جستجو برای "{{term}}"
جستجو برای "{{term}}" نتیجه ای نداشت.
پیشنهاد می شود:
 • از املای صحیح کلمات مطمئن شوید.
 • از کلمات کمتری استفاده کنید.
 • فقط کلمه کلیدی عبارت مورد نظر خود را جستجو کنید.
{{count()}} نتیجه پیدا شد. برای دیدن نتایج روی دکمه های زیر کلیک کنید!
نتیجه ای یافت نشد.
سایر نتیجه ها (دپارتمان ها، اخبار، مقالات، صفحات) را بررسی کنید.

{{item.title}}

{{item.caption}}
نتیجه ای یافت نشد.
سایر نتیجه ها (دوره ها، اخبار، مقالات، صفحات) را بررسی کنید.

{{item.title}}

{{item.caption}}
نتیجه ای یافت نشد.
سایر نتیجه ها (دوره ها، دپارتمان ها، مقالات، صفحات) را بررسی کنید.

{{item.title}}

{{item.caption}}
{{item.datetime}}
نتیجه ای یافت نشد.
سایر نتیجه ها (دوره ها، دپارتمان ها، اخبار، صفحات) را بررسی کنید.

{{item.title}}

{{item.caption}}
{{item.datetime}}
نتیجه ای یافت نشد.
سایر نتیجه ها (دوره ها، دپارتمان ها، اخبار، مقالات) را بررسی کنید.

{{item.title}}

{{item.caption}}
{{item.datetime}}

آموزش حسابداری (صفر تا 100) | ثبت نام دوره حسابداری (از کارآموزی تا اشتغال)

آموزش حسابداری (صفر تا 100) | ثبت نام دوره حسابداری (از کارآموزی تا اشتغال)

جهت ورود به بازار کار رشته حسابداری نیاز به کدام دوره آموزشی دارید؟ بهترین مرکز ثبت نام آموزش حسابداری کجاست؟ حضور در دوره‌های حسابداری دپارتمان مالی و حسابداری مجتمع فنی تهران سبب کسب مهارت علمی و عملی دانش پذیر را در پی خواهد داشت. مرکز آموزش حسابداری مجتمع فنی تهران  با تکیه بر تکنیک‌های خاص و کاربردی اساتید توانمند رشته حسابداری، توانایی همراهی صفر تا 100 با دانش پذیر از زمان شرکت در کلاس آموزشی تا اشتغال را دارد.

 تنوع دوره‌های آموزش "مالی و حسابداری" در کنار " بورس و سرمایه گذاری" سبب ایجاد قدرت انتخاب دانش پذیر خواهد شد. دانش پذیر بر اساس استعداد، علاقه و مهارت‌های اولیه خود قادر به انتخاب، شرکت  و ثبت نام دوره حسابداری خواهد بود. به طور قطع تمام افراد با حضور در دوره‌های آموزش حسابداری به دنبال کسب جایگاه شغل حسابدار یا ارتقاء عنوان شغلی خود در شرکتهای خدماتی, بازرگانی, تولیدی و ... هستند. همچنین بسیاری از اشخاص دیگر نیازی به کار در چارچوب کارمندی یا عناوین شغلی شرکتی نداشته و به دنبال کسب درآمد مستقیم از بازارهای ارز دیجیتال و سرمایه کذاری در بازار سهام و بورس هستند.

دپارتمان علوم مالی و حسابداری مجتمع فنی تهران به 2 گروه شاخص: "گروه مالی و حسابداری" و "گروه بورس و سرمایه گذاری" تقسیم شده است. هر کدام از گروه‌های نام برده دارای عناوین دوره مشخص و کلاس‌های آموزشی مجزا برخوردار هستند. از مهم‌ترین مزایایی تهیه و ثبت نام دوره آموزش حسابداری مجتمع فنی تهران میتوان به موارد لیست زیر اشاره داشت:

