جستجو برای "{{term}}"
جستجو برای "{{term}}" نتیجه ای نداشت.
پیشنهاد می شود:
  • از املای صحیح کلمات مطمئن شوید.
  • از کلمات کمتری استفاده کنید.
  • فقط کلمه کلیدی عبارت مورد نظر خود را جستجو کنید.
{{count()}} نتیجه پیدا شد. برای دیدن نتایج روی دکمه های زیر کلیک کنید!
نتیجه ای یافت نشد.
سایر نتیجه ها (دپارتمان ها، اخبار، مقالات، صفحات) را بررسی کنید.

{{item.title}}

{{item.caption}}
نتیجه ای یافت نشد.
سایر نتیجه ها (دوره ها، اخبار، مقالات، صفحات) را بررسی کنید.

{{item.title}}

{{item.caption}}
نتیجه ای یافت نشد.
سایر نتیجه ها (دوره ها، دپارتمان ها، مقالات، صفحات) را بررسی کنید.

{{item.title}}

{{item.caption}}
{{item.datetime}}
نتیجه ای یافت نشد.
سایر نتیجه ها (دوره ها، دپارتمان ها، اخبار، صفحات) را بررسی کنید.

{{item.title}}

{{item.caption}}
{{item.datetime}}
نتیجه ای یافت نشد.
سایر نتیجه ها (دوره ها، دپارتمان ها، اخبار، مقالات) را بررسی کنید.

{{item.title}}

{{item.caption}}
{{item.datetime}}

اخبار

کسب نشان برتر اجلاس انتخاب ملی توسط مجتمع فنی تهران
دوشنبه ۲۵ اردیبهشت ۱۴۰۲
تقدیر از مجتمع فنی تهران در دهمین کنفرانس ملی آموزش و توسعه سرمایه انسانی(اردیبهشت1402)
دوشنبه ۲۵ اردیبهشت ۱۴۰۲
برگزاری مراسم بزرگداشت روز معلم و تقدیر از اساتید منتخب مجتمع فنی تهران
یکشنبه ۱۷ اردیبهشت ۱۴۰۲
کسب نشان برتر اجلاس انتخاب ملی توسط مجتمع فنی تهران
۹۵

مجتمع فنی تهران در بزرگ‌ترین اجلاس استراتژی‌های توسعه خدمات، تولیدات و صادرات برترین شرکت‌های ایران با عنوان طرح انتخاب ملی، موفق به دریافت نشان ملی نخستین پایه گذار روش های متمایز و منحصر بفرد خدمات در آموزش گردید.

دوشنبه ۲۵ اردیبهشت ۱۴۰۲
ادامه
تقدیر از مجتمع فنی تهران در دهمین کنفرانس ملی آموزش و توسعه سرمایه انسانی(اردیبهشت1402)
۸۶

این کنفرانس در تاریخ 24 و 25 اردیبهشت در دانشگاه شهید بهشتی تهران برگزار گردید و در روز پایانی از برترین برندهای آموزش و یادگیری منابع انسانی کشور تقدیر بعمل آمد.

دوشنبه ۲۵ اردیبهشت ۱۴۰۲
ادامه
با گذراندن دوره‌های مجتمع فنی تهران، مدرک بین المللی از دانشگاه امریکایی گیرنه دریافت کنید!
۳۷۷

امور بین‌الملل مجتمع فنی تهران با اخذ نمایندگی رسمی از کالج‌ها و دانشگاه‌های معتبر دنیا درصدد آن است تا همکاری خود را گسترش دهد. یکی از این همکاری‌ها اجرای دوره‌های مشترک و معادل‌سازی دوره‌های مهارتی مجتمع فنی تهران با واحدهای درسی دانشگاه یا کالج های خارج از کشور است.

دوشنبه ۴ اردیبهشت ۱۴۰۲
ادامه
دپارتمان زبان های خارجی(شروع ثبت نام دوره های تربیت مترجم ویژه بازار کار و دوره ترجمه ی شفاهی)
۱۵۹

در راستای نیازسنجی بازار و درخواست علاقمندان در زمینه مترجمی، دپارتمان زبان های خارجی مجتمع فنی تهران اقدام به تدوین و برگزاری دوره های مترجمی ویژه بازار کار در 70 ساعت و همچنین ترجمه ی شفاهی به مدت 36 ساعت نموده است.

