مجتمع فنی تهران، پیشرو در حوزه مهارت آموزی و توسعه اشتغال مولد، به روزی می اندیشد که هر خانواده ایرانی از تجربه عالی خدمات و محصولات آن برخوردار شود
----------------------------------
سال 1401، آموزش های ترکیبی

تندیس طلایی بخش خدمات چهاردهمین جشنواره کارافرینان برتر استان تهران در سال ۱۴۰۱ به بنیانگذار مجتمع فنی تهران«دکتر سعید سعادت» رسید
در چهاردهمین جشنواره کارآفرینان برتر استان تهران که امروز چهارم مرداد با حضور معاون اجرایی رییس جمهور، استاندار تهران، معاونین و مدیران کل وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی، معاون‌صنایع عمومی وزارت صمت، رییس و دبیر کانون کارافرینی کشور و مشاور وزیر کشور، برگزار شد، تندیس طلایی جشنواره، توسط معاون اجرایی رییس جمهور . استاندار تهران ، به دکتر سعید سعادت ،مدیر عامل و رییس هیات مدیره مجتمع فنی تهران اهدا شد.
. .

دوره آموزشی رایگان مبانی کارآفرینـــی مخاطبان این دوره چه کسانی هستند ؟

افرادی که تمایل دارند کسب و کار شخصی خود را راه اندازی کنند. • افرادی که می خواهند در جامعه ارزش آفرینی کنند. • افرادی که کسب و کار خودشان را راه اندازی کردند اما برای توسعه آن نیازمند آگاهی به اصول کارآفرینی هستند. • افراد که دارای ایده های خلاقانه هستند اما اصول و روش پیاده سازی و اجرای آن را نمی دانند. • افراد شاغلی که به دلایل مختلف امکان و فرصت یادگیری این دوره در دانشگاه را ندارند. شرکت در این دوره رایگان است و هزینه آن توسط مجتمع فنی تهران پرداخت شده است. • دانش پذیران و دارندگان گواهینامه های مجتمع فنی تهران ، در اولویت اند

اطلاعات بیشتر
کلیک کنید

ورود به صفحه اخبار مجتمع فنی تهران

ورود به تقویم آموزشی دوره ها

ورود به سایت کاریابی آنلاین مجتمع فنی تهران(کارتلنت)

مقالات آموزشی

نظریات و اصول آموزش بزرگ سالان

برای گرفتن یک مدرک تحصیلی جدید هیچ وقت دیر نیست؛ همان‌طور که برای دنبال کردن رؤیاها و آرزوها هیچ وقت دیر نیست. چه ۵ سال به بازنشستگی شما مانده باشد چه ۵۰ سال،‌ همیشه می‌توانید به دنبال علاقه خود بروید و شغلی را دنبال کنید که شما را سر ذوق می‌آورد. اگر تمایل دارید تحصیلات خود را ادامه بدهید، باید بدانید که آموزش شما به‌عنوان یک بزرگسالان چه تفاوتی با آموزش کودکان دارد. این نوع آموزش برای بزرگسالانی مناسب است که می‌خواهد یک مهارت را بیاموزند و برای آموختن آن نیاز به آموزش حرفه‌ای دارند. نظریات و تکنیک‌های آموزش بزرگسالان به میلیون‌ها فراگیر بزرگسال در سراسر جهان کمک کرده است تا به یادگیری موفق و رشد خود ادامه دهند. در ادامه نظریه‌های پشت یادگیری بزرگسالان را بخوانید که به شما کمک می‌کند به اهداف آموزشی خود دست یابید...آموزش بزرگسالان وقتی به واژه «آموزش» می‌اندیشید چه چیزی به ذهن شما می‌رسد؟ احتمالاً به دانش‌آموزان در کلاس درس فکر می‌کنید یا به بچه‌هایی که از راهروی مدرسه می‌گذرند یا به معلمانی که برای بچه‌‌های کوچک کتاب می‌خوانند. اگر به مدرسه و معلمان مدارس فکر کنید، در واقع آموزش بزرگسالان را نادیده گرفته‌اید. آموزش بزرگسالان امری است که هر روز با آن سروکار داریم و دلایل بسیاری وجود دارد که باعث می‌شوند بزرگسالان به دنبال آموزش باشند. آموزش بزرگسالان معمولاً به فراگیران بالغی مربوط می‌شود که پس از فارغ‌ التحصیل شدن از دبیرستان به‌سرعت وارد دوران تحصیلات عالیه نمی‌شوند. برای بیشتر بزرگسالان، علاقه به ادامه تحصیل حاصل میل آنها به توسعه فردی، نیاز به یادگیری یک مهارت خاص یا تمایل به بهبود فرصت‌های شغلی است. برخی مؤسسات آموزشی هستند که بر آموزش بزرگسالان تمرکز کرده‌اند. اگر تمایل دارید تحصیلات خود را ادامه بدهید، باید بدانید که آموزش شما به‌عنوان یک بزرگسالان چه تفاوتی با آموزش کودکان دارد. .

