مجتمع فنی تهران، پیشرو در حوزه مهارت آموزی و توسعه اشتغال مولد، به روزی می اندیشد که هر خانواده ایرانی از تجربه عالی خدمات و محصولات آن برخوردار شود
----------------------------------
سال 1401، آموزش های ترکیبی

انتخاب دکتر سعادت به‌عنوان کارآفرین برتر چهاردهمین جