جستجو برای "{{term}}"
جستجو برای "{{term}}" نتیجه ای نداشت.
پیشنهاد می شود:
  • از املای صحیح کلمات مطمئن شوید.
  • از کلمات کمتری استفاده کنید.
  • فقط کلمه کلیدی عبارت مورد نظر خود را جستجو کنید.
{{count()}} نتیجه پیدا شد. برای دیدن نتایج روی دکمه های زیر کلیک کنید!
نتیجه ای یافت نشد.
سایر نتیجه ها (دپارتمان ها، اخبار، مقالات، صفحات) را بررسی کنید.

{{item.title}}

{{item.caption}}
نتیجه ای یافت نشد.
سایر نتیجه ها (دوره ها، اخبار، مقالات، صفحات) را بررسی کنید.

{{item.title}}

{{item.caption}}
نتیجه ای یافت نشد.
سایر نتیجه ها (دوره ها، دپارتمان ها، مقالات، صفحات) را بررسی کنید.

{{item.title}}

{{item.caption}}
{{item.datetime}}
نتیجه ای یافت نشد.
سایر نتیجه ها (دوره ها، دپارتمان ها، اخبار، صفحات) را بررسی کنید.

{{item.title}}

{{item.caption}}
{{item.datetime}}
نتیجه ای یافت نشد.
سایر نتیجه ها (دوره ها، دپارتمان ها، اخبار، مقالات) را بررسی کنید.

{{item.title}}

{{item.caption}}
{{item.datetime}}

خبرنامه خرداد 1402

 

مصاحبه دکتر سعادت در شبکه یک برنامه کارا


مجتمع فنی تهران در بزرگ‌ترین اجلاس استراتژی‌های توسعه خدمات، تولیدات و صادرات برترین شرکت‌های ایران با عنوان طرح انتخاب ملی، موفق به دریافت نشان ملی نخستین پایه گذار روش های متمایز و منحصر بفرد خدمات در آموزش گردید

ادامه خبر

TESOL يا TEFL ؟ چگونه بايد مسير مناسب را انتخاب کنيد

چگونه بايد مسير مناسب را انتخاب کنيد چگونه بايد مسير مناسب را انتخاب کنيد؟ اگر می خواهيد مسير شغلی آموزش زبان انگليسی را دنبال کنيد، بايد فرق بين TESOL و TEFL را بدانيد تا بتوانيد برای رسيدن به هدف خود برنامه ريزی کنيد. گروه تربيت مدرس دپارتمان زبان های خارجی چکيده TESOL اشاره به آموزش زبان انگليسی به افراد و گروه هايی دارد .که به زبان ديگری صحبت می کند و اين نوع آموزش در ايالات متحده يا در کشوری ديگری انجام می شود TEFL اشاره به نوعی آموزش زبان انگليسی دارد که مخصوص جاهايی است که در آنها زبان انگليسی يک زبان خارجی محسوب می شود. اين نوع مدرک به ويژه برای کسانی جالب است که می خواهند در يک فضای .چندفرهنگی زبان تدريس کنند

ادامه مطلب

مهاجرت کاری به آلمان از طريق فراگيری مهارت

مهاجرت کاری به آلمان از طريق فراگيری مهارت آوسبيلدونگ کشور آلمان چيست؟ در کشور آلمان دوره های آموزشی خاصی برای مهار ت آموزی وجود دارد که آوسبيلدونگ (Ausbildung) ناميده می شوند. اين دوره ها به شيوه های متفاوتی ارائه می شوند که يکی از انواع آن، آوسبيلدونگ دوگانه است. در اين شيوه شما در يک آموزشگاه مهارتی حرفه ای را فرا می گيريد و هم زمان در يک شرکت کار عملی انجام می دهيد. پس از پايان موفقيت آميز دوره، شما تخصصی به دست خواهيد آورد که به کمک آن به سادگی می توانيد وارد بازار کار آلمان شويد. دو نوع ديگر آوسبيلدونگ کشور آلمان عبارت اند از: آوسبيلدونگ آموزش محور و آوسبيلدونگ دوگانه همراه با تحصيلات دانشگاهی. در ادامه در مورد هر کدام از اين انواع بيشتر صحبت خواهيم کرد. در سال های پيش، عرضه و تقاضا برای آوسبيلدونگ آلمان به گونه ای بود که از خارج از کشور آلمان پذيرش وجود نداشت، اما در سال های اخير با کاهش تقاضای دوره های آوسبيلدونگ نسبت به عرضه آنها و تسهيلات جديد کشور آلمان، اين امکان برای غيرآلمانی ها نيز فراهم شده است.

