مجتمع فنی تهران، پیشرو در حوزه مهارت آموزی و توسعه اشتغال مولد، به روزی می اندیشد که هر خانواده ایرانی از تجربه عالی خدمات و محصولات آن برخوردار شود
----------------------------------
سال 1401، آموزش های ترکیبی

مراسم بزرگداشت روز معلم در مجتمع فنی تهران در روز 27 ام اردیبهشت ماه
 
مراسم بزرگداشت مقام شامخ معلم و تقدیر از اساتید نمونه مجتع فنی تهران، روز 27 ام اردیبهشت ماه، در سالن آمفی تئاتر ساختمان مرکزی (سالن دکتر حسابی) با حضور اساتید و مدیران مجتمع فنی تهران برگزار گردید. این مراسم که بدلیل تقارن روز 12 اردیبهشت روز معلم باعید سعید فطر با چند روز تاخیر همزمان با روز ارتباطات و روابط عمومی برگزار شد. با پخش سرود ملی و آیاتی چند از کلام اله مجید مراسم آغاز و با دعوت از دکتر سعادت مدیرعامل مجموعه ایشان به سخنرانی پرداختند. دکتر سعادت در سخنان خود ضمن خوش آمدگویی و تبریک روز معلم وتقدیر از مقام شامخ استادان این مجموعه در خصوص پیشرفت و استراتژی آینده مجتمع فنی تهران و علت نامگذاری سال گذشته و امسال بنام آموزش های ترکیبی سخن گفتند. در ادامه اسامی 103 نفر از اساتید برتر دپارتمان ها اموزشی که با شاخص های مشخص شده از سوی واحد اموزش تعیین گردیده بود تقدیر بعمل آمد. و به 30 نفر از اساتید نمونه به پاس خدمات شایان و تلاش هایشان هدیه نقدی و لوح تقدیر اهدا گردید. در پایان مراسم و پذیرایی عکس یادگاری با حضور اساتید برتر و مدیران مجموعه گرفته شد. .

کلیک کنید

ورود به صفحه اخبار

مقالات آموزشی

۱۴ شغل برتر در شاخه مهندسی در آینده

شخصیت‌های بزرگی مانند ایلان ماسک و ریچارد برانسون که به نظر می‌رسد هر روز مرزهای فناوری را به پیش می‌برند، برای افراد بسیاری الهام بخش هستند و آنها را وادار می‌کنند به حرفه مهندسی بیندیشند. اما علی‌رغم اینکه انتظار می‌رود صنعت مهندسی همچنان به رشد خود ادامه دهد، پیش‌بینی می‌شود که ۴۰ درصد مشاغل این حوزه تا سال ۲۰۳۰ به‌صورت اتوماتیک در بیایند. با توجه به این امر، کدام شاخه‌های مهندسی در آینده مشاغلی باثبات‌تری محسوب می‌شوند؟.

... ادامه

بهترین روش های یادگیری مهارت های جدید از نظر محققان

تجزیه مهارت جدید به بخش های کوچک و یادگیری جز به جز آن

... ادامه

طالع بینی متولدین اردیبهشت ماه

آیا حاضرید طالع خود را برای این ماه بشناسید؟ بیشتر از این شک نکنید که در صفحه درستی قرار گرفتید. ما فال ماهانه را برای متولد هر ماه قرار داده ایم. در فال ماهانه ما، تمام اطلاعات مربوط به پیش بینی کل ماه خود، از جمله امور مالی، شخصی، شغلی و بسیاری موارد دیگر را دریافت خواهید کرداین بار، احتمالاً در مورد عشق و روابط، نتایج متفاوتی دریافت خواهید کرد. زمان آن فرا رسیده است که با شریک زندگی خود گفتگوی شفاف و صادقانه داشته باشید. مجردها احتمالاً فرصتی برای ملاقات با شخصی پیدا می کنند. برخی از منافع مالی را می توان پیش بینی کرد. با این حال، مخارج ممکن است بر این دستاوردها سایه افکند. برای جلوگیری از بحران مالی، برنامه ریزی قبلی توصیه می شود. استفاده بیش از حد از ابزارهای الکترونیکی نیز توصیه نمی شود زیرا چرخه خواب شما را مختل می کند. احتمالاً در این ماه فرصت های بهتری در محل کار خود خواهید داشت. زحل احتمالاً افکار منفی را برای شما به ارمغان می آورد و ممکن است روی شما تأثیر بگذارد. همیشه توصیه می شود در مواجهه با ناملایمات یک رویکرد عملی داشته باشید.

