مجتمع فنی تهران، پیشرو در حوزه مهارت آموزی و توسعه اشتغال مولد، به روزی می اندیشد که هر خانواده ایرانی از تجربه عالی خدمات و محصولات آن برخوردار شود
----------------------------------
سال 1401، آموزش های ترکیبی

راه اندازی سامانه الکترونیکی و مجازی کارتلنت

 راه اندازی سامانه کار تلنت: با توجه به پیگیری های متعدد و دریافت مجوز کاریابی مجازی الکترونیکی کارتلنت سامانه ای با آدرس MFTTALENT.IR راه اندازی شده است کارفرمایان و کارجویان محترم می توانند با مراجعه به این سامانه از امکانات و خدمات آن استفاده نمایند.
با توجه به حضور مجتمع فنی تهران در کنفرانس ملی آموزش و منابع انسانی و برگزاری نمایشگاه جانبی ،واحد کاریابی نیز جهت معرفی از سایت و فرآیند کاریابی در نمایشگاه شرکت نمود. 
از انجاییکه که یکی از بزرگترین رویدادهای کشور درحوزه منابع انسانی کنفرانس ملی آموش و منابع انسانی می باشد واحد منابع انسانی سازمان نیز جهت توسعه و یادگیری روش های نوین در این کنفرانس شرکت داشت.
در جهت توسعه آموزش فردی و سازمانی دوره تفکر انتقادی ویژه مدیران برگزار شد. 5: دوره های اجرا شده توسط واحد منابع انسانی با همکاری سایر واحدها برای کارشناسان دوره ارتباط تلفنی موثر بوده است.
برگزاری دوره تکریم ارباب رجوع جهت همکاران انتظامات و اطلاعات
از آنجا که مدیریت عملکرد از شاخص های مهم در نگهداشت و توسعه منابع انسانی در سازمان ها می باشد پس از برگزاری جلسات متعدد با واحد ها و توافق در نحوه اجرا ، این دوره از مدیریت عملکرد نیز در حال اجرا می باشد.
با توجه به نیاز سازمان در ایجاد یکپارچگی و اطلاع رسانی اخبار مرتبط واحد منابع انسانی کانالی در واتس اپ برای این منظور ایجاد کرده است.
جهت توسعه شرح وظایف ، استانداردهای عملکرد ،شناسایی مسیر شغلی کارکنان و برنامه ریزی و مسیر یابی مجدد شغلی طرح روانشناسی توسط واحد سرمایه های انسانی انجام گردید
.
. .

کلیک کنید

ورود به صفحه اخبار

ورود به تقویم آموزشی دوره ها

ورود به سایت کاریابی آنلاین مجتمع فنی تهران(کارتلنت)

مقالات آموزشی

راهنمای جامع عکاسی با موبایل

وقتی همه‌جا پر از عکس‌های موبایلی بد است، رمز گرفتن عکس‌های خوب با موبایل چیست؟ دوربین‌های موبایل امروزی به‌طور خودکار روی پیش‌زمینه قاب فوکوس می‌کنند، اما در همه عکس‌هایی که با گوشی خود می‌گیرید سوژه در پیش‌زمینه نیست. همچنین بیشتر عکس‌های خوب تنها یک موضوع یا سوژه دارند. گرفتن عکس از زوایای منحصر به فرد و غیرمنتظره باعث می‌شود عکس به‌یادماندنی‌تر باشد و در آن توهم عمق یا ارتفاع ایجاد شود. خطوط راهنما نیز در عکس ابزاری قوی برای ایجاد حس عمق هستند و عکس شما را دارای طراحی هدفمند نشان می‌دهند،‌ حتی اگر خیلی اتفاقی به یک فرم جالب برخورده باشید..

... ادامه

تبانی در حسابرسی

در ماده 272 قانون مالیات های مستقیم ایران زمینه ای برای استفاده از خدمات سازمان حسابرسی و موسسات و اشخاص عضو جامعه حسابداران رسمی جهت تنظیم گزارشات حسابرسی مالیاتی فراهم گردیده است. اما سازمان امور مالیاتی با استفاده از برخی اختیارات در قانون اقدام به صدور بخش نامه هایی نموده که نتیجه آن رسیدگی به گزارشات حسابرسی مالیاتی توسط ادارات شده است .در واقع یکی از انگیزه های سازمان جهت عدم قبول گزارشات حسابرسی تبانی بین حسابرس و مودی می باشد.