 • طراحی و تهیه دوره آموزش حسابداری منجر به شغل
 • کارآموزی در زمان کلاس (شبیه سازی شغل حسابداری در بازار کار واقعی)
 • حضور استاد مدرس با دیدگاه منتورینگ در تمام مراحل آموزش (منتور)
 • ارائه گواهینامه به دو صورت انگلیسی یا فارسی مجتمع فنی تهران قابل ترجمه دادگستری
 • ارائه مدرک وزارت علوم جهت دوره کارگاه جامع حسابداری مالی
 • ارزیابی دوره ای پرسنل، اساتید و مدیران دپارتمان جهت حفظ سطح کیفی آموزش و انجام مصاحبه پایانی توسط شخص مدیریت دپارتمان مالی و حسابداری جهت تعیین سطح نهایی 
 • ارجاع دانش پذیر به کلاس بازآموزی در صورت عدم تسلط کافی به مباحث دوره حسابداری بعد از آموزش
 • ایجاد اشتغال دانش پذیر پس از اتمام دوره های آموزش حسابداری با همکاری مدرسین
 • معرفی دانش پذیران دارای وضعیت عدم اشتغال به کار به واحد "کار تلنت" مجتمع فنی تهران جهت یافتن شغل مناسب
 • حفظ ارتباط دپارتمان مجتمع فنی با دانش پذیران فاقد شغل و برقراری تماس تلفنی جهت پیگیری وضعیت اشتغال آن‌ها در بازه زمانی یک ماهه (علت بیکاری مورد پرسش و واکاوی قرار گرفته و مهارت آموز جهت برقراری ارتباط با کارفرما در صدر لیست انتظار شغل قرار خواهند گرفت)

دپارتمان مالی و حسابداری مجتمع فنی با استفاده از الگوهای کاربردی بازار کار رشته حسابداری موفق به آموزش اصولی و کاربردی جهت پرورش حسابدار حرفه ای شده است. دانش پذیر با ثبت عملکرد موفق در مراکز و شرکت‌های مختلف، دیدگاه مثبتی از دوره آموزش حسابداری مجتمع فنی ایجاد کرده‌اند. حس مسئولیت در قبال دانش پذیران نقطه عطف دپارتمان مالی و حسابداری قلمداد شده و عدم رهاسازی دانش پذیر از زمان ثبت نام در دوره حسابداری تا زمان استخدام در مرکزی مناسب سبب رضایت خاطر اکثر شرکت کنندگان گشته است.به طوریکه بر اساس تحقیق و بررسی انجام شده اکثر مراجعیناز طریق دوست و آشنا, اقوام بوده اند که قبلا یکی از دوره ها را در مجتمع فنی تهران با موفقیت سپری کرده اند.

آموزش دوره حسابداری

ثبت نام دوره حسابداری در دپارتمان علوم مالی و حسابداری مجتمع فنی تهران

آموزش حسابداری مجتمع فنی تهران دارای اصول اولیه و الفبای حسابداری شروع شده و افراد بدون داشتن اطلاعات پیش نیاز نیز توانایی ثبتنام دوره حسابداری را خواهند داشت. همچنین اشخاص دارای توانمندی لازم با انجام مصاحبه مورد تعیین سطح قرار گرفته و با حضور در برخی از کلاس‌های مورد نیاز به رفع مشکلات خود خواهند پرداخت. دوره‌های متنوع آموزش حسابداری مجتمع فنی تهران با هدف کسب مهارت در رشته های حسابداری منجر به شغل تدوین شده و برای 3 گروه خاص از افراد به شرح دسته بندی زیر مناسب است:

 • افراد فاقد اطلاعات اولیه حسابداری (میزان تحصیلات دیپلم یا فارغ التحصیل رشته غیر مرتبط)
 • دانشجو یا فارغ التحصیل رشته مرتبط حسابداری (نیازمند کسب اطلاعات علمی بروز و مهارت عملی)
 • حسابداران و کمک حسابداران شاغل در مراکز (جهت بروزرسانی دانش و کسب مهارت توانایی‌های جدید بازار کار)

رشته حسابداری از گذشته تا به امروز تغییرات زیادی داشته و افراد با یادگیری علوم جدید قادر به حضور در بازار کار تخصصی حسابداری خواهند بود. جهت آشنایی با اصلی‌ترین دوره‌های آموزش حسابداری مجتمع فنی تهران در ادامه همراه دپارتمان علوم مالی و حسابداری باشید.

کارگاه جامع حسابداری مالی

کارگاه جامع حسابداری مالی، محبوب‌ترین دوره آموزش حسابداری مجتمع فنی تهران جهت مخاطبین جویای شغل حسابداری بوده که افراد با صرف زمان 228 ساعته در بازه زمانی 6 الی 9 ماه (باتوجه به انتخاب 1-2 یا 3 روز در هفته که به صورت حضوری, آنلاین, بلندد (ترکیبی یادگیری محور)شما در کلاس) موفق به اتمام آن خواهند شد. دانش پذیر متقاضی کارگاه جامع حسابداری مالی قادر به گذراندن و کسب گواهینامه‌های معتبر رشته حسابداری شده و به طور قطع توانایی کسب جایگاه شغلی مرتبط با رشته حسابداری را خواهد داشت که مدرسین دپارتمان علوم مالی و واحد کاریابی کارتلنت, اشتغال و کارآفرین برایشان میسر و قابل دسترسی خواهد بود. 

دوره حسابداری مالی با توجه به واحد بررسی و تحقیقات دپارتمان به جهت رفع نیاز های شرکت های خدماتی, بازرگانی با رویکرد پرورش حسابدار حرفه ای از 6 سرفصل متمایز لیست زیر تشکیل شده و دانش پذیران بر اساس مصاحبه تعیین سطح یا دریافت گواهینامه دروس پیش نیاز امکان شرکت جداگانه در هر کدام از دورهای آموزش حسابداری را نیز خواهند داشت:

 1. آموزش حسابداری برای غیر حسابداران
 2. آموزش مجموعه قوانین کاربردی در حسابداری
 3. آموزش مالیات و عوارض ارزش افزوده
 4. آموزش ترفندهای اکسل در حسابداری
 5. آموزش پروژه کارآموزی حسابداری با نرم افزار سپیدار سیستم
 6. آموزش نحوه تهیه اظهار نامه مالیاتی

آموزش حسابداری

1- آموزش حسابداری برای غیر حسابداران

 در طول مدت 50 ساعت اولیه کلاس آموزش حسابداری اطلاعات پایه رشته حسابداری از قبیل: قاعده بدهکار و بستانکار کردن حسابها، نحوه سند زدن در خصوص اطلاعات مالی, عناصر گزارشات مالی مثل: عنصر ترازنامه و سود و زیان و بستن حسابها سیستم انبار و بسیاری دیگر از موارد مرتبط به حسابداری شرکت‌های خدماتی و بازرگانی به صورت کامل برای افراد تشریح خواهد شد.درس حسابداری برای غیرحسابداری، پیش نیاز تمام دوره‌ها بوده و پیشنهاد می گردد افراد جهت درکبهتر سایر سرفصل‌ها توسط تمام افراد حسابدار و غیر حسابدار گذرانده شود. این درس برای اشخاصی که هیچگونه اطلاعاتی از رشته حسابداری نداشته یا به دنبال بررسی دقیق رشته حسابداری جهت ورود به بازار کار آن هستند نیز پیشنهاد می گردد.

همچنین پیشنهاد میشود افرادی که چندین سال از رشته حسابداری فاصله گرفته‌اند در این دوره آموزش حسابداری برای غیر حسابداران شرکت نمایند. سرفصل‌های دوره حسابداری برای غیر حسابداران عبارت است از:

 • تعاریف، اصول و مفروضات حسابداری
 • اجزاء و عناصر حسابداری و صدور اسناد مالی
 • حسابداری شرکتهای خدماتی و تحریر دفاتر قانونی
 • حسابداری شرکت‌های بازرگانی
 • نحوه قیمت گذاری موجودی کالا

2- آموزش مجموعه قوانین کاربردی در حسابداری

 با توجه به تمرکز دپارتمان مالی و حسابداری مجتمع فنی بر عملکرد و فرآیند های مالی بازار کار و کاربردی بودن مهارت آموزی دانش پذیر هر کدام از سرفصل های دروس کارگاه جامع حسابداری از اهمیت خاص خود برخوردار است. در 50 ساعت دوم با عنوان مجموعه قوانین کاربردی در حسابداری از 3 بخش متفاوت زیر تشکیل شده که به بررسی قوانین 3 گانه کار و مالیات و تجارت با رویکرد کاملا کاربردی می پردازیم.

 1. قانون کار و بیمه تامین اجتماعی:  طی 8 ساعت آموزش قانون کار و تامین اجتماعی به بررسی عناصر لیست حقوق و دستمزد به همراه نحوه آماده‌سازی لیست ها به دانش پذیر ارائه خواهد شد.
 2.  قانون مالیات مستقیم:  با گذراندن 30 ساعت آموزش قانون مالیاتهای مستقیم، ضمن آشنایی با سیستم مالیاتی کشور و سامانه ها قادر به استفاده از انواع معافیت مالیاتی برای صدور انواع سند جهت جلوگیری از جرایم مالیاتی خواهند بود.
 3. قانون تجارت: دانش پذیران پس از گذراندن 12 ساعت با حقوق صاحبان سهام و اسناد مرتبط به آن به صورت کاربردی آشنا خواهند شد.

آموزش مالیات و عوارض ارزش افزوده

تسلط بر مالیات و قوانین عوارض ارزش افزوده نیز از ابزارهای قدرتمند یک حسابدار توانمند بوده و دانش پذیر  با صرف 8 ساعت در کلاس امکان کسب این مهارت مهم را خواهد داشت.

آموزش ترفندهای اکسل در حسابداری

حسابدار باید توانایی ایجاد گزارش بر اساس اطلاعات خام را داشته تا در زمان بروز مشکل در نرم افزار های مالی یابا توجه به نیازهای سازمان به کمک نرم افزار اکسل قابل انجام است. آموزش کاربردی اکسل در حسابداری با 25 ساعت زمان برای دانش پذیر طراحی شده و پس از اتمام دوره توانایی فرمول نویسی جهت تهیه انواع گزارش زیر را به دست خواهد آورد:

 • گزارش میان دوره‌ای یا پایان دوره مثل حقوق و دستمزد
 • تهیه گزارشات برون سازمانی برای نهاد یا سازمان‌های درخواست کننده
 • گزارشات درون سازمانی
 • گزارشات مالی برای سهامداران

کاربرد اکسل در حسابداری به دلیل اهمیت بالا نزد حسابداران و ضعف بسیاری از حسابداران در انجام فعالیت‌های متکی به نرم افزار اکسل به شکل جداگانه نیز قابل اجرا می باشد. جهت ثبت نام آموزش اکسل در حسابداری  وارد صفحه آموزش ترفندهای اکسل در حسابداری شده و با پرداخت هزینه دوره در کلاس آموزش حسابداری اکسل حضور یابید.

آموزش اکسل در حسابداری

آموزش پروژه کارآموزی حسابداری با نرم افزار سپیدار سیستم

مسئولین اجرایی دپارتمان مالی و حسابداری بر این باورند که با توجه بر تشابه ظاهر تمام نرم افزارهای مالی و حسابداری دانش پذیر در صورت شناخت با ساختار اصلی یکی از بهترین نرم افزارها و کسب توانایی کدینگ نوشتن (طبقه بندی حساب ها) قابلیت به کارگیری از سایر نرم افزارها را خواهد داشت. از این رو طی 85 ساعت کلاس آموزش حسابداری با نرم افزار سپیدار سیستم که با رویکرد منتورینگ می باشد برای پروژه کارآموزی و دانش پذیر به همراه منتور با ایجاد 48 اتفاق واقعی مالی در یک شرکت بازرگانی مباحث مربوط به فعالیت عملی با نرم افزار را هم به صورت دستی هم با نرم افزار سپیدار سیستم آموزش خواهد دید و عملا تجربه واقعی کار در یک شرکت را خواهد داشت که تحلیل‌های لازم جهت پی بردن به اهمیت هر اتفاق مالی در اختیار افراد قرار خواهد گرفت.

