جستجو برای "{{term}}"
جستجو برای "{{term}}" نتیجه ای نداشت.
پیشنهاد می شود:
  • از املای صحیح کلمات مطمئن شوید.
  • از کلمات کمتری استفاده کنید.
  • فقط کلمه کلیدی عبارت مورد نظر خود را جستجو کنید.
{{count()}} نتیجه پیدا شد. برای دیدن نتایج روی دکمه های زیر کلیک کنید!
نتیجه ای یافت نشد.
سایر نتیجه ها (دپارتمان ها، اخبار، مقالات، صفحات) را بررسی کنید.

{{item.title}}

{{item.caption}}
نتیجه ای یافت نشد.
سایر نتیجه ها (دوره ها، اخبار، مقالات، صفحات) را بررسی کنید.

{{item.title}}

{{item.caption}}
نتیجه ای یافت نشد.
سایر نتیجه ها (دوره ها، دپارتمان ها، مقالات، صفحات) را بررسی کنید.

{{item.title}}

{{item.caption}}
{{item.datetime}}
نتیجه ای یافت نشد.
سایر نتیجه ها (دوره ها، دپارتمان ها، اخبار، صفحات) را بررسی کنید.

{{item.title}}

{{item.caption}}
{{item.datetime}}
نتیجه ای یافت نشد.
سایر نتیجه ها (دوره ها، دپارتمان ها، اخبار، مقالات) را بررسی کنید.

{{item.title}}

{{item.caption}}
{{item.datetime}}

خبرنامه شهریور 1402

 
 

آموزش هنر برای کودکان چه مزایایی دارد؟

هنر برای کودکات به طور طبیعی با خلاقیت آنها ارتباط دارد، ویژگی‌ای که یکی از مهم‌ترین عوامل موفقیت افراد، سازمان‌ها و فرهنگ‌هاست و به طور فزاینده مورد توجه قرار می‌گیرد. حقیقت این است که هنر ضروری است، اگرچه تا حدی ضرورت آن ناملموس است و اگر کودکان به فعالیت‌های هنری دست بزنند، در تمام حوزه‌ها بهتر رشد می‌کنند.

اگر می‌خواهید خلاقیت کودکان خود را بالا ببرید، به دپارتمان کودک و نوجوان  مراجعه کنید و دوره‌های مربوطه را بیابید که به کودکان شما کمک می‌کنند هنر و خلاقیت را وارد زندگی روزمره کودکان خود بکنید و آنها را به خلاقیت وادارید.

ادامه مطلب

راهنمای کامل بینایی ماشین

بینایی ماشین (Computer vision) یکی از حوره‌های مهم علوم رایانه‌ای و مهندسی رایانه است که سیستم‌ها را قادر می‌کند اطلاعات معنادار از داده‌های تصویری استخراج کنند. این شاخه به ما کمک می‌کند براساس اطلاعات استخراج‌شده اقدامات مناسب انجام دهیم و توصیه‌های مفید بکنیم.

بینایی ماشین از حوزه‌های نوظهور و مهم در شاخه فناوری اطلاعات است. هوش مصنوعی، یادگیری ماشین و بینایی ماشین از حوزه‌هایی هستند که علاوه بر جذابیت و کاربرد وسیع آنها، امروزه بازار کار بسیار خوبی دارند و اکثر سازمان‌ها و شرکت‌های دولتی و خصوصی هزینه کلانی برای آنها صرف می‌کنند و متخصصان خبره را به کار می‌گیرند. 

ادامه مطلب
ورود به صفحه اخبار مجتمع فنی تهرانورود به سایت واحد کاریابی آنلاین مجتمع فنی تهران
(کارتلنت)

مراکز مجتمع فنی تهران در کل کشور

Check It Now!

 

مرد متولد شهریور

عشق وجودی این مردان بسیار کم شعله، ولی ماندگار و گرما بخش است. کلکسیونی از هوش و کمال و ثبات قدم است جالب است بدانید بیدار کردن احساسات او کار سختی است. او قادر هست بدون عشق و تپیدن قلبش برای کسی سالیان سال زندگی خود را سپری کند. به کوچکترین مواردی از علایق همسرش فکر می کند و به آن ها اهمیت می دهد.

طالع بینی مرد شهریور

 مردان شهریوری عموما با گذشت، خدا ترس و مورد محبت پدر و مادر هستند. غالبا کارشان منظم و پول فراوان دارند. ولی غالبا پول را در جاهای غیر ضروری خرج می کنند. تشخیص دوست و دشمن برایشان سخت است و گاهی دچار تهمت می شوند. آن ها در زندگی ممکن است دچار مشکلات زیادی شوند. 

 

زن متولد شهریور

زرق و برق دنیا گولشان نمی زند، پس بدنبال ایده ها و برنامه های فانتزی برای سرگرم کردنش نباشید. از نگاه او حقیقت زیبا و زیبایی حقیقت است. شیوه ی خاص زندگیش را بپذیرید و درک کنید،آن موقع هست که ببینید با چه زیرکی و مهارتی ناکامی و تلخی های زندگی شما را شیرین میکند و با چه ظرافت زنانه ای کفش هایتان را جلوی پایتان جفت میکند.

طالع بینی زن شهریور

بانوی شهریوری در صورتی جسم و روح خود را در اختیار کسی قرار می دهد که آن شخص اطمینان کامل و مطلق به او بدهد زیرا بسیار نقطه بین و دقیق است و ریزترین مسائل و وقایع از چشمش پنهان نمی ماند و با وجود مهربانی و رئوفت ذاتی خود اگر نیاز باشد، می تواند بسیار خشن و عصبانی بشود.

شهامت و حس مسئولیت پذیری شدید او در کانون خانواده باعث میشود که وابستگی و روابط صمیمی با اعضای خانواده داشته باشد. احتمالا زن شهریوری در آشپزی بسیار مهارت دارد و هرگز از خوردن دستپخت او ناراحت نمی شوید و منزل را همیشه پاکیزه و مرتب نگاه می دارد. او به سلامت دندان اهمیت می دهد و به جای پر کردن ظروف پذیرایی از شکلات آنها را پر از میوه می کند.

مجتمع فنی تهران اولین و معتبر ترین موسسه آموزشی در ایران
98+(21) 2729
site:www.mftplus.com
email:pr@mftplus.com

 

Facebook Instagram Rss Youtube Whatsapp