دوشنبه ۴ اردیبهشت ۱۴۰۲
ادامه
دپارتمان برق و الکترونیک(تدوین و برگزاری دوره الکترونیک مقدماتی)
۱۷۵

امروزه الکترونیک به بخش جدایی ناپذیر در حوزه های مختلف تبدیل شده است و این مسئله باعث توجه روزافزون به این رشته شده است. اما، بسیاری از افرادی که میخواهد وارد زمینه الکترونیک شوند، نمیدانند که باید از کجا شروع کنند و کدام مطالب را در ابتدا فرابگیرند.

دوشنبه ۴ اردیبهشت ۱۴۰۲
ادامه
جوان ترین فرد اعزامی تیم ایران (از مجتمع فنی تهران)به مسابقات world skills 2022
۱k

رگ زرین دیگری در دفتر افتخارات مجتمع فنی تهران دانش پذیر عزیز دپارتمان کودک و نوجوان مجتمع فنی تهران، امیررضا شمس ناتری جوان ترین فرد اعزامی تیم ایران به مسابقات world skills 2022بوده که در رشته فناوری اطلاعات نوین در قسمت توسعه راهکارهای نرم افزاری

شنبه ۲۰ اسفند ۱۴۰۱
ادامه
برگزاری اولین دوره کارشناسی ارشد آنلاین MBA بین‌المللی در مجتمع فنی تهران
۵۵۷

امور بین الملل مجتمع فنی تهران، با عقد قرارداد همکاری با دانشگاه گیرنه امریکن در قبرس شمالی، پروژه همکاری دوره‌های بلند مدت به صورت آنلاین را آغاز کرده است. در این راستا اولین دوره بلند مدت با عنوان کارشناسی ارشد مدیریت بازرگانی یا همان MBA برگزار خواهد شد.

پنجشنبه ۱۸ اسفند ۱۴۰۱
ادامه
سمینار آموزشی آشنایی با تجهیزات استودیو عکاسی
۳۴۷

در راستای استراتژی دپارتمان و با برنامه ریزی های صورت گرفته به استقبال از سال جدید سلسله سمینار های آموزشی در دپارتمان هنر و سینما راه اندازی شد و اولین سمینار با عنوان شناخت تجهیزات استودیویی در عکاسی با تدریس جناب آقای رهی از اساتید برجسته این دپارتمان در گروه سینمای دیجیتال برگزار گردید که در آن به معرفی تجهیزات به روز در عکاسی و نحوه ی استفاده آنها و همچنین کاربرد آن در گرایش های مختلف عکاسی آموزشی های لازم ارائه شد .

پنجشنبه ۱۸ اسفند ۱۴۰۱
ادامه
مجتمع فنی تهران نماینده رسمی دانشگاه بین المللی Girne Americanشد
۱k

در راستای توسعه همکاری‌های بین‌المللی با مراکز آموزشی و دانشگاه‌های معتبر، طی مذاکرات فشرده چندین ماهه اخیر امور بین‌الملل مجتمع فنی تهران با دانشگاه آمریکایی گیرنه (Girne American University) در قبرس شمالی، از معاون امور بین الملل دانشگاه جهت عقد قرارداد و بررسی پتانسیل‌های همکاری در زمینه‌های اعزام دانشجو، اجرای دوره‌های مشترک، معادل‌سازی دوره‌های مهارتی مجتمع فنی تهران به واحدهای درسی دانشگاه، تبادل تجارب، اساتید، امکانات، برگزاری تورهای آموزشی و... در تاریخ سوم اسفند ماه 1401 دعوت به عمل آمد. طبق گفته آقای محمدرضا دارابی، مدیر امور بین الملل مجتمع فنی تهران، یکی از مهم‌ترین دستاوردهای این همکاری، معادل‌سازی دوره‌های بلند مدت مهارتی مجتمع فنی تهران به واحدهای درسی دانشگاه خواهد بود.