... ادامه

تأثیر بازی در یادگیری زبان

آموزش زبان یکی از آموزش‌هایی است که نیاز به خلاقیت و نوآوری دارد تا بتوان فراگیران در سنین مختلف را به آموختن ترغیب کرد. فراگیران زبان در گروه‌ها و دسته‌های مختلفی قرار دارند و هر کدام علایق، سلایق، گرایش‌ها و سنین متفاوت دارند. باید برای هر یک از آنها روش مناسب تدریس را به کار برد. مهم‌ترین عنصر در تدریس زبان معلم است. او باید با توجه به تفاوت‌های فراگیران، از روش‌های جذاب و تثبیت‌کننده در انتقال مفاهیم درسی به فراگیران استفاده کند و این امر نیازمند خلاقیت در کنار دانش و آگاهی است. یکی از این روش‌ها که بسیار مورد استقبال فراگیران در سنین مختلف قرار می‌گیرد، بازی است. بازی باعث می‌شود مفاهیم قابل درک‌تر و اثرگذارتر بشوند و در ذهن فراگیران ماندگارتر باشند. بازی‌ها به دسته‌های مختلفی تقسیم می‌شوند و موجب چالش‌های مفید در کلاس درس هستند. نکته بسیار مهم این است که بازی‌ها باید مورد علاقه فراگیران باشد تا به کمک آنها بتوانند توانایی‌های خود را در جهت یادگیری نشان دهند. مهم‌ترین این بازی‌ها آنهایی هستند که چالش‌برانگیز باشند و به‌صورت گروهی در کلاس اجرا شوند. برای فراگران در سنین پایین، می‌توان از بازی حدس زدن شکل، رنگ‌ و لباس‌ در مورد اشیای مختلف استفاده کرد. همچنین می‌توان از کارت‌هایی استفاده کرد که تصاویر مختلف روی آنها نشان داده شده است تا کودکانی که به‌تازگی نام آنها را یاد گرفتند، آن نام‌ها را به انگلیسی بیان کنند. در این روش می‌توان برای بچه‌ها جوایزی در نظر گرفت. مثلاً هر کس نام شکل را درست حدس بزند، یک جایزه می‌گیرد. جایزه دادن باعث ایجاد فضای رقابتی و سازنده در میان فراگیران می‌شود. همچنین می‌توان از بازی جای خالی روی تخته استفاده کرد. در این بازی، کلمات به‌صورت ناقص با جای خالی روی تخته نوشته می‌شوند و هر فراگیر باید حروف جاافتاده را حدس بزند. این بازی به تقویت مهارت نوشتاری فراگیران کمک می‌کند و باعث دقت و تلاش بیشتر آنها می‌شود.

... ادامه

طالع بینی متولدین تیر ماه

او یک انسان شریف، یکرنگ، صادق و با فریبکاری بیگانه است. تیزهوشی و قریحه هنری‌اش از ویژگی‌های بارز ان ها محسوب می شود. علاوه بر اینها او عاشق مردم است و از صحبت و گفت‌وگو با دیگران بسیار لذت می برد. به همین خاطر در مهمانی‌ها همواره شمع محفل هستند و با شوخی‌هایش توجه همه ی ی را جلب می‌کند. جمیع این صفات دست بـه دست هم داده تا او یک مرد جذاب و دلنشین برای دیدار اول باشداز کار طولانی خسته میشود، عاشق شطرنج، زود جوش، دریک جا بند نمیشود، نرم و غیرمستقیم حرف می زند، قابل انعطاف، عاشق مطالعه، عاشق جمع مردم، رنگارنگ، دارای قوّه تخیّل زیاد، خوش سر و زبان، ماجراجو و بی ثبات، شیک پوش، غیر حسود، گاهی شاد و گاهی غمگین، گاهی پر حرف و گاهی خاموش، نکته سنج، اهل هنر، خواهان وفاداری، کم حرف، آب زیر کاه، اهل رفت و آمد، رویائی، بیقرار، اصلاْ رویش حساب نکنید، میل ندارد کسی از کارش سر در بیارد، با انصاف، بدقول، اهل زخم زبان، گاهی لجباز، عاشق غذا‌های‌ تند اهل تنّوع، واقعاْ باهوش، سریع الانتقال، متلّون المزاج، غیر پایدار، عاشق کار‌های‌ فکری، کنجکاو، پرانرژی، دارای شخصیّت دوتایی، بی ثبات، دمدمی مزاج، هرگز کار را تمام نمیکند، عاشق مسافرت، معاشرتی، سر بـه هوا، زرنگ، قابل تطبیق با هر محیط، پی بـه اسرار میبرد، نا آرام، در جستجوی مطالب جدید، واقعاْ با سلیقه، ماهر، دارای قدرت فکری زیاد، آدم شناس، عاشق برنامه‌های‌ کوتاه مدت، منطقی، عاشق حرکت، متنفّر از تقلّب، عاشق کامپیوتر. .

مرد متولد تیر

 مردان متولد تیر ماه، انسان هایی مؤدب و با نزاکت می باشند و دائمآ به شما توجه کرده و احترام شما را خواهند داشت. مردان برج خرچنگ، هر نوع حسابی را به راحتی در مغز خود حل می کند. مردان تیرماهی لباس های ساده،ظریف و شیک،انتخاب می کند و بسیار مرتب هستند. مردان تیر تلاش زیادی برای رسیدن به اهداف خود میکنند و در کنار آن به اهداف و خواسته های دیگران نیز فکر میکنند و مایل هستند آنها را نیز به خواسته شان برسانند. مردان متولد تیر در اکثر مواقع مستقل عمل میکنند و واقع گرا هستند. مردان متولد تیر ماه مایل هستند بیشترین اوقاتشان را به تنهایی بگذرانند و در تنهایی خود نیز میتوانند بسیار خلاق و هدفمند نیز عمل کنند. مردان متولد تیر خجالتی هستند اما در صورت ابراز عشق خود، اصرار و لجاجت به خرج می دهند. مردان متولد تیر دارای احساسات قوی و بسیار با احساس و پر محبت هستند. مردان متولد تیر حسابگر ، افرادی صرفه جو و اقتصادی و پول دوست هستند. مردان متولد تیر عاشق خانواده و فرزند و مطیع همسر می باشند. مردان متولد تیر رک گو ، خودخواه ومغرور ، سطحی نگر ، صبور و آرام ، ظریف ، شکیبا ، صمیمی ، میهن پرست هستند. آنها عاشق گل و گیاه و علاقمند به آشپزی هستند. مردان تیرماهی بسیار حساس هستند و از شعر و موسیقی بسیار لذت می برد،و بخصوص آهنگ های پراحساس و رمانتیک و عاشقانه را،بسیار دوست می دارند.

زن متولد تیر

زنان متولد تیر ماه آشپزی قابل ، مادری بی نظیر ، با وفا، نجیب، گاهی اوقات خسیس، در شب های مهتابی عاشق، در دوران مادری یک زن کم نظیر، متنفر از انتقاد، صبور و دارای از خود گذشتگی فراوان، اگر مورد تمسخر قرار گیرد به شدت آزرده خاطر می شوند و تحمل طرد شدن را ندارند . زنان تیر ماهی معمولا دارای قدی متوسط و بعضاً بلند بالا، سرخ رو، نیک سیرت و پاکدامن، صبور کمی جسور هستند.ایشان اگر در زندگی با مشکل و مصیبتی مواجه شونده ناگزیر به توسل به خداوند و صبر و تحمل هستند.دروغ و حرام با زندگی آنها سازگار نیست . در روزهای ابری و بارانی ، اندوهگین و کسل می شوند و پس از در آمدن خورشید کاری می کند تا پا به پای او غرق شادی بشوید. پیش بینی رفتار و اخلاق او مانند این است که هوای دو ماه دیگر را بخواهید امروز پیش بینی کنید. رفتار او درست مصداق این ضرب المثل است :یک روز از دنده راست بلند می شود و یک روز از دنده چپ ؛ چرا که رفتارش مانند نواختن پیانو است هر نت با نت دیگر متفاوت است .برای همراه شدن با این زن باید تغیرات رفتاری او را نیز تحمل کنید . اما باید گفت که اگر زن تیر ماهی اندکی عصبانی، تا حدودی غمگین و اخمو و به شدت خیالاتی است اما در مقابل راه پول جمع کردن را بسیار خوب بلد است و می تواند به عنوان مشاور مالی بسیار بزرگی به شما کمک کند .

مراکز مجتمع فنی تهران در کل کشور

 

Click here


نمایش بر روی نقشه

سعادت آباد، بالاتر از ميدان كاج، خيابان دوم (شهيد عبقری)، بلوار بهزاد شمالی، نبش باغستان يكم، شماره 12

مجتمع فنی تهران

اولین و معتبر ترین موسسه آموزشی در ایران

+98 (21) 27-29 | mftplus.com | pr@mftplus.com

Facebook Linkedin Rss Youtube Instagram Email WWW Whatsapp Telegram

©2018 Company name. All rights reserved.