جستجو برای "{{term}}"
جستجو برای "{{term}}" نتیجه ای نداشت.
پیشنهاد می شود:
  • از املای صحیح کلمات مطمئن شوید.
  • از کلمات کمتری استفاده کنید.
  • فقط کلمه کلیدی عبارت مورد نظر خود را جستجو کنید.
{{count()}} نتیجه پیدا شد. برای دیدن نتایج روی دکمه های زیر کلیک کنید!
نتیجه ای یافت نشد.
سایر نتیجه ها (دپارتمان ها، اخبار، مقالات، صفحات) را بررسی کنید.

{{item.title}}

{{item.caption}}
نتیجه ای یافت نشد.
سایر نتیجه ها (دوره ها، اخبار، مقالات، صفحات) را بررسی کنید.

{{item.title}}

{{item.caption}}
نتیجه ای یافت نشد.
سایر نتیجه ها (دوره ها، دپارتمان ها، مقالات، صفحات) را بررسی کنید.

{{item.title}}

{{item.caption}}
{{item.datetime}}
نتیجه ای یافت نشد.
سایر نتیجه ها (دوره ها، دپارتمان ها، اخبار، صفحات) را بررسی کنید.

{{item.title}}

{{item.caption}}
{{item.datetime}}
نتیجه ای یافت نشد.
سایر نتیجه ها (دوره ها، دپارتمان ها، اخبار، مقالات) را بررسی کنید.

{{item.title}}

{{item.caption}}
{{item.datetime}}

رباتیک

 
 

 

گروه رباتیک کودک و نوجوان

حوزه ربایتک کودک و نوجوان مورد توجه بسیاری از فعالان حوزه آموزش رباتیک است. رباتیک کودک و نوجوان مزایای زیادی دارد و برای این گروه سنی بسیار مفید است.

رباتیک کودک و نوجوان شامل دوره‌های مختلفی است که در مرکز تخصصی آموزش کودک و نوجوان تهران این دوره‌ها را به‌صورت کاملاً حرفه‌ای و تخصصی و متناسب با سن کودک یا نوجوان شما برگزار می‌کند. کودکان و نوجوانان با یادگیری رباتیک می‌توانند مسائل مختلف ریاضی و فیزیک را حل کنند و از نظر فنی توانمند شوند.

آموزش خلاقانه یکی از اهدافی است که در دپارتمان تخصصی کودک و نوجوان تهران دنبال می‌شود. در واقع دوره آموزش رباتیک کودک و نوجوان در این مرکز به‌صورت کاربردی و به شکل صحیح برگزار می‌شود. شایان ذکر است که این مرکز با بهره گرفتن از اساتید برتر و متخصصان حوزه رباتیک و متناسب با سن فرزند شما، فرایند آموزش را از مقدماتی تا پیشرفته دنبال می‌کند و با توجه به استعداد، توانایی و شرایط خاص هر فرد، محتواهای آموزشی قابل فهم او را ارائه می‌دهد.

 

 

کودکان و نوجوانان با مهارت‌آموزی در حوزه رباتیک می‌توانند علایق و استعدادهای ذاتی خود را بروز دهند. اگر فردی در سنین پایین در حوزه رباتیک کودک و نوجوان فعال باشد، در آینده می‌تواند شغلی مستقل داشته باشد و در حوزه‌ مهندسی مکانیک یا الکترونیک و گرایش‌های متفاوت آنها و همچنین در دنیای هوش مصنوعی و سایر حوزه‌ها فعالیت‌های ارزنده‌ای انجام دهد.

همچنین گفتنی است که در مجتمع فنی تهران دوره‌های مختلفی در حوزه رباتیک کودک و نوجوان ارائه می‌شود. برای نمونه، دوره‌های مکانیک رباتیک، الکترونیک ربات و برنامه‌نویسی ربات به‌صورت کاملاً کاربردی برای هر دو گروه کودکان و نوجوانان برگزار می‌شوند. در رده سنی کودکان این دوره‌های به‌صورت مجزا و در ترم‌های مختلف ارائه می‌شوند، اما در رده سنی نوجوانان این مباحث به‌صورت تلفیقی و طی چند ترم‌ تدریس خواهند شد. در این مرکز از جدیدترین متدها و روش‌های خلاقانه آموزشی استفاده می‌شود.

 

 

وقتی کودک یا نوجوان شما در این دوره‌ها شرکت می‌کند، در واقع استعداد فنی خود را شکوفا می‌کنند که اگر به این استعداد بی‌توجهی شود، به مرور از بین خواهد رفت و این فقدان توجه، باعث بروز مشکلاتی در کودک یا نوجوان شما خواهد شد. روشن است که رشته مهندسی یکی از بهترین رشته‌های دانشگاهی در سطح جهان است. هر ساله مسابقات جهانی رباتیک کودک و نوجوان در سطوح مختلفی برگزار می‌شوند و این مسابقات تجربه‌های فنی بسیار خوبی برای شرکت‌کنندگان خواهند بود.

 

مزایای دوره رباتیک کودک و نوجوان

در این بخش به برخی مزایای دوره رباتیک کودک و نوجوان برای این گروه سنی اشاره می‌کنیم:

•     استعدادیابی در حوزه‌های مختلف

•     پرورش خلاقیت

•     رشد شخصیت و بهبود ارتباطات

•     تأثیرات مثبت بر روحیه و رفتار

•     اشتغال و کسب درآمد

 

 

در حالت کلی کودکان و نوجوانان با آموزش رباتیک به استعدادهای خود در حوزه‌های فنی پی می‌برند و می‌توانند جایگاه خود را در جامعه تثبیت کنند. وقتی شخصی پی می‌برد که دارای استعدادی ویژه است، قطعاً شخصیت وی نیز تغییر می‌کند و این کشف زمینه‌ساز پیشرفت‌های او در آینده خواهد شد.

همچنین با فعالیت گروهی در حوزه رباتیک و گرایش‌های گوناگون آن، فرد رفتار خود را اصلاح کرده و برخورد مثبت و خوب را تمرین می‌کند. در نهایت، اگر کودک یا نوجوان شما به‌صورت پایه‌ای و اصولی در این دوره‌ها شرکت کند، می‌تواند در آینده با برنامه‌ریزی منظم و دقیق در این حوزه مشغول به کار شود یا در کارخانجات قطعه‌سازی و تولید ربات استخدام شود و درآمد کسب کند.