 به طور مثال: عملیات‌های مرتبط با تنظیم لیست بیمه، لیست حقوق و دستمزد، کنترل های لازم, فاکتورهای خرید و فروش به معاملات فصل و ارزش افزوده و همراه سایر اتفاقات واقعی مالی یک شرکت توسط تمام دانش پذیران به شکل دستی و سیستمی ثبت خواهد شد. همچنین در پایان دوره مالی، گزارشات مالی به 2 صورت دستی و مکانیزه تنظیم گشته و حساب سال مالی بسته خواهد شد. کسب این تجربه عملی برای دانش پذیران بسیار مهم و لذت بخش بوده و با توجه به شبیه سازی یک شرکت واقعی استرس کار را برای آن‌ها کاهش خواهد داد.

سرفصل‌های این دوره مهم عملی عبارت است از:

 • فرآیند تاسیس شرکتها از لحاظ قانونی (شرکت سهامی خاص)
 • چرخه حسابداری در شرکت بازرگانی به صورت عملیاتی
 • معرفی سیستم های نرم افزاری و ویژگی های آن
 • آموزش کدینگ حسابداری در نرم افزار
 • صدور اسناد حسابداری به کمک نرم افزار مالی
 • حسابداری موجودی کالا و روش‌‌های قیمت گذاری آن در سیستمهای دائمی و اداری
 • تنظیم لیست حقوق متناسب با احکام حقوق صادره
 • شناسایی بدهی ناشی از دریافت تسهیلات مالی
 • عملیات پایان دوره مالی ( کنترل های لازم و بستن حساب ها )
 • تهیه صورت‌های مالی
 • عملیات پایانی و انتقالسال مالی مکانیزه

آموزش نحوه تهیه اظهار نامه مالیاتی

طی 10 ساعت آخرین بخش از آموزش حسابداری در دوره کارگاه جامع حسابداری در خصوص نهوه تهیه اظهارنامه مالیاتی به شرح زیر:

 • مروری بر قوانین مالیات بر درآمد اشخاص حقوقی
 • معافیتها و بخشودگی‌ها و موارد رد دفاتر
 • نحوه تهیه اظهار نامه و انواع اظهار نامه (اصلی، جایگزین، اصلاحی) زمان ارائه اظهار نامه
 • چرخه کامل رسیدگی مالیاتی
 • موارد استفاده از ماده 272
 • انجام پروژه تهیه و تنظیم اظهار نامه به صورت دستی و مکانیزه توسط مدرس
 • ارسال اظهار نامه و نحوه پرداخت مالیات

ثبت نام دوره حسابداری در دپارتمان علوم مالی و حسابداری مجتمع فنی تهران

آموزش حسابداری مجتمع فنی تهران از اصول اولیه و الفبای حسابداری شروع شده و افراد بدون داشتن اطلاعات پیش نیاز نیز توانایی ثبت نام دوره حسابداری را خواهند داشت. همچنین اشخاص دارای توانمندی لازم با انجام مصاحبه مورد تعیین سطح قرار گرفته و با حضور در برخی از کلاس‌های مورد نیاز به رفع مشکلات خود خواهند پرداخت. دوره‌های متنوع آموزش حسابداری مجتمع فنی تهران با هدف کسب مهارت در رشته های مختلف حسابداری منجر به شغل تدوین شده و برای 3 گروه خاص از افراد به شرح دسته بندی زیر مناسب است:

