جستجو برای "{{term}}"
جستجو برای "{{term}}" نتیجه ای نداشت.
پیشنهاد می شود:
  • از املای صحیح کلمات مطمئن شوید.
  • از کلمات کمتری استفاده کنید.
  • فقط کلمه کلیدی عبارت مورد نظر خود را جستجو کنید.
{{count()}} نتیجه پیدا شد. برای دیدن نتایج روی دکمه های زیر کلیک کنید!
نتیجه ای یافت نشد.
سایر نتیجه ها (دپارتمان ها، اخبار، مقالات، صفحات) را بررسی کنید.

{{item.title}}

{{item.caption}}
نتیجه ای یافت نشد.
سایر نتیجه ها (دوره ها، اخبار، مقالات، صفحات) را بررسی کنید.

{{item.title}}

{{item.caption}}
نتیجه ای یافت نشد.
سایر نتیجه ها (دوره ها، دپارتمان ها، مقالات، صفحات) را بررسی کنید.

{{item.title}}

{{item.caption}}
{{item.datetime}}
نتیجه ای یافت نشد.
سایر نتیجه ها (دوره ها، دپارتمان ها، اخبار، صفحات) را بررسی کنید.

{{item.title}}

{{item.caption}}
{{item.datetime}}
نتیجه ای یافت نشد.
سایر نتیجه ها (دوره ها، دپارتمان ها، اخبار، مقالات) را بررسی کنید.

{{item.title}}

{{item.caption}}
{{item.datetime}}

دپارتمان مدیریت و کسب و کار

اطلاعات تماس

 

صفحه اینستاگرام دپارتمان مدیریت و کسب و کار مجتمع فنی تهران

 

 

 

   تلفن مستقیم :021-22095170

 

شماره واتساپ :09012707206

 

 

 

تقویم آموزشی دپارتمان مدیریت و کسب و کار

 

دپارتمان مدیریت و کسب و کار

 

بهترین سرمایه گذاری، سرمایه گذاری روی خودتان است

"وارن بافت سرمایه گذار افسانه ای"

  

ما معتقدیم آینده هر سازمان و مجموعه ای، به شدت تحت تاثیر تصمیمات امروز مدیران آن مجموعه است.  «هربرت سایمون» برنده جایزه نوبل، مدیریت را معادل تصمیم گیری می داند!

 در شرایط رقابت، تنها مدیران حرفه ای که خود را به دانش روز مدیریت مسلح کرده باشند می توانند نتایج قابل قبول بدست آورند. سرعت بالای تغیرات غیرخطی و همچنین افزایش رقابت در کلیه صنایع در کنار پتانسیل های بالای بازار کسب و کار، از مختصات شرایط کنونی ایران است

بسیاری از مدیران به صورت تجربی با کسب و کار یا صنعت آشنایی پیدا می کنند، ولی با کسب دانش، هزینه و زمان کمتری برای رسیدن به آگاهی های لازم پرداخت خواهیم کرد.

به گفته یکی از اندیشمندان در دنیای کنونی توانایی تغییر باورها و نگرش ها به محیط، مهمترین توانایی انسان است.

مجتمع فنی تهران با بیش از 43 سال تجربه در ارائه خدمات آموزشی کاربردی(تاسیس 1358)، در سال1384، اقدام به راه اندازی دپارتمان مدیریت و کسب  کار نمود.

فلسفه وجودی این دپارتمان آموزش علوم و مهارت­ های مورد نیاز برای مدیران و کارآفرینان کشور جهت ارتقای کارآمدی و اثربخشی فعالیت­های مدیریتی آنهاست. این دپارتمان در تلاش است تا با ارائه خدمات منسجم، به­ روز و کاربردی برای مدیران، کارآفرینان و علاقمندان به فعالیت­های کسب­ و کار، آنان را برای پیگیری ایده ­های نابی که دارند و یا موفقیت در فعالیت­های فعلی­شان یاری دهد و با ارتقای مستمر کیفیت، بهره ­گیری از مدرسان با صلاحیت، سرفصل­ها و محتوای علمی به ­روز مبتنی بر نیاز کسب­ و کارهای نوین و تیم حرفه­ ای برنامه ­ریزی، یک تجربه عالی در یک پلتفرم آموزشی پویا و پرنشاط را برای مخاطبان رقم بزند.

