ثبت نام در دپارتمان کودک و نوجوان
دپارتمان کودک و نوجوان

به دپارتمان کودک و نوجوان مجتمع فنی تهران خوش آمدید 

 

دپارتمان کودک و نوجوان واحدی متمایز نسبت به کلیه بخش های مجتمع فنی تهران است و دلیل این تمایز ، مخاطبین آموزشی این واحد در رده سنی کودکان و نوجوانان می باشد.ازآن جا که فراگیری هر علمی درسنین کودکی به مراتب ماندگارتر وموثرترخواهد بود. کلیه علوم مرتبط با کودکان و نوجوانان نیز نیازمند آموزشی پایه ای در گروه سنی مذکور می باشد . و این امر تنها با برنامه ای مدون و هدف دار محقق می شودو امکان ادامه تحصیل در این راستا را به فرد خواهد داد، لذا این دپارتمان جامع ترین طرح های آموزشی استاندارد در سطح بین المللی را برای کودکان و نوجوانان ارائه می دهد. در انتها دوره ها ، دانش پذیران کوشا موفق به اخذ مدرک معتبر و دو زبانه مجتمع فنی تهران می شوند.  در زیر گروه های اصلی و دروس دپارتمان کودک ونوجوان به اختصار خدمت شما عزیزان توضیح داده می شود.با توجه به دقت نظر اولیای محترم ، در صورت نیاز به تعیین سطح و مشاوره اختصاصی در زمینه کودک ونوجوان ،با شماره  22085165  تماس بگیرید تا بتوانید بهترین و اصولی ترین راه رابرای فرزندان خود انتخاب کنید.

گروه های آموزشی دپارتمان کودک و نوجوان

 

 

فناوری اطلاعات و ارتباطات

فناوری اطلاعات و ارتباطات کودک و نوجوان موضوعی است که امروزه مورد توجه بسیاری از افراد می باشد. فناوری اطلاعات و ارتباطات کودک و نوجوان از آن جهت اهمیت دارد که امروزه بسیاری از امور به صورت الکترونیکی و در بستر فضای مجازی صورت می گیرد.به علت تغییرات در سبک زندگی، امروزه مشاهده می شود که بسیاری از امور تحت تاثیر تکنولوژی و فناوری قرار گرفته و در نتیجه نیاز هست تا آموزش های لازم در زمینه فناوری اطلاعات و ارتباطات صورت بگیرد. کودکان و نوجوانان باید اصول اولیه کامپیوترو نحوه کارکردن با آن را یاد بگیرند. همچنین به علت ساختارهای موجود در جامعه، نیاز به یادگیری امور مربوط به فناوری اهمیت بالایی دارد. دپارتمان کودک و نوجوان مجتمع فنی تهران به آموزش پایه ای کامپیوتر پرداخته و اصول اولیه و کلی را در قالب دوره های مختلف ارائه می دهد.

در مرکز تخصصی آموزش کودک و نوجوان در بخش فناوری اطلاعات و ارتباطات، دوره های مختلفی برگزار می شود که عبارت اند از:

1. مفاهیم پایه ای کامپیوتر( برای کودکان : کودکان الکترونیکی و برای نوجوانان ICDL)

2. برنامه نویسی ( که شامل برنامه نویسی اسکرچ برای کودکان و برنامه نویسی های پایتون ، C#، جاوا ، اندروید و... برای نوجوانان است.)

 3. وب ( که شامل آموزش دوره های طراحی سایت از مقدماتی تا پیشرفته و پکیج Web Design می باشد.)

 4. دوره های شبکه های کامپیوتری ( که شامل دوره های مرتبط با مدیریت شبکه های خانگی و هک و امنیت شبکه می باشد.)  

 5دوره انیمیشن ( که شامل پیش تولید انیمیشن ، تولید انیمیشن و تدوین می باشد.)

6.تولید محتوای الکترونیکی ( که شامل نرم افزارهای مختلف برای ساخت محتوای الکترونیکی مانند Camtasia,Swish MAX و ... می باشد.)

 7.  دوره نرم افزارهای گرافیکی ( که شامل آموزش نرم افزارهای Photoshop, Corel, Illustrator,… می باشد.

 

 

 

مهارت زندگی

 هدف ما آموزش و یادگیری مهارت های ویژه فردی در کنار گردشگری است و اینکه بچه ها از دنیای مجازی و بازی های کامپیوتری دور شوند و در دنیای واقعی کنار زیبایی های آن و کنار دوستان و خانواده باشند و نظم و انضباط اجتماعی را در محیط های عمومی در کنار دوستان خود بیاموزند.