 • فاقد اطلاعات اولیه حسابداری (میزان تحصیلات دیپلم یا فارغ التحصیل رشته غیر مرتبط)
 • دانشجو یا فارغ التحصیل رشته مرتبط حسابداری (نیازمند کسب اطلاعات علمی بروز و مهارت عملی)
 • حسابداران و کمک حسابداران شاغل در مراکز (جهت بروزرسانی دانش و کسب نهارت و توانایی‌های جدید بازار کار)

رشته حسابداری از گذشته تا به امروز تغییرات زیادی داشته و افراد با یادگیری علوم جدید قادر به حضور در بازار کار تخصصی حسابداری خواهند بود. جهت آشنایی با اصلی‌ترین دوره‌های آموزش حسابداری مجتمع فنی تهران در ادامه همراه دپارتمان علوم مالی و حسابداری باشید.

آموزش حسابداری صنعتی

حسابداری صنعتی یا حسابداری بهای تمام شده یکی از شاخه های رشته حسابداری می باشد که هدف اصلی حسابداری صنعتی، محاسبه بهای تمام شده محصول بوده و وظیفه حسابدار صنعتی جدای از وظایف حسابداران مالی، مالیاتی، حقوق و دستمزد جهت محاسبه بهای تمام شده است. دانش پذیر جهت انجام این وظیفه نیازمند بررسی عوامل تولید: حسابداری مواد، حسابداری دستمزد و حسابداری جانبی (سربار) خواهد بود. پس از استخراج اطلاعات باید بر اساس دو روش فرآیند هزینه یابی سفارش کار یا هزینه یابی مرحله‌ای به دنبال تعیین بهای تمام شده را به اتمام برسانند.

 اعلام میزان هزینه تمام شده جهت فرآوری یک محصول از زمان ثبت سفارش تا زمان فروش موجب نمایش میزان سود و زیاد مرحله‌ای و پایان کار خواهد شد. مدیران ارشد با استفاده از اطلاعات به دست آمده توسط حسابداران صنعتی امکان اتخاذ تصمیمات بهتر را خواهند داشت. جایگاه حسابدار صنعتی در شرکت‌های بزرگ از اهمیت خاصی برخوردار بوده و با ثبت نام در دوره آموزش حسابداری صنعتی دپارتمان علوم مالی و حسابداری مجتمع فنی تهران تنها با طی 50 ساعت به آموزش‌های اولیه حسابداری صنعتی مسلط شوید.

گروه بورس و سرمایه گذاری مالی

دومین فعالیت دپارتمان مالی و حسابداری مجتمع فنی تهران به گروه بورس و سرمایه گذاری مالی اختصاص یافته است. با وجود بازار سرمایه گذاری بورس و ارزهای دیجیتال بسیاری از اشخاص به جای حضور در شرکت‌ها و شروع کسب و کار فیزیکی به دنبال افزایش سرمایه در بازارهای مالی آنلاین هستند. با همه گیری ویروس کرونا و خانه نشینی مردم در سراسر جهان، فرهنگ بازار کار این نوع مشاغل به شدت رونق پیدا کرده و افراد به دنبال یادگیری هر چه بیشتر آموزش بورس و سرمایه گذاری روی ارزهای دیجیتال هستند.

همچنین با توجه به رویکرد جدید بازارهای مالی و اقتضاد در دنیا تا چند سال آینده, همه ی افراد می بایست با دنیای ارزهای دیجیتال ورود پیدا کنند, بنابراین نیاز این آموزش به صورت همگانی در چندسال آتی غیر قابل اجتناب خواهد بود.

