مجتمع فنی تهران، پیشرو در حوزه مهارت آموزی و توسعه اشتغال مولد، به روزی می اندیشد که هر خانواده ایرانی از تجربه عالی خدمات و محصولات آن برخوردار شود
----------------------------------
سال 1401، آموزش های ترکیبی


درباره‌ی مرکز مشاوره شغلی و کاریابی مجازی الکترونیکی کارتلنت

 کاریابی الکترونیکی کارتلنت با راه اندازی سیستم جامع و یکپارچه در زمینه کاریابی و هدایت شغلی علاوه بر اینکه تمامی خدمات مراکز کاریابی سنتی را با روش‌های نوین ارائه می‌کند. ارائه دهنده‌ خدمات و تسهیل کننده جستجو در زمینه‌های کاریابی، آموزش، کارآموزی و انجام پروژه‌ها در صنایع می‌باشد این سامانه ماموریت دارد با کمک آموزش های مهارت محور و ترکیبی، نیروی انسانی متخصص و متناسب با صنعت، تربیت و به کار فرمایان معرفی نماید. کار تلنت با پرورش نیروی متخصص و جست‌ و جو در افراد آموزش دیده و دارای مهارت، ایشان را از طریق مصاحبه و ارزیابی به کارفرمایان معرفی می‌کند.


دوره آموزشی رایگان مبانی کارآفرینـــی مخاطبان این دوره چه کسانی هستند ؟

افرادی که تمایل دارند کسب و کار شخصی خود را راه اندازی کنند. • افرادی که می خواهند در جامعه ارزش آفرینی کنند. • افرادی که کسب و کار خودشان را راه اندازی کردند اما برای توسعه آن نیازمند آگاهی به اصول کارآفرینی هستند. • افراد که دارای ایده های خلاقانه هستند اما اصول و روش پیاده سازی و اجرای آن را نمی دانند. • افراد شاغلی که به دلایل مختلف امکان و فرصت یادگیری این دوره در دانشگاه را ندارند. شرکت در این دوره رایگان است و هزینه آن توسط مجتمع فنی تهران پرداخت شده است. • دانش پذیران و دارندگان گواهینامه های مجتمع فنی تهران ، در اولویت اند

اطلاعات بیشتر
کلیک کنید

ورود به صفحه اخبار مجتمع فنی تهران

 

ورود به سایت واحد کاریابی آنلاین مجتمع فنی تهران(کارتلنت)

 

مقالات آموزشی

۱۰ گام تا حرفه‌ای شدن در بازار رمزارزها در مجتمع فنی تهران (بخش نخست)

 

 

 

 

 

 در تدوین سرفصل دوره‌های تحلیل و معامله‌گری در بازارهای پولی و مالی بین‌الملل و همچنین کارگاه جامع مدیریت سرمایه‌گذاری در بازار رمزارزها در دپارتمان علوم مالی و حسابداری مجتمع فنی تهران، بیش از هر چیز به کاربردی بودن مفاهیم و تربیت نیروی متخصص و کارآمد توجه شده است. زیرا آنچه آینده شغلی و مالی افراد فعال در این حوزه را تضمین می‌کند، تخصص و حرفه‌ای بودن آنهاست. برخلاف آنچه در برخی صفحات زرد اینستاگرامی از طریق تبلیغات پیاپی در حال نمایش است، حرفه‌ای بودن در دنیای سرمایه‌گذاری و معامله‌گری مفهومی بسیار فراگیر و عمیق‌ دارد. به عبارت دیگر، شما هرگز‌ نمی‌توانید صرفاً با خرید یک پکیج آموزشی یا دیدن چند ویدئو کوتاه در اینستاگرام یا یوتیوب به جمع افراد حرفه‌ای در این حوزه بپیوندید. زیرا برخلاف آنچه در ظاهر به نظر می‌رسد، این شغل ظاهری زیبا و فریبنده، اما باطنی بسیار خشن دارد و یک ‌معامله‌گر همواره تحت سیطره امواج سهمگین بازار قرار دارد، تا حدی که بسیاری از ‌معامله‌گران در عمل مقهور شرایط مخالف با معاملات‌شان می‌شوند و ناخواسته حتی تا مرز ورشکستگی می‌روند.