شنبه ۶ اسفند ۱۴۰۱
ادامه
جلسه هم اندیشی مدرسان دپارتمان کودک و نوجوان شنبه هشتم بهمن ماه
۶۲۰

در این جلسه که با حضور مدرسان دپارتمان کودک و نوجوان برگزار شد مدیر دپارتمان آقای نصیری ضمن تقدیر و تشکر از سفیران مجتمع فنی تهران که در مهارت آموزی دانشپذیران تلاش فراوان دارند و در جهت استراتژی و فعالیت های تبیین شده سازمان گام برمی دارند،ضمن ارائه توضیحات در خصوص قابلیت های سامانهLMS مجتمع فنی تهران ویژه مدرسان، از امکانات ایجاد شده در این سامانه رونمایی نمودند.

دوشنبه ۱۰ بهمن ۱۴۰۱
ادامه
دوره های فشرده ی کمپ نوروزی 1402 در ایام عید دپارتمان معماری
۷۱۲

یادگیری نرم افزار های مرتبط با رشته ی معماری و معماری داخلی از جمله (فتوشاپ- revit-پک کاربردی (autocad 2d-sketchup-lumion) دوره ی آشنایی با اصول و ضوابط چیدمان (دکوراتیوداخلی) طراحی نمای کلاسیک با استفاده از نرم افزار 3d max به صورت پروژه محور

چهارشنبه ۵ بهمن ۱۴۰۱
ادامه
شروع ثبت نام سومین دوره رایگان آموزش کارآفرینی کاربردی
۶۶۶

مجتمع فنی تهران در راستای مسئولیت های اجتماعی خود و حمایت از جوانان مستعد کشور و ایجاد فرهنگ کارآفرینی و اشتغال اقدام به اجرای طرح ملی آموزش کارآفرینی کاربردی بصورت رایگان نموده که این دوره هر ماهه با ظرفیت یکصد نفر بصورت ترکیبی (آنلاین،حضوری) اجرا می گردد.

شنبه ۱۹ آذر ۱۴۰۱
ادامه
ژوژمان پایانی کارگاه طراحی لوگو هنرجویان گرافیک
۸۱۸

یکی از مباحث پر درآمد زیر شاخه گرافیک، بخش طراحی لوگو می باشد که هنرجویان ما در دوره جامع گرافیک و یا بصورت تک درس زیر نظر اساتید متخصص آن را آموزش خواهند دید و در کنار آموزش های نرم افزاری خود می توانند در این راستا وارد بازار کار شوند.

سه شنبه ۲۴ آبان ۱۴۰۱
ادامه
تخفیف ویژه ثبت نام بمناسبت روز 13 آبان
۹۴۴

رویداد روز دانش آموز برای شما آینده سازان این مرز و بوم که ایرانی آزاد و آباد را خواهید ساخت را تبریک عرض می نماییم. به مناسبت این روز تخفیف ویژه ای برای دوره های دپارتمان کودک و نوجوان به میزان 20% تا سقف500000هزارتومان ارائه میشود

پنجشنبه ۱۲ آبان ۱۴۰۱
ادامه
همکاری مجتمع فنی تهران با دانشگاه‌های قبرس شمالی
۸۹۳

امور بین الملل مجتمع فنی تهران نماینده رسمی بسیاری از دانشگاه‌های قبرس شمالی در ایران است. این دانشگاه‌ها شامل دانشگاه آمریکایی گیرنه (Girne American University)، دانشگاه گیرنه یا کایرنیا (University of Kyrenia) و دانشگاه مدیترانه شرقی (Eastern Mediterranean University) می‌باشند.

چهارشنبه ۲۷ مهر ۱۴۰۱
ادامه
شروع ثبت نام ترم پاییز کودکان و نوجوانان
۶۱۳

چهل و سومین دوره آموزشی تیسول و بیست و سومین دوره تربیت مدرس کودکان و نوجوانان ( TEYLT ) از تاریخ 21 مهرماه آغاز گردید. همچنین شروع دوره جدید تیسول و TEYLT در تاریخ 22 دی ماه می باشد که علاقمندان به این رشته های پر مخاطب می توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر با دپارتمان زبان های خارجی مجتمع فنی تهرن تماس حاصل نماید.

چهارشنبه ۲۷ مهر ۱۴۰۱
ادامه
ایجاد آرشیو کتاب های مرجع رشته برق (شعبه مرکزی، سعادت آباد)
۵۰۳

با توجه به اهمیت کتب مرجع در رشته مهندسی برق، دپارتمان برق و الکترونیک اقدام به قرار دادن کتب مرجع در قسمت آرشیو کتب در سایت مجتمع فنی تهران کرده است. لازم به ذکر است لیست کتب با توجه به نیاز روز جامعه به روزرسانی می¬شود. از این رو علاقمندان می توانند از لینک زیر برای دسترسی و دانلود کتب مورد نظر خود استفاده نمایند.