دپارتمان علوم مالی و حسابداری مجتمع فنی تهران نیز با استفاده از اساتید برجسته و توانمند به دنبال آموزش صحیح و کاربردی دانش پذیران است. از این رو گروه بورس و سرمایه گذاری مالی مجتمع فنی تهران دوره‌های خاص با عناوین زیر را برای آموزش مهیا کرده است:

 • آموزش مبانی مدیریت سرمایه گذاری در بورس
 • آموزش دوره تحلیل تکنیکال کاربردی
 • آموزش تحلیل بنیادی کاربردی در بازار سهام
 • آموزش مدیریت پرتفوی
 • آموزش کارگاه جامع مدیریت سرمایه گذاری در بازار رمز ارزها (ارز دیجیتال)
 • آموزش دوره جامع مدیریت سرمایه گذاری در بازارهای پولی و مالی بین الملل  (FX & CFD)

ارز دیجیتال

آموزش کارگاه جامع مدیریت سرمایه گذاری در بازار رمز ارزها (ارز دیجیتال)

دانش پذیران 68 ساعت زمان جهت حضور در کلاس و کارگاه جامع مدیریت سرمایه گذاری در بازار رمز ارزها (ارز دیجیتال) جهت فراگیری دروس مربوط به آشنایی، خرید و فروش انواع رمز ارز دارند. تنوع رمز ارزها (توکن و کوین) و بلاک چین و ... سبب سردرگمی بسیاری از سرمایه گذاران شده و از این جهت کسب آموزش سرمایه گذاری اصولی و کاربردی روی ارز دیجیتال پیشنهاد می گرددبه مرکز مجتمع فنی تهران مراجعه نمایید. 

دانش پذیران طی این دوره پس از گذراندن دروس مقدماتی به انجام تمرینات عملی به صورت انفرادی و گروهی در حساب‌های تمرینی (Demo Account)  و شبیه ساز بازار خرید و فروش ارز دیجیتال در شرایط واقعی تجربه لازم را به دست خواهند آورد. اهمیت پیگیری اخبار جهانی، استراتژی و برنامه چند ساله شرکت ارائه دهنده رمز ارز، بلاک چین اختصاصی و میزان ارزش آن در بازار جهانی در کنار بسیاری دیگر از مولفه‌ها سبب سودآوری برای دانش پذیر خواهد شد. شرکت کنندگان پس از گذراندن در این دوره آموزش ارز دیجیتال امکان کسب درآمد دلاری به عنوان: تریدر یا هولدر سرمایه با توانایی تحلیل های درست را خواهند داشت.

سرفصل‌های آموزش کارگاه جامع مدیریت سرمایه گذاری در بازار رمز ارزها (ارز دیجیتال) به شرح لیست زیر است:

 • ورود به دنیای تجارت ارز و فلزات گرانبها
 • مهاجرت به دنیای پول دیجیتال
 • توسعه رمز ارزها و محصولات مرتبط
 • خرید، نگهداری امنیت و انتقال رمز ارزها
 • سرمایه گذاری در بازار رمز ارزها
 • تحلیل بنیادی رمز ارزها
 • تحلیل خرد جمعی بازار
 • مبانی تحلیل تکنیکال و تحلیل خطی بازار
 • تحلیل رفتار خریدار/فروشنده و الگوهای شمعی ژاپنی
 • الگوهای نموداری
 • اندیکاتورها
 • مدیریت معاملات و مدیریت سرمایه
 • استقرار و راه اندازی ایستگاه معاملاتی (Trade Station)
 • کار با پلتفرم تحت وب بایننس
 • کار با  Binance Futures

آموزش حسابداری (صفر تا 100) | ثبت نام دوره حسابداری (از کارآموزی تا اشتغال)

جهت ورود به بازار کار رشته حسابداری نیاز به کدام دوره آموزشی دارید؟ بهترین مرکز ثبت نام آموزش حسابداری کجاست؟ حضور در دورههای حسابداری دپارتمان مالی و حسابداری مجتمع فنی تهران سبب کسب مهارت علمی و عملی دانش پذیر را در پی خواهد داشت. مرکز آموزش حسابداری مجتمع فنی تهران  با تکیه بر تکنیکهای خاص و کاربردی اساتید توانمند رشته حسابداری، توانایی همراهی صفر تا 100 با دانش پذیر از زمان شرکت در کلاس آموزشی تا اشتغال را دارد.

