دفتر سرمایه های انسانی مجتمع فنی تهران 

اهداف

برنامه ریزی، هماهنگی و نظارت بر انجام فعالیتهای منتهی به سازماندهی و طراحی ساختار و تشکیلات شرکت، تهیه و تدوین نظامنامه ها و مجموعه شرح وظایف و اختیارات و تشکیلات کلان و تفصیلی، برنامه ریزی و اجرای طرحهای آموزش و بهسازی سرمایه های انسانی، ارتقاء شاخصهای نیروی انسانی، ارزشیابی عملکرد کارکنان، نظارت بر جذب و استخدام نیروی انسانی براساس آئین نامه ها و دستور العمل های مربوطه، تهیه و تدوین روشهای انجام کار، گردش عملیات و بهبود روشها و برآورد احتیاجات نیروی انسانی و بررسی وضع موجود، تهیه و تدوین استانداردها و روش های مورد نیاز نیروی انسانی.

 

 

 

دعوت به همكاری (اداری و اساتید(

مجتمع فني تهران از ابتدا، با اعتقاد به اینکه سرمایۀ اصلی هر سازمان، نیروی انسانی آن است، جذبِ افراد متخصص و سخت‌کوش را سرلوحۀ راهبردهای توسعۀ سرمایه های انسانی خود قرار داد و با فراهم آوردن فرصت‌های شغلی یکسان برای عموم دانش‌آموختگان، راهکارهای معینی را برای جذب و استخدامِ افراد منتخب و واجد صلاحیت ساماندهی کرد تا بدنۀ کارشناسی و مدیریتی ممتاز و متمایزی را ایجاد کند و توسعه دهد.

حضور در محیطی صمیمی، فعال و سرشار از پویایی، نخستین مزیت پیوستن به مجتمع فني تهران است. کار در کنار افراد باانگیزه، متخصص و مسلط به حوزۀ کاری خود، بستر مناسبی برای رشد و بالندگی شغلی است.

شما برای پیوستن به ما، می‌توانید به بخش فرصت های شغلی مراجعه نمائید و چنانچه خود را واجد شرایطِ ارسالِ درخواست کار می‌دانید، فرم مربوطه را تکمیل و ارسال نمایید. پس از ارزیابی اولیۀ درخواستِ شما، بر اساسِ رویه‌های سازمانی متعارف در مجتمع فني تهران با شما تماس گرفته خواهد شد.

 

 

 

 

 

 

تماس با سرمایه های انسانی

 

021-2729

 

  hr@mftplus.com

  تهران، سعادت آباد، بالاتر از ميدان كاج، خيابان دوم (شهيد عبقری)، بلوار بهزاد شمالی، نبش باغستان يكم، شماره 12، دفتر سرمایه های انسانی

.

فرم درخواست همکاری

 

فرم درخواست همکاری

فرم درخواست همکاری (تدریس)

 

خواهشمند است پس از تکمیل فرم به آدرس ایمیل hr@mftplus.com ارسال فرمایید.

 

همکاران ما آماده پاسخگویی به سوالات شما می باشند

-->