 

 

 

 

هنر

 

هنر مجموعه ای از فرآیند های ساخت ذهن انسان است که روی احساسات و هوش انسانی اثر می گذارد و کار هنر خلق زیبایی است. گروه هنر دپارتمان کودک و نوجوان با هدف گسترش زیبایی در فضای مدارس و رشد و پرورش خلاقیت کودکان و نوجوانان اقدام به برگزاری دوره های :هنر های تجسمی (نقاشی، خوشنویسی، تصویر سازی، تایپوگرافی، طراحی، عکاسی و تندیس گری، هنر های نمایشی و سینمای دیجیتال (تئاتر، بازیگری، کارگردانی، نمایشنامه نویسی) و صنایع دستی، نموده است. اين گروه آموزشي با توجه به خلاقيت کودکان و نوجوانان در راستاي توسعه آموزش دوره هاي گرافيک و به صورت کاربردي تدوین شده است.

 

 

 

 

رباتیک

در طرح درس تدوین شده برای این گروه مباحثی از جمله ریاضیات ، علوم مهندسی ، رباتیک و شناخت مکانیزم ها در قالب بازی و تجربه مورد آموزش قرار می گیرد. در طول برگزاری این دوره چندین بازی مختلف طراحی گردیده است که بنا به طرح درس توسط مربی در کلاس انجام می شود.

 

 

پکا

"پيشتازان کامپيوتر ايران" به دو صورت آزاد ودر سال تحصيلي اجرا مي گردد. از آنجا که اين طرح براي گروه سني کودک ونوجوان ارائه مي گردد داراي اهداف بلند مدت و زير ساختي مي باشد. در گروه آموزشي پکا آزاد، منابع آموزشي مرتبط با طرح ارائه مي گردد و رده سني ۴ الي ۱۲ سال را تحت پوشش قرار مي دهد. آموزش هاي پکا سال تحصيلي بر اساس مقاطع تحصيلي ابتدايي و دبيرستان تدوين شده اند؛ مخاطبان طرح دانش آموزان مدارس می باشند که متناسب با مقطع تحصيلي دوره هاي آموزشي در راستاي توسعهICT می باشد.

 

 

 

 

 

اطلاعات تماس با دپارتمان کودک و نوجوان

 

تلفن شعبه مرکزی : 2729 021

تلفن : 22085165 021

تلفن : 22085085 021

خط واتس اپ: 09021784107

آدرس : سعادت آباد، بالاتر از ميدان كاج، خيابان دوم (شهيد عبقری)، بلوار بهزاد شمالی، نبش باغستان يكم، شماره12

 

 

 

 

کد کلاس : ۲۳۳۳۲۸ مدت کلاس : ۴۰ ساعت
یکشنبه ۱۷:۰۰ تا ۱۹:۰۰، سه شنبه ۱۷:۰۰ تا ۱۹:۰۰،
برگزاری به صورت آنلاین
نیاوران
۰۴مهر
۸,۳۶۰,۰۰۰ ریال ثبت نام
کد کلاس : ۲۳۳۴۲۷ مدت کلاس : ۳۰ ساعت
یکشنبه ۱۸:۰۰ تا ۱۹:۳۰، چهارشنبه ۱۸:۰۰ تا ۱۹:۳۰،
برگزاری به صورت آنلاین
نیاوران
۰۴مهر
۱۴,۰۴۰,۰۰۰ ریال ثبت نام
کد کلاس : ۲۳۴۰۵۸ مدت کلاس : ۳۰ ساعت
یکشنبه ۱۵:۰۰ تا ۱۶:۳۰، سه شنبه ۱۵:۰۰ تا ۱۶:۳۰،
برگزاری به صورت آنلاین
نیاوران
۰۴مهر
۱۰,۶۸۰,۰۰۰ ریال ثبت نام
کد کلاس : ۲۲۳۷۸۲ مدت کلاس : ۴۵ ساعت
پنجشنبه ۱۴:۳۰ تا ۱۷:۳۰،
ظرفیت باقی مانده : ۴ نفر
برگزاری به صورت آنلاین
سعادت آباد
۰۸مهر
۳۲,۲۰۰,۰۰۰ ریال ثبت نام
کد کلاس : ۲۲۶۱۸۳ مدت کلاس : ۴۵ ساعت
پنجشنبه ۱۷:۰۰ تا ۲۰:۰۰،
ظرفیت باقی مانده : ۴ نفر
برگزاری به صورت آنلاین
سعادت آباد
۰۸مهر
۲۹,۲۵۰,۰۰۰ ریال ثبت نام
کد کلاس : ۲۲۶۷۲۲ مدت کلاس : ۴۵ ساعت
سه شنبه ۱۴:۰۰ تا ۱۷:۰۰، پنجشنبه ۱۴:۰۰ تا ۱۷:۰۰،
برگزاری به صورت آنلاین
سعادت آباد
۰۸مهر
۲۴,۰۰۰,۰۰۰ ریال ثبت نام
نمایش همه کلاس ها

همکاران ما آماده پاسخگویی به سوالات شما می باشند

-->