 تنوع دورههای آموزش "مالی و حسابداری" در کنار " بورس و سرمایه گذاری" سبب ایجاد قدرت انتخاب دانش پذیر خواهد شد. دانش پذیر بر اساس استعداد، علاقه و مهارتهای اولیه خود قادر به انتخاب، شرکت  و ثبت نام دوره حسابداری خواهد بود. به طور قطع تمام افراد با حضور در دورههای آموزش حسابداری به دنبال کسب جایگاه شغل حسابدار یا ارتقاء عنوان شغلی خود در شرکتهای خدماتی, بازرگانی, تولیدی و ... هستند. همچنین بسیاری از اشخاص دیگر نیازی به کار در چارچوب کارمندی یا عناوین شغلی شرکتی نداشته و به دنبال کسب درآمد مستقیم از بازارهای ارز دیجیتال و سرمایه کذاری در بازار سهام و بورس هستند.

دپارتمان علوم مالی و حسابداری مجتمع فنی تهران به 2 گروه شاخص: "گروه مالی و حسابداری" و "گروه بورس و سرمایه گذاری" تقسیم شده است. هر کدام از گروههای نام برده دارای عناوین دوره مشخص و کلاسهای آموزشی مجزا برخوردار هستند. از مهمترین مزایایی تهیه و ثبت نام دوره آموزش حسابداری مجتمع فنی تهران میتوان به موارد لیست زیر اشاره داشت:

 • طراحی و تهیه دوره آموزش حسابداری منجر به شغل
 • کارآموزی در زمان کلاس (شبیه سازی شغل حسابداری در بازار کار واقعی)
 • حضور استاد مدرس با دیدگاه منتورینگ در تمام مراحل آموزش (منتور)
 • ارائه گواهینامه به دو صورت انگلیسی یا فارسی مجتمع فنی تهران قابل ترجمه دادگستری
 • ارائه مدرک وزارت علوم جهت دوره کارگاه جامع حسابداری مالی
 • ارزیابی دوره ای پرسنل، اساتید و مدیران دپارتمان جهت حفظ سطح کیفی آموزش و انجام مصاحبه پایانی توسط شخص مدیریت دپارتمان مالی و حسابداری جهت تعیین سطح نهایی 
 • ارجاع دانش پذیر به کلاس بازآموزی در صورت عدم تسلط کافی به مباحث دوره حسابداری بعد از آموزش
 • ایجاد اشتغال دانش پذیر پس از اتمام دوره های آموزش حسابداری با همکاری مدرسین
 • معرفی دانش پذیران دارای وضعیت عدم اشتغال به کار به واحد "کار تلنت" مجتمع فنی تهران جهت یافتن شغل مناسب
 • حفظ ارتباط دپارتمان مجتمع فنی با دانش پذیران فاقد شغل و برقراری تماس تلفنی جهت پیگیری وضعیت اشتغال آنها در بازه زمانی یک ماهه (علت بیکاری مورد پرسش و واکاوی قرار گرفته و مهارت آموز جهت برقراری ارتباط با کارفرما در صدر لیست انتظار شغل قرار خواهند گرفت)

دپارتمان مالی و حسابداری مجتمع فنی با استفاده از الگوهای کاربردی بازار کار رشته حسابداری موفق به آموزش اصولی و کاربردی جهت پرورش حسابدار حرفه ای شده است. دانش پذیر با ثبت عملکرد موفق در مراکز و شرکتهای مختلف، دیدگاه مثبتی از دوره آموزش حسابداری مجتمع فنی ایجاد کردهاند. حس مسئولیت در قبال دانش پذیران نقطه عطف دپارتمان مالی و حسابداری قلمداد شده و عدم رهاسازی دانش پذیر از زمان ثبت نام در دوره حسابداری تا زمان استخدام در مرکزی مناسب سبب رضایت خاطر اکثر شرکت کنندگان گشته است.به طوریکه بر اساس تحقیق و بررسی انجام شده اکثر مراجعیناز طریق دوست و آشنا, اقوام بوده اند که قبلا