... ادامه

تأثیر بازی‌های رایانه‌ای خشن بر دانش‌آموزان

بازی‌های رایانه‌ای خشن چه تأثیری بر خلق‌وخو و عواطف کودکان دارند؟ کودکان می‌گویند بازی‌های اکشن و جنگی را بیشتر از بازی‌های ورزشی و فکری دوست دارند و دلیل آنها برای این بازی‌ها سرگرمی یا ماجراجویی نیست بلکه این بازی‌ها را «بهترین روش برای گذراندن وقت» دانسته‌اند. چکیده بازی‌های رایانه‌ای خشن می‌توانند بر رفتار کودکان تأثیر منفی داشته باشند. پرداختن بیش از حد به این بازی‌ها باعث کاهش روابط اجتماعی کودکان و تأثیرات منفی بر خلق‌وخو و احساسات آنها می‌شود . تحقیقات نشان داده‌اند بازی‌‌های رایانه‌ای خشن تأثیری مستقیم بر احوالات دانش‌آموزان دارند و باعث واکنش‌های عصبی و درگیری آنها با هم‌سالان‌شان می‌شوند. این بازی‌ها رفتارهای سالم اجتماعی کودکان را کاهش می‌دهد و آنها را منزوی می‌کند.

... ادامه

طالع بینی متولدین آبان ماه

طالع بینی و شخصیت متولدین زن و مرد آبان ماهی عزیز را این جا بخوانید. همچنین می‌توانید در پایین مطلب برای تبریک بـه متولدین آبان ماه متن و اس ام اس دریافت نمایید. ماه آبان، ماه تولد کوروش بزرگ اسـت، آبان ماهی ها بـه تیز هوشی، عدالت و بیش فعالی درونی شان معروف هستند.. .

مرد متولدآبان

مرد متولد آبان میتواند گزینه خوبی برای ازدواج باشد، باید بدانید که روحیات او با آرامش و سکون و بی حالی سازگاری ندارد و مدام در جست و جوی هدف‌های تازه و ترقی و تعالی دادن کار خود و بالا بردن سطح درآمد و زندگی خود و خانواده اسـت.چهره خونسرد و ظاهر آرام و کم حرف یک مرد آبانی چیزی اسـت و باطن گرم و سوزان او چیزی دیگر!   شما باید بدانید که در پشت این متانت و ظاهر آرام، دنیایی پرجنب و جوش و پر غلیان وجود دارد که ناشی از جاذبه ستاره نیرومند پلوتو اسـت. وی اراده‌ای قوی و پولادین و افکاری بلند و ترقی خواهانه و حسود وجود دارد که، چون دیگ می‌جوشد و نیرو و حرارت تولید می‌کند. عقل و دانایی و احساس و هیجان هر دو بر رفتار یک مرد متولد آبان حکومت می‌کند و در ارائه هر دوی ان‌ها مهارت و استادی و زیرکی خاص دارد.   یک مرد متولد آبان ماه بیش از حد باهوش اسـت. او بـه فلسفه و تفکر درباره راز و رمز زندگی و اسرار حیات علاقمند اسـت و بسیاری از اوقات این توانایی را دارد که جواب سئوالات مشکل و دست نیافتنی را پیشاپیش بدهد و با کمک حس ششم درباره نیامد‌ها و ندیده‌ها پیشگویی نماید. بعضی از مردان متولد آبان ماه دارای این قدرت و استعداد هستند که زندگی مرتاضانه پیشه کنند و با حداقل معیشتی بسازند.

زن متولد آبان

 او ذاتا مغرور و با اعتماد بـه نفس اسـت، اما یک نکته اساسی در مورد او وجود دارد، این که همیشه در باطن خود از این موضوع متأسف اسـت که چرا یک مرد به دنیا نیامده اسـت! باید بدانید که وجود این حس ناخودآگاه در ترجیح مرد بودن، از طنازی و دلفریبی این زن نمی‌کاهد، او زنی طناز و زیبا، خانه دار و گرم، حسود و انتقامجو، رازدار، موقع شناس و البته در بعضی اوقات جاه طلب اسـت.   یکی از خصوصیات فوق العاده بارز این زن، قدرت عجیب وی در استفاده از موقعیت اسـت. او بـه ان عده از هم جنسان خود که حالت معشوقه، زن کدبانو، مادر فداکار و امثالهم را دارند، بـه دیده حقارت می‌نگرد، زیرا معتقد اسـت که زن از لحاظ قدرت روحی چیزی کمتر مرد نیست. او قادر اسـت که خواسته‌های خود را به خوبی نظارت کند، اما اگر موقعیت را مناسب دید، بـه خواسته‌ های زنانه خویش نیز بـه زیباترین وجه ممکن جامه عمل می‌پوشاند.

مراکز مجتمع فنی تهران در کل کشور

 

نمایش مجتمع فنی تهران بر روی نقشه

سعادت آباد، بالاتر از ميدان كاج، خيابان دوم (شهيد عبقری)، بلوار بهزاد شمالی، نبش باغستان يكم، شماره 12

مجتمع فنی تهران

اولین و معتبر ترین موسسه آموزشی در ایران

+98 (21) 2729 | mftplus.com | pr@mftplus.com

Facebook Linkedin Rss Youtube Instagram Email WWW Whatsapp Telegram

©2018 Company name. All rights reserved.