جستجو برای "{{term}}"
جستجو برای "{{term}}" نتیجه ای نداشت.
پیشنهاد می شود:
  • از املای صحیح کلمات مطمئن شوید.
  • از کلمات کمتری استفاده کنید.
  • فقط کلمه کلیدی عبارت مورد نظر خود را جستجو کنید.
{{count()}} نتیجه پیدا شد. برای دیدن نتایج روی دکمه های زیر کلیک کنید!
نتیجه ای یافت نشد.
سایر نتیجه ها (دپارتمان ها، اخبار، مقالات، صفحات) را بررسی کنید.

{{item.title}}

{{item.caption}}
نتیجه ای یافت نشد.
سایر نتیجه ها (دوره ها، اخبار، مقالات، صفحات) را بررسی کنید.

{{item.title}}

{{item.caption}}
نتیجه ای یافت نشد.
سایر نتیجه ها (دوره ها، دپارتمان ها، مقالات، صفحات) را بررسی کنید.

{{item.title}}

{{item.caption}}
{{item.datetime}}
نتیجه ای یافت نشد.
سایر نتیجه ها (دوره ها، دپارتمان ها، اخبار، صفحات) را بررسی کنید.

{{item.title}}

{{item.caption}}
{{item.datetime}}
نتیجه ای یافت نشد.
سایر نتیجه ها (دوره ها، دپارتمان ها، اخبار، مقالات) را بررسی کنید.

{{item.title}}

{{item.caption}}
{{item.datetime}}

دپارتمان معماری

دپارتمان معماری

دپارتمان معماری

 

دپارتمان معماری مجتمع فنی تهران با بیش از ۲۶ سال سابقه درخشان، اولین مؤسسه آموزشی مستقل در حوزه معماری، معماری داخلی و نرم‌افزارهای معماری در ایران به شمار می‌آید. این مؤسسه با بهره‌گیری از اساتید مجرب و کارآزموده، افتخار دارد که برترین مؤسسه آموزشی کشور در ادوار گذشته است.

تا به حال به این اندیشیده‌اید که چرا فارغ‌التحصیلان معماری و معماری داخلی پس از گذراندن دوره‌های دوساله، چهارساله و حتی شش یا هفت‌ساله دانشگاهی و برخورداری از دانش آکادمیک نمی‌توانند وارد بازار کار شوند؟

تیم آموزشی ما در مؤسسه فنی تهران پس از سال‌ها بررسی و آسیب‌شناسی این مسئله به این نتیجه رسیده است که آموزش دروسی را تدوین و اجرا کند که کلیه نقطه ضعف‌های دانشگاهی و آکادمیک را برطرف کند و محوریت اصلی را مهارت‌آموزی قرار دهد. از این رو ما بر آن شدیم دروس معماری داخلی را در سه سطح طراحی و در دسترس عموم قرار دهیم تا کلیه علاقه‌مندان از مبتدی تا پیشرفته و حتی تحصیل‌کردگان رشته‌های غیرمرتبط بتوانند از این آموزش‌ها  بهرمند شوند.

اهداف دپارتمان معماری

هدف دپارتمان معماری و معماری داخلی مجتمع فنی تهران، ایجاد مهارت در جهت رفع نیاز جامعه حرفه‌ای و بازار کار در راستای کارآفرینی و ایجاد شغل در جامعه است. این دپارتمان خوشبختانه در سال‌های گذشته جز مراکزی بوده که بیشترین تعداد دانش‌پذیران ماهر را به بازار حرفه‌ای معرفی کرده است. این امر محقق نمی‌شد مگر با حضور اساتید مجرب و دلسوز و آموزش‌ اصولی مباحث کاربردی که تیم دپارتمان معماری و معمار داخلی مجتمع فنی تهران ارائه می‌دهد.

بازار کار

دانش‌پذیران پس از گذراندن دوره‌های دپارتمان معماری می‌توانند در جایگاه‌های مختلف شغلی از جمله موارد زیر مشغول به کار شوند:

·        دفاتر شخصی معماری و معماری داخلی

·        دفاتر فنی و شرکت‌های دولتی و خصوصی

·        دفاتر شهرداری‌

·        شرکت‌های مهندسین مشاور

·        دفاتر فنی پیمان‌کاری

·        صنعت بازسازی ساختمان

·        به‌عنوان کارشناس فروش در دفاتر فروش متریال

·        به‌عنوان طراح و مجری پروژه

نحوه آموزش

دوره‌های آموزش معماری، معماری داخلی و نرم‌افزارهای معماری در مجتمع فنی تهران با جدیدترین متدهای روز دنیا برگزار می‌شوند. این دوره‌ها به چندین روش در حال برگزاری هستند:

·        روش اول: حضوری

·        روش دوم: آنلاین

·        روش سوم: ترکیبی (آنلاین و حضوری)

·        روش چهارم:‌ بلندد

روش بلندد جدیدترین متد آموزشی دنیاست و در اکثر کشورهای پیشرفته از این روش و قابلیت‌های آن استفاده می‌شود. محققین در حوزه آموزش به این نتیجه رسیده‌اند که آموزش‌هایی حضوری-آنلاین و آفلاین با پشتیبانی ۲۴ساعته باعث یادگیری و مهارت‌آموزی بهتر می‌شوند و این روش تأثیری عمیق در رشد فراگیران خواهد شد.

از این رو در دپارتمان معماری و معماری داخلی مجتمع فنی تهران این روش آموزش به‌صورت کاملاً حرفه‌ای در حال برگزاری است و ما امیدواریم تلاش‌های تیم دپارتمان معماری و معماری داخلی بتواند شما را در جهت رسیدن به اهداف و رؤیاهای شغلی کمک کند و نتیجه آن سربلندی و افتخار ایران عزیزمان باشد.

مدراک ارائهشده

پس از گذراندن دوره‌های دپارتمان معماری مجتمع فنی تهران (واحد سعادت‌آباد) فراگیران این مدارک را دریافت می‌کنند:

·        مدرک دو زبانه مجتمع فنی تهران

·        مدرک تأییدیه وزارت علوم

تمامی این مدارک قابل ترجمه هستند و دوستانی که قصد مهاجرت دارند، با ارائه این مدارک هنگام مهاجرت امتیاز کسب می‌کنند و می‌توانند برای اپلای کردن در دانشگاه‌های خارجی از آنها استفاده کنند.

 

 

 

دوره ها

گروه های آموزشی

{{item.title}}
{{item.center}}
آنلاین
آنلاین / حضوری
حضوری
{{item.time}} {{item.sessions}}
{{item.dep}} {{item.group}}
تاریخ شروع {{item.start}}
ظرفیت باقی مانده {{item.capacity}} نفر
{{item.author}}
{{item.cost}} ریال{{item.discount}}
موردی برای نمایش وجود ندارد!
نمایش بیشتر

آخرین مقالات

روانشناسی محیطی
۴۸۸

روانشناسی محیطی و طراحی داخلی ارتباط زیادی با هم دارند، حتی اگر ما این رابطه را در آغاز نبینیم. مثال بارز این رابطه وقتی است که می‌بینیم کودکان ما در اتاق خود یک چادر درست دارند تا یک مکان خصوصی کوچک برای خود داشته باشند. این بدان معناست که آنها می‌خواهند محیط پیرامون خود را شخصی‌سازی کنند. همچنین بخش‌های پرجمعیت‌تر یا فشرده‌تر شهر اغلب بخش‌هایی هستند که در آنها خلافکاری و عدم بهداشت عمومی بیشتر دیده می‌شود. در مقایسه این مشکلات در بخش‌هایی که جمعیت کمتری دارد، کمتر دیده می‌شوند. دلیل آن احساس افراد است. کسانی که در نواحی شلوغ و فشرده زندگی می‌کنند حس مالکیت کمتری نسبت به فضا دارند و میزان کنترل آنها در فضا کمتر است.

چهارشنبه ۲ شهریور ۱۴۰۱
ادامه
سرعت بخشیدن به انتقال سبز
۴۲۰

«سبز بودن» می‌تواند به مزیت رقابتی تبدیل شود و توجه‌ خریدارن را به خود جلب کند. آموزش مهارت‌های سبز در آینده از نیازهای اساسی کارگران و کارکنان در صنایع مختلف خواهد بود

یکشنبه ۲۶ تیر ۱۴۰۱
ادامه
رابطه معماری و مهندسی معماری
۷۸۸

مسئولیت اصلی مهندس معمار تمرکز بر جنبه‌های مهندسی یک بناست. اگرچه مهندسان معمار باید همکاری نزدیکی با معماران داشته باشند، آنها کاملاً مهندس هستند. کسی که در این جایگاه قرار دارد، سیستم‌های مکانیکی و ساختاری بنا را طراحی می‌کند و چالش‌های مربوط به سیستم‌های برقی و روشنایی ساختمان را برطرف می‌کند.

سه شنبه ۲۱ تیر ۱۴۰۱
ادامه