مرد متولد اردیبهشت

مردان متولد اردیبهشت خونگرم و با احساس، آرام، متین هستند که در نهایت آرامش و آسایش در امنیتی که ساخته ذهن خود و همچنین محیط اطرافشان است زندگی می کنند. هر گونه دغدغه درگیری و بی امنیتی روانی در مردان متولد اردیبهشت کم و یا غیرقابل دید است. افراد پیرامون مردان اردیبهشتی اطمینان دارند از اینکه در هاله ای از امنیت روانی و آسایش ناشی از وجود مردان اردیبهشتی قرار دارند. بد خشم و زود رنج مرد اردیبهشتی عاری از نقطه ضعف و عیب نیست. اگر همراه و همسر یک مرد اردیبهشتی هستید همیشه سعی بر آن داشته باشید که زنی با تمام ظرافت های زنانه باشید. در گفتن نظریات قاطعانه خودبه زور متوسل نشوید و بحث و جدل نکنید. مرد اردیبهشتی در خلوت احترام خیلی زیادی برای یک زن هوشمند قائل است اما نه به اندازه خویش. در جمع دوستانه و خانوادگی خود اجازه دهید تا او برتر از شما بماندا. اگر در جمع دوستان و یا اقوام در مورد موضوعی نظر می دهد مانند ناظری بی طرف باشید تا غوغا برپا نکند. در غیر اینصورت یکی از این دو عکس العمل را از او خواهید دید:اگر اردیبهشتی خالص باشد، واکنش همان لحظه او واقعا موجب تعجبتان میشود و شاید بعد از مراجعت به منزل واکنش غیرمنتظره ای از او ببینید و چه بسا که برای این کار صبر هم نمی کند به منزل برسد. ا..

زن متولد اردیبهشت

زنی با نماد ثور که طبیعت را دوست می دارد، مادر سخت گیری است، همسری فداکار و یاری دهنده، عاشق موسیقی و ساز و آواز است، زن اردیبهشتی روحی بزرگ و بلندپرواز دارد. از بسیاری جهات نمک زندگی محسوب می شود. در عشق بی پرواست. در شیک پوشی طرفدار سادگی است، مخالف شتابزدگی است .دغلباز و ناپاک و اهل فلسفه بافی نیست. کمی لجباز است. متولدین زن این ماه اغلب کوتاه قد، دارای ابروان پیوسته، خوش زبان، خود دار، زودرنج هستند. بسیاری از زنان و دختران متولد این ماه از نظر شهامت و اخلاق از بسیاری از مردان جدی و خشن همت بیشتری دارند. اگر چه ظاهر پرست قلمداد می شوند، اما اهل نیکی و احسان هستند و اغلب هر آنچه که به دست آورده باشند، از دست می دهند. دل و زبان آنها یکی است و نباید دروغ بگویند چرا که آسیب می بینند. معمولا از ناحیه سر دچار بیماری می شوند، پس باید بیشتر مراقب این عضو بدن خود باشند. اگر چه گاه دچار درد کمر می‎شوند که معمولاً از باد و قولنج می‎باشد. وجود خال در قسمتی از بدن به نشانه بخت و اقبال آنها است..

مراکز مجتمع فنی تهران در کل کشور

 

Click here


نمایش بر روی نقشه

سعادت آباد، بالاتر از ميدان كاج، خيابان دوم (شهيد عبقری)، بلوار بهزاد شمالی، نبش باغستان يكم، شماره 12

مجتمع فنی تهران

اولین و معتبر ترین موسسه آموزشی در ایران

+98 (21) 27-29 | mftplus.com | pr@mftplus.com

Facebook Linkedin Rss Youtube Instagram Email WWW Whatsapp Telegram

©2018 Company name. All rights reserved.