... ادامه

طالع بینی متولدین خرداد ماه

او یک انسان شریف، یکرنگ، صادق و با فریبکاری بیگانه است. تیزهوشی و قریحه هنری‌اش از ویژگی‌های بارز ان ها محسوب می شود. علاوه بر اینها او عاشق مردم است و از صحبت و گفت‌وگو با دیگران بسیار لذت می برد. به همین خاطر در مهمانی‌ها همواره شمع محفل هستند و با شوخی‌هایش توجه همه ی ی را جلب می‌کند. جمیع این صفات دست بـه دست هم داده تا او یک مرد جذاب و دلنشین برای دیدار اول باشداز کار طولانی خسته میشود، عاشق شطرنج، زود جوش، دریک جا بند نمیشود، نرم و غیرمستقیم حرف می زند، قابل انعطاف، عاشق مطالعه، عاشق جمع مردم، رنگارنگ، دارای قوّه تخیّل زیاد، خوش سر و زبان، ماجراجو و بی ثبات، شیک پوش، غیر حسود، گاهی شاد و گاهی غمگین، گاهی پر حرف و گاهی خاموش، نکته سنج، اهل هنر، خواهان وفاداری، کم حرف، آب زیر کاه، اهل رفت و آمد، رویائی، بیقرار، اصلاْ رویش حساب نکنید، میل ندارد کسی از کارش سر در بیارد، با انصاف، بدقول، اهل زخم زبان، گاهی لجباز، عاشق غذا‌های‌ تند اهل تنّوع، واقعاْ باهوش، سریع الانتقال، متلّون المزاج، غیر پایدار، عاشق کار‌های‌ فکری، کنجکاو، پرانرژی، دارای شخصیّت دوتایی، بی ثبات، دمدمی مزاج، هرگز کار را تمام نمیکند، عاشق مسافرت، معاشرتی، سر بـه هوا، زرنگ، قابل تطبیق با هر محیط، پی بـه اسرار میبرد، نا آرام، در جستجوی مطالب جدید، واقعاْ با سلیقه، ماهر، دارای قدرت فکری زیاد، آدم شناس، عاشق برنامه‌های‌ کوتاه مدت، منطقی، عاشق حرکت، متنفّر از تقلّب، عاشق کامپیوتر. .

مرد متولد اردیبهشت

مردان خرداد ماهی افرادی بسیار دوست داشتنی، خوش زبان و مهربان هستند. به هر روشی احساست خود را بروز می دهد و از گفتن آن هیچ هراسی ندارد. مردان متولد خرداد از محیط اطراف خود شناخت دقیقی دارند و هرگز در توهم باقی نمی مانند. آنها غیر حسود و کمی بدقول، با ذوق، هنر دوست، پدری مهربان، اهل تنوع و ماجراجویی در زناشوئی و معاشرت با زن، خوش صحبت، مرموز، گاهی اهل زخم زبان، کنایه و آزار هستند. متولدین این ماه اغلب دارای قدی متوسط بوده، خوشرو، خوش زبان و صادق هستند. مردان خرداد ماهی اغلب صبور و کاردان هستند. عیب دیگران را پنهان می کنند و از افراد حسود و خودخواه دوری می کنند. بیشتر خدا را یاد می کنند و از دعای خیر والدین خود بی نصیب نمی مانند. اغلب در چهره، سینه، پشت نشانی دارند که برایشان نیک است و آنان را نزد دیگران عزیز می‎کند. معمولا درآمد خوبی از راه تجارت یا کشاورزی کسب می کنند و در طالع برخی از آنها سفرهای طولانی و پر سود وجود دارد. طبع بیشتر آنها سرد و تر است در طالع اغلب مردان خرداد ماهی، دو زن دیده می‎شود که از آن ها خیر و نفع می‎برند. ..

زن متولد اردیبهشت

زنان خرداد ماهی مانند باران های بهاری هستند ؛ گاهی آرام، نمناک و درخشان ؛ گاهی طوفانی، سرد و سخت. زوایای مختلف در وجود زنان متولد خرداد باعث میشود در معاشرت با آنها چند زن تصور کرد و دچار تعارض شد که آیا واقعاً این همان زن بسیار آرام، صبور و متین است که امروز پر جنب و جوش و پرحرارت و غیر قابل کنترل شده است. زن خرداد ماهی فردی اجتماعی ، مردم دوست و عاشق مطالعه است . با شور و اشتیاق فراوان در تمام مراحل زندگی خود به دنبال کسب دانش است و دوست دارد تا هر لحظه بر اطلاعات خود بی افزاید. کمی پر حرف است و از مصاحبت با دیگران بسیار لذت می برد. او موجودی روشنفکر ،جذاب، بذله گو و شوخ است که دارای حس مالکیت بسیار پر قدرتی است، زمانی که با او ازدواج کردید باید منتظر حس حسادت و سوءظن های گاه و بیگاه او باشید. همچنین بسیار صمیمی و خونگرم است و خیلی زود برای خود دوست پیدا می کند.اما با داشتن ذات دوگانه خود، همانقدر که زود با دیگران صمیمی می شود به همان اندازه نیز از آنها دلزده می شود و به سراغ پیدا کردن دوست دیگر می رود. به اعتقاد زن خرداد ماهی، غذای مفید برای مغز انسان ، ماهی است. برای شیفته کردن او نسبت به خود یک بشقاب ماهی را تا ته بخورید. زن متولد خرداد عاشق دیدن نمایش های جدید ، آخرین فیلم ها و خواندن جدیدترین کتاب هاست و شخصی است که با رضایت کامل به همراهی شما برای گردش های هنری ، علمی ، تفریحی یا ورزشی خواهد آمد...

مراکز مجتمع فنی تهران در کل کشور

 

Click here


نمایش بر روی نقشه

سعادت آباد، بالاتر از ميدان كاج، خيابان دوم (شهيد عبقری)، بلوار بهزاد شمالی، نبش باغستان يكم، شماره 12

مجتمع فنی تهران

اولین و معتبر ترین موسسه آموزشی در ایران

+98 (21) 27-29 | mftplus.com | pr@mftplus.com

Facebook Linkedin Rss Youtube Instagram Email WWW Whatsapp Telegram

©2018 Company name. All rights reserved.