهارشنبه ۲۱ دی ۱۴۰۱
ادامه
ابزارها و تجهیزات تعمیر موبایل
۱۰۰

الکتریسیته ساکن از محیط، ابزارها یا بدن تعمیرکار می‌تواند تأثیری مخرب بر اجزای برد موبایل بگذارد. بسیاری از ابزارهای تعمیر موبایل باید در برابر الکتریسیته ساکن مقاوم باشند یا به‌اصطلاح «آنتی‌استاتیک» باشند. ابزارهای مربوط به هویه و لحیم‌کاری نیز بخش اعظم ابزارهای تعمیر موبایل را شامل می‌شوند.

چهارشنبه ۲۱ دی ۱۴۰۱
ادامه
کار در فست‌فود
۱۱۸

کار کردن در رستوران‌های فست‌فود می‌تواند مزایای بسیاری علاوه بر وعده‌های غذایی مجانی داشته باشد. اگر در مصاحبه برای کار در فست‌فود به بهترین شکل عمل کنید و در یک فروشگاه زنجیره‌ای یا یک شرکت یا مغازه کوچک فست‌فود در محل زندگی خود استخدام شوید می‌توانید، از مزایای کار در این مکان بهره‌مند شوید. کار کردن در رستوران‌های فست‌فود می‌تواند مزایای بسیاری علاوه بر وعده‌های غذایی مجانی داشته باشد. اگر در مصاحبه برای کار در فست‌فود به بهترین شکل عمل کنید و در یک فروشگاه زنجیره‌ای یا یک شرکت یا مغازه کوچک فست‌فود در محل زندگی خود استخدام شوید می‌توانید، از مزایای کار در این مکان بهره‌مند شوید.

چهارشنبه ۱۴ دی ۱۴۰۱
ادامه
اپراتور تولید و پرسش‌های مربوط به مصاحبه شغل اپراتور تولید
۶۷

اپراتور تولید در کارخانه‌ها مشغول به کار می‌شود و در خط مونتاژ برای انواع ماشین‌آلات و محصولات غذایی کار می‌کند. اپراتور تولید کمک می‌کند که خط تولید محصولات با سرعتی متناسب و ثابت و با کیفیت یکسان و بالا برای مشتریان تولید شوند. وقتی برای شغل اپراتور تولید مصاحبه می‌دهید حتماً بیشتر در مورد آن شرکت و محصولاتی که تولید می‌کند تحقیق کنید و همچنین رزومه مناسب برای این کار را آماده کنید تا بتوانید در مصاحبه بهتر عمل کنید.

چهارشنبه ۱۴ دی ۱۴۰۱
ادامه
تأثیر شبکه‌های اجتماعی بر کودکان و نوجوانان
۹۸

در این پژوهش به آثار مثبت و منفی شبکه‌های اجتماعی بر رشد کودکان و نوجوانان پرداخته شده است. این پژوهش، نتایج آثار مختلفی را در حوزه‌های مرتبط با شبکه‌های اجتماعی و ارتباط آن با سرمایه‌های اجتماعی، امنیت شخصی کودکان و نوجوانان، سلامت روانی آنها و عملکرد آنها در یادگیری و آموزش را مورد بررسی قرار می‌دهد.

چهارشنبه ۷ دی ۱۴۰۱
ادامه
۱۰ گام تا حرفه‌ای شدن در بازار رمزارزها در مجتمع فنی تهران (قسمت پایانی)
۱۳۲

حقیقت این است که هر قدر به سمت روش‌های اتوماتیک (Order گذاری) بروید، می‌توانید تعداد پوزیشن‌های بیشتری را مدیریت کنید و از این طریق ریسک ناشی از معاملات را بهتر توزیع و کنترل کنید. تنها نقطه ضعف این روش این است که هر قدر تعداد پوزیشن‌ها بیشتر شود، باید حجم آنها را کمتر در نظر بگیرید که این حجم از طریق مدیریت سرمایه تعیین می‌شود.

چهارشنبه ۷ دی ۱۴۰۱
ادامه
ویزای کار پس از فارغ التحصیلی کانادا
۹۰

اداره مهاجرت، شهروندی و پناهندگی کانادا (IRCC) برای جذب و نگه‌داشتن دانشجویان بین‌المللی پس از پایان تحصیل در کانادا، یک مجوز کار پس از فارغ‌التحصیلی دارد. این مجوز کار، ویزای کار پس از فارغ‌التحصیلی و یا ویزای کار پس از پایان تحصیل Post-Graduation Work Permit Program (PGWPP) نام دارد. ویزای کار پس از فارغ‌التحصیلیPGWP)) به دانشجویان بین‌المللی تعلق می‌گیرد که از یک مؤسسه آموزشی کانادایی دارای DLI فارغ‌التحصیل شده باشند و دوره خود را به صورت تمام وقت گذرانده باشند. این مجوز کار به متقاضیان اقامت دائم کانادا اجازه می‌دهد تا تجربه‌ی کاری در کانادا کسب کنند.