چهارشنبه ۲۷ مهر ۱۴۰۱
ادامه
همکاری واحد دپارتمان علوم مالی و حسابداری جهت اشتغال دانش پذیران این دپارتمان
۴۷۳

دپارتمان علوم مالی و حسابداری مجتمع فنی تهران در راستای استراتژی سازمان که همانا کارآفرینی و اشتغال می باشد با همکاری واحد کاریابی "کارتلنت" و اساتید دپارتمان و مذاکره با مراکز حسابداری . حسابرسی اقدام به معرفی رایگان دانش پذیران به واحدهای مرتبط نموده است

یکشنبه ۲۴ مهر ۱۴۰۱
ادامه
%10 تخفیف کلیه دوره ها تا سقف یک میلیون تومان برای دانشپذیران و همراهان وفادار
۱k

10% تخفیف کلیه دوره ها تا سقف یک میلیون تومان برای دانشپذیرانی که از 23 مهر سال1400 تا 23 مهر 1401 در یکی از دوره های مجتمع فنی تهران ثبت نام کرده بودند میتوانند از دوره های جدید با این تخفیف (به صورت حضوری) ثبت نام بعمل آورند.

جمعه ۲۲ مهر ۱۴۰۱
ادامه
تسهیلات ویژه دانشجویان مجتمع فنی تهران برای خرید کتاب های نشر دیباگران تهران
۵۶۵

تسهیلات ویژه دانشجویان مجتمع فنی تهران-ساختمان مرکزی برای خرید کتاب های نشر دیباگران تهران 1- بهره مندی از تخفیف های دایمی 20 تا 26 درصدی 2- تحویل رایگان کتاب در محل ساختمان مرکزی 3- بهره مندی از تخفیف های مناسبتی مخصوص دانشجویان مجتمع فنی تهران

دوشنبه ۴ مهر ۱۴۰۱
ادامه
شروع ثبت نام ترم پاییز و دوره های تیسول و تربیت مدرس کودکان و نوجوانان
۶۷۲

دوره های آموزشی زبان های خارجی ویژه کودکان و نوجوانان از تاریخ 16 و 17 مهرماه آغاز می گردد. علاقمندان می توانند جهت مشاوره و تعیین سطح با دپارتمان زبان های خارجی مجتمع فنی تهران تماس حاصل نمایند.

سه شنبه ۸ شهریور ۱۴۰۱
ادامه
افتتاح کارگاه پیشرفته تعمیرات گوشی های تلفن همراه
۵۹۰

دانش پذیران پس از شرکت در دوره جامع تعمیرات تخصصی تلفن همراه، ضمن کسب مهارتهای لازم در حوزه سخت افزار و نرم افزار تلفن های همراه، می توانند بلافاصله بعد از اتمام دوره وارد بازار کار شده و درآمد نسبتا خوبی را کسب نمایند.

چهارشنبه ۲ شهریور ۱۴۰۱
ادامه
پربازدیدترین اخبار اخیر
جوان ترین فرد اعزامی تیم ایران (از مجتمع فنی تهران)به مسابقات world skills 2022
شنبه ۲۰ اسفند ۱۴۰۱
سمینار رایگان نقش فناوری هوش مصنوعی در فرآیندهای  معماری داخلی
شنبه ۲۶ آذر ۱۴۰۱
شروع ثبت نام بوت کمپ های نوروز 1402 با تخفیفات ویژه
شنبه ۱۰ دی ۱۴۰۱
دکتر سعادت چهره برتر چهاردهمین جشنواره ملی کارآفرینان کشور شد
شنبه ۶ اسفند ۱۴۰۱
مجتمع فنی تهران نماینده رسمی دانشگاه بین المللی Girne Americanشد
شنبه ۶ اسفند ۱۴۰۱
دوره های فشرده ی کمپ نوروزی 1402 در ایام عید دپارتمان معماری
چهارشنبه ۵ بهمن ۱۴۰۱
شروع ثبت نام سومین دوره رایگان آموزش کارآفرینی کاربردی
شنبه ۱۹ آذر ۱۴۰۱