جستجو برای "{{term}}"
جستجو برای "{{term}}" نتیجه ای نداشت.
پیشنهاد می شود:
  • از املای صحیح کلمات مطمئن شوید.
  • از کلمات کمتری استفاده کنید.
  • فقط کلمه کلیدی عبارت مورد نظر خود را جستجو کنید.
نتیجه ای یافت نشد.
سایر نتیجه ها (دپارتمان ها، اخبار، مقالات) را بررسی کنید.

{{item.title}}

{{item.caption}}
نتیجه ای یافت نشد.
سایر نتیجه ها (دوره ها، اخبار، مقالات) را بررسی کنید.

{{item.title}}

{{item.caption}}
نتیجه ای یافت نشد.
سایر نتیجه ها (دوره ها، دپارتمان ها، مقالات) را بررسی کنید.

{{item.title}}

{{item.caption}}
{{item.datetime}}
نتیجه ای یافت نشد.
سایر نتیجه ها (دوره ها، دپارتمان ها، اخبار) را بررسی کنید.

{{item.title}}

{{item.caption}}
{{item.datetime}}

دپارتمان مدیریت و کسب و کار

دپارتمان مدیریت و کسب و کار

 

دپارتمان مدیریت مجتمع فنی تهران

 

 

 فلسفه وجودی دپارتمان مدیریت مجتمع فنی تهران آموزش علوم و مهارت­ های مورد نیاز برای مدیران و کارآفرینان کشور جهت ارتقای کارآمدی و اثربخشی فعالیت­های مدیریتی آنهاست. این دپارتمان در تلاش است تا با ارائه خدمات منسجم، به­ روز و کاربردی برای مدیران، کارآفرینان و علاقمندان به فعالیت­های کسب­ و کار، آنان را برای پیگیری ایده ­های نابی که دارند و یا موفقیت در فعالیت­های فعلی­شان یاری دهد و با ارتقای مستمر کیفیت، بهره ­گیری از مدرسان با صلاحیت، سرفصل­ها و محتوای علمی به ­روز مبتنی بر نیاز کسب­ و کارهای نوین و تیم حرفه­ ای برنامه ­ریزی، یک تجربه عالی در یک پلتفرم آموزشی پویا و پرنشاط را برای مخاطبان رقم بزند.

کادر برنامه­ ریزی و مدیریت آموزشی این دپارتمان، بر ارائه مشاوره آموزشی موثر بر اساس نیاز تخصصی مدیران و کارآفرینان به متقاضیان پیش از شرکت در کلاس­ها و همچنین ارتباط حرفه ­ای مستمر و صمیمانه با دانشپذیران در طول ارائه خدمات آموزشی تاکید دارد.

این دپارتمان به ایران آباد، آزاد و متحد با جوانان سالم، آگاه و توانمند عمیقا اعتقاد دارد.

نگاه استراتژیک به فرصت­ها، توسعه اقتصاد دانش ­بنیان، تاب­آوری بخش خصوصی، نوآوری­ در خدمات، خلق ارزش برای مشتریان و تمرکز بر مزیت­های رقابتی کلید توسعه در دنیای کسب ­و کارهای امروز است. راه ­اندازی کسب­ و کار در محیط رقابتی ناپایدار فعلی که از هر سو در معرض تهدیدهاست، جز با ابزارهای علمی به­روز و بهره ­گیری از مهارت­ها و هوشمندی مدیران امکانپذیر نیست. آموزش موثر و اثربخش ابزار اساسی برای حضور در چنین محیط رقابتی پیچیده است.

تمرکز اصلی فعالیت­های این دپارتمان مبتنی بر برگزاری دوره ­های بلندمدت تحصیلات تکمیلی حرفه ­ای (MBA, DBA & Post-DBA) با گرایش­های مختلف است. در کنار این دوره ­های بلندمدت (که افراد بدون پیشینه دانش مدیریت نیز امکان شرکت در آنها را دارند) دروس کوتاه­­ مدت در زمینه­ های گوناگون مدیریت و کسب­ وکار برای مدیران و متخصصان و افرادی که مایل به پیگیری یک شاخه مشخص از علم مدیریت هستند قابل ارائه است. 

 

جهت دانلود لیست کلاس های دپارتمان مدیریت کلیک کنید

 

دوره های کوتاه مدت

دوره های بلند مدت

 

 

 

 

دوره ها

گروه های آموزشی

{{item.title}}
{{item.center}}
آنلاین
آنلاین / حضوری
حضوری
{{item.time}} {{item.sessions}}
{{item.dep}} {{item.group}}
تاریخ شروع {{item.start}}
ظرفیت باقی مانده {{item.capacity}} نفر
{{item.author}}
{{item.cost}} ریال{{item.discount}}
موردی برای نمایش وجود ندارد!
نمایش بیشتر

آخرین مقالات

مهم و اصولی برای راه‌اندازی کسب‌وکار اینترنتی موفق
۳۵۲

یکی از مهم‌ترین دغدغه‌های بسیاری از کارآفرینان شروع یک کسب‌وکار است. ولی نکته مهم و حیاتی برای آنها پولساز بودن یک کسب‌وکار و کسب درآمد از آن است. امروزه کسب‌وکارهای اینترنتی به یکی از محبوب‌ترین مشاغل جهان تبدیل شده‌اند، زیرا در هر شرایطی می‌توان از آن کسب درآمد نمود. برخلاف چیزی که خیلی از افراد تصور می‌کنند، راه‌اندازی یک کسب‌وکار و استارت‌آپ کار سختی نیست، فقط لازم است شما اصول مهم و حیاتی را به خوبی بدانید تا بتوانید آنها را به بهترین شکل مدیریت نمایید. در این مقاله می‌خواهیم به نکات مهم و حیاتی برای راه‌اندازی یک استارت‌آپ و یک کسب‌و‌کار پولساز بپردازیم.

سه شنبه ۲۳ فروردین ۱۴۰۱
ادامه