شنبه ۳ دی ۱۴۰۱
ادامه
پرسش‌های مصاحبه در کارخانه
۱۰۷

پرسش‌های مصاحبه در کارخانه اغلب حول محور توانایی مصاحبه‌شونده در برآورده کردن نیازهای مصرف‌کنندگان و میزان وقتی که می‌توانند برای کار اختصاص دهند و توانایی کار تیم آنها هستند.

پنجشنبه ۱ دی ۱۴۰۱
ادامه
۱۰ گام تا حرفه‌ای شدن در بازار رمزارزها در مجتمع فنی تهران (قسمت دوم)
۱۴۸

پذیرش حقایق و منطقی فکر کردن دومین گام برای حرفه‌ای شدن در حوزه سرمایه‌گذاری و تحلیل و معامله‌گری است. باید بدانیم رؤیاپردازی و خیال‌‌بافی با برنامه‌ریزی و مثبت‌اندیشی دو امر کاملاً مخالف یکدیگر هستند و مرز کاملاً مشخص و روشنی بین آنهاست.

چهارشنبه ۷ دی ۱۴۰۱
ادامه
اجازه کار دانشجویان در کانادا
۱۰۸

دانشجویان بین‌المللی که دوره آنها حداقل 8ماه و تمام وقت باشد، از یکی از مؤسسات مورد تأیید اداره مهاجرت و شهروندی کانادا (DLI) پذیرش داشته باشند و همچنین موفق به اخذ مجوز معتبر تحصیلی کانادا (Study Permit) شده باشند، 20 ساعت در هفته اجازه کار در کانادا خواهند داشت. دانشجویان با این مجوز کار می‌توانند خارج از مؤسسه آموزشی کار کنند. همچنین در ایام تعطیل و در زمانی که مؤسسه آموزشی تعطیل باشد دانشجو می‌تواند به‌صورت نامحدود کار کند. اما به خاطر داشته باشید که برای دریافت اجازه کار در کانادا در حین تحصیل، دانشجویان پس از ورود به این کشور باید ابتدا درخواست سین‌نامبر (SIN Number) بدهند.

دوشنبه ۲۸ آذر ۱۴۰۱
ادامه
۱۰ گام تا حرفه‌ای شدن در بازار رمزارزها در مجتمع فنی تهران (بخش نخست)
۲۲۱

در تدوین سرفصل دوره‌های تحلیل و معامله‌گری در بازارهای پولی و مالی بین‌الملل و همچنین کارگاه جامع مدیریت سرمایه‌گذاری در بازار رمزارزها در دپارتمان علوم مالی و حسابداری مجتمع فنی تهران، بیش از هر چیز به کاربردی بودن مفاهیم و تربیت نیروی متخصص و کارآمد توجه شده است. زیرا آنچه آینده شغلی و مالی افراد فعال در این حوزه را تضمین می‌کند، تخصص و حرفه‌ای بودن آنهاست.

چهارشنبه ۷ دی ۱۴۰۱
ادامه
راهنمای جامع آلتیوم دیزاینر (بخش دوم)
۴۷۴

هر برد الکترونیکی در آلتیوم دیزاینر از چند قانون طراحی پیروی می‌کند که باعث می‌شوند برد شما با اقتضائات قطعات تولیدشده هماهنگ باشند. همچنین چندین محدودیت را اعمال می‌‌کنند که شانس کار کردن برد الکترونیکی و موفقیت پروژه را بالا می‌برند. طراحی خوب برد الکترونیکی تقریباً همیشه نیازمند به کارگیری این بخش و تنظیمات درست قوانین طراحی است.

پنجشنبه ۲۴ آذر ۱۴۰۱
ادامه
ویزای توریستی کانادا چیست؟
۱۲۴

ویزای توریستی کانادا که Visitor Visa نام دارد، از جمله ویزاهای موقت (Temporary Resident Visa ) است. افرادی می‌توانند برای ویزای توریستی اقدم کنند که تابعیت کانادا را ندارند و قصد بازدید از کشور کانادا، دیدار اقوام یا دوستان، حضور در سمینار، کنگره یا همایش و یا برای گذراندن دوره‌های کوتاه مدت تحصیلی (6 ماه یا کمتر) دارند. به غیر از افراد دارای اقامت دائم کانادا (PR) و شهروندان کانادایی (Citizen)، همه‌ی افراد برای سفر به کانادا نیاز به مجوز ورود دارند. تمامی درخواست‌های ویزای توریستی کانادا از سال 2014 به بعد، به شکل خودکار، برای ویزای چند بار ورود بررسی Multiple Entry)) می‌شوند.

پنجشنبه ۲۴ آذر ۱۴۰۱
ادامه
تأثیر بازی‌های رایانه‌ای خشن بر دانش‌آموزان
۱۲۱

بازی‌های رایانه‌ای خشن می‌توانند بر رفتار کودکان تأثیر منفی داشته باشند. پرداختن بیش از حد به این بازی‌ها باعث کاهش روابط اجتماعی کودکان و تأثیرات منفی بر خلق‌وخو و احساسات آنها می‌شود تحقیقات نشان داده‌اند بازی‌‌های رایانه‌ای خشن تأثیری مستقیم بر احوالات دانش‌آموزان دارند و باعث واکنش‌های عصبی و درگیری آنها با هم‌سالان‌شان می‌شوند. این بازی‌ها رفتارهای سالم اجتماعی کودکان را کاهش می‌دهد و آنها را منزوی می‌کند.

دوشنبه ۲۱ آذر ۱۴۰۱
ادامه
کنترل فرایند چیست؟
۲۴۱

اگر می‌خواهید در حوزه کنترل فرایند مشغول به کار شوید و دوست دارید بیشتر در مورد اصول کنترل فرایند بدانید و ببینید چگونه از آن استفاده می‌شود، این مقاله برای شما بسیار مفید خواهد بود. در این مقاله به همه موضوعاتی می‌پردازیم که لازم است در مورد کنترل فرایند بدانید و تأکید ویژه‌ای داریم بر کنترل فرایند در حوزه تولید و درک تفاوت آن کنترل فرایند سیستمی. کنترل فرایند لزوماً به‌معنای حذف بازخوردهای انسانی و به کار گرفتن سیستم‌های پیشرفته و خودکار در کارخانجات برای مدیریت خودکار تغییرات جزئی است، بدون اینکه مداخله‌ای غیرمفید و کنترل‌نشده در سیستم رخ دهد.

یکشنبه ۲۰ آذر ۱۴۰۱
ادامه
مزایای کنترل فرایند
۲۳۰

اتوماسیون و کنترل فرایند کمک می‌کنند که هر سیستمی در فضای عملیاتی شما با حداکثر بهره‌وری کار کند و کارآمد باشد و همچنین نیاز به دوباره‌کاری و دور ریز محصولات را در بسیاری موارد برطرف می‌کند. وقتی سیستم‌ها و فرایندها اتوماتیک بشوند و بتوانند بدون دخالت انسانی به‌طور خودکار کار کنند، تولیدکنندگان از تجهیزات موجود و فرایندهای تولید بهره بیشتری می‌برند. با ادامه اتوماسیون کنترل فرایند، کارکنان و سیستم‌های بیشتری آزاد خواهند بود تا روی سایر پروژه‌ها و محصولات کار کنند و سوددهی را افزایش دهند. هر سیستم کنترل فرایند با دیگری متفاوت است و این امر به‌ویژه در مورد کنترل فرایند در تولید صادق است. از ابزارهای کنترل فرایند که مخصوص هر سیستم یا کارخانه تولید می‌شوند تا نرم‌افزارهای مبتنی بر فضای ابری، نرم‌افزارها و محصولات بسیار متنوع و مختلفی وجود دارند که می‌توانند در امر کنترل فرایند مفید باشند.

یکشنبه ۲۰ آذر ۱۴۰۱
ادامه
آیا در مورد کانادا میدانستید که؟
۲۱۸

کانادا طولانی ترین بزرگراه جهان را دارد! بزرگراه Trans-Canada یک سیستم بزرگراه بین قاره ای و استانی است که از طریق ده استان کانادا از اقیانوس آرام در ساحل غربی به اقیانوس اطلس در ساحل شرقی می رود. مسیر اصلی 7821 کیلومتر در سراسر کشور است که یکی از طولانی ترین مسیرها در نوع خود در جهان است.

شنبه ۱۹ آذر ۱۴۰۱
ادامه
هزینه‌های تحصیل و زندگی در کانادا چقدر است؟
۱۳۰

هزینه تحصیل در کانادا سال 2022 - 2023 سازمان آمار کانادا، چند ماه پس از اتمام سال تحصیلی، گزارشی مبنی بر هزینه‌های تحصیل در موسسات آموزشی کانادا همچون مدارس، کالج‌ها و دانشگاه‌های کشور را اعلام می‌کند. در اینجا میانگین هزینه‌های تحصیل ذکر شده است.

سه شنبه ۱۵ آذر ۱۴۰۱
ادامه
لیتوگرافی چیست؟ شرح وظایف شغل لیتوگرافی...
۴۷۳

لیتوگرافی یکی از معمول‌ترین تکنیک‌های چاپ است و هنرمندان به کمک آن طراحی‌های منحصر به فرد تولید می‌کنند که می‌توان از آنها در چاپ کتاب، روزنامه و سایر اقلام چاپی استفاده کرد. اگر به کار در حوزه لیتوگرافی علاقه‌مند هستید، به چیزی بیش از خلاقیت صرف نیاز دارید. این شغل نیازمند دانش عمیق از فرایند چاپ و همچنین توانایی ساختن صفحات چاپی، شناخت فرایندهای چاپ و سایر ابزارهای تخصصی این حوزه است. داشتن نگاه هنری و داشتن مهارت دستی نیز به همین اندازه در حوزه لیتوگرافی مهم هستند.

دوشنبه ۱۴ آذر ۱۴۰۱
ادامه