کادر برنامه­ ریزی و مدیریت آموزشی این دپارتمان، بر ارائه مشاوره آموزشی موثر بر اساس نیاز تخصصی مدیران و کارآفرینان به متقاضیان پیش از شرکت در کلاس­ها و همچنین ارتباط حرفه ­ای مستمر و صمیمانه با دانشپذیران در طول ارائه خدمات آموزشی تاکید دارد.

این دپارتمان به ایران آباد، آزاد و متحد با جوانان سالم، آگاه و توانمند عمیقا اعتقاد دارد.

 

دوره ها

گروه های آموزشی

{{item.title}}
{{item.center}}
آنلاین
آنلاین / حضوری
حضوری
{{item.time}} {{item.sessions}}
{{item.dep}} {{item.group}}
تاریخ شروع {{item.start}}
ظرفیت باقی مانده {{item.capacity}} نفر
{{item.author}}
{{item.cost}} ریال{{item.discount}}
موردی برای نمایش وجود ندارد!
نمایش بیشتر

مقالات

کار در فست‌فود
۱k

کار کردن در رستوران‌های فست‌فود می‌تواند مزایای بسیاری علاوه بر وعده‌های غذایی مجانی داشته باشد. اگر در مصاحبه برای کار در فست‌فود به بهترین شکل عمل کنید و در یک فروشگاه زنجیره‌ای یا یک شرکت یا مغازه کوچک فست‌فود در محل زندگی خود استخدام شوید می‌توانید، از مزایای کار در این مکان بهره‌مند شوید. کار کردن در رستوران‌های فست‌فود می‌تواند مزایای بسیاری علاوه بر وعده‌های غذایی مجانی داشته باشد. اگر در مصاحبه برای کار در فست‌فود به بهترین شکل عمل کنید و در یک فروشگاه زنجیره‌ای یا یک شرکت یا مغازه کوچک فست‌فود در محل زندگی خود استخدام شوید می‌توانید، از مزایای کار در این مکان بهره‌مند شوید.

چهارشنبه ۱۴ دی ۱۴۰۱
ادامه
۲۱ ایده عالی برای شروع یک کسب‌و‌کار کوچک در سال ۲۰۲۲ (بخش سوم)
۵۰۹

اگر می‌خواهید درآمد خود را به حداکثر برسانید و حجم کار خود را زیاد کنید، سعی کنید با ایده‌های راه‌اندازی کسب‌و‌کار آغاز کنید که بیشتر از همه نمونه‌های موفق آنها وجود دارد. اما اگر به فکر دنبال کردن اشتیاق خود هستید و فقط می‌خواهید پول کافی برای زندگی داشته باشید، یک کسب‌و‌کار کوچک راه بیندازید که با اهداف و علایق شما مرتبط باشد و در آن بتوانید مهارت‌های خود را به کار بیندازید و تعادل بین کار و زندگی را برقرار کنید.

سه شنبه ۸ شهریور ۱۴۰۱
ادامه
شغل باربر بندر
۷۹۹

باربران اغلب حین کار آموزش‌های لازم را دریافت‌ می‌کنند و از آموزش‌هایی که کارفرمایان یا اتحادیه‌های کارگری فراهم‌ می‌کنند استفاده‌ می‌کنند. کارفرمایان به دنبال کسانی هستند که از نظر جسمی و بدنی قدرت جابه‌جا کردن کالا‌های بزرگ و سنگین را داشته باشند. بسته به جایی که در آن کار‌ می‌کنید، لازم است کالاها و مواد گوناگون را در با وزن و اندازه‌های مختلف جابه‌جا کنید. بار برانی که تجربه کار با ماشین‌آلات سنگین مانند ماشین‌های کامیون کمپرس را دارند، از بقیه شانس بیشتری دارند. بسیاری از فرصت‌های شغلی این حوزه نیازمند توانایی کار با ماشین‌آلات حمل بار هستند.

سه شنبه ۲ اسفند ۱۴۰۱
ادامه