ادامه مطلب
ورود به صفحه اخبار مجتمع فنی تهرانورود به سایت واحد کاریابی آنلاین مجتمع فنی تهران
(کارتلنت)

مراکز مجتمع فنی تهران در کل کشور

Check It Now!

 

مرد متولد خرداد
با ذوق، هنر دوست، غیر حسود و کمی بدقول، برای فرزندان پدری نرم و مهربان، در زناشوئی و رفت و آمد با زن اهل تنوع و ماجرا، خوش صحبت است، علاقه دارد که مرموز جلوه کند، گاهی اهل زخم زبان، کنایه و اذيت است. از شنیدن انتقاد از رفتار عاشقانه اش بیزار است. متولدین این ماه اغلب دارای قدی متوسط بوده، خوشرو خوش زبان و صادق هستند. اینان اغلب افرادی صبور و کاردان هستند. عیب دیگران را می‎پوشانند و از افراد حسود و برخواه دلتنگ می‎شوند. طبق معمولً به یاد خدا هستند و از پدر و مادر خیر و نفع می‎برند. اینان اغلب در سینه، پشت یا چهره نشانی دارند که برایشان نیک است و آنان را نزد دیگران عزیز می‎کند. عموماً از راه تجارت یا کشاورزی، پول خوبی به دست می‎آورند. برخی سفر های طولانی در طالع دارند که از ان سود خواهند برد. عموماً از مادرانی خوب متولد می‎شوند. روزی حلال نصیبشان می‎شود. اینان عموماً طبعی سرد و تر دارند. حدود دوازده سالگی با خطری مواجه می‎شوند. اغلب در سن چهل سالگی به رفاه می‎رسند. روزهای یکشنبه و پنجشنبه، برای آنان خوش یمن است. در طالع اغلب اینان دو زن دیده می‎شود که از انها خیر و نفع می‎برند . خرداد سومين ماه از منطقه البروج است كه به وسيله سياره مركورى هدايت مى شود.نماد ماه تولد شما«دو پيكر»است كه نشان دهنده شخصيت دوگانه متولدين اين ماه است.

 

زن متولد خرداد
زنی با چند شخصیت گوناگون، با قوه تخیل بالا، خوش سر و زبان و با سلیقه، ماجرا دوست و بی ثبات، خیلی بیش از این که طالب عصبانیت شما باشد به شفقت شما نیاز دارد. عاشق تغییر و تحول است. مادری است شاد و خندان و بچه هایش مانند خودش خود مختارند و روی پای خود می ایستند. متولدین زن این ماه عموماً سفید و سرخرو و خو ش قد و بالا و شوهر دوست می‎باشند. اینان مهربان چرب زبان، گاهی خودخور و زودرنج می‎باشند. این زنان اغلب میک اندیش بوده و بهدوستان و خویشان نکی می‎کنند. از حرافی و شوخی‎های‌ بی‎مورد پرهیز می‎کنند و بیشتر طالب ارتباط با افراد دانا و فهیم می‎باشند . این زنان اغلب از درد شکم رنج می‎برند که علت ان طبق معمولً از سردی و خشکی است. مصرف کوبیده سنبل خطایی همراه با زیره و قرنفل، در ناشتا به اندازه یک قاشق چاپخوری، برای آنان مفید می‎باشد. اغلب این افراد خال یا نشانی بر سینه دارند، که نشان از اقبال آنهاست. اینان در اوایل زندگی رنج بسیار می‎بینند، اما عاقبت به خیر می‎شوند. باید غیبت را ترک کنند و از خدا غافل نشوند. زیرا اغلب از دست و زبان خودشان در رنج و عذاب هستند . متولدین زن این ماه مسافرت زیادی با فرزندان خود خواهند داشت. لباس‎های‌ آبی و همچنین انگشتر الوان و انگشتر زمرد برای این زنان مناسب خواهد بود.

مجتمع فنی تهران اولین و معتبر ترین موسسه آموزشی در ایران
98+(21) 2729
site:www.mftplus.com
email:pr@mftplus.com

 

Facebook Instagram Rss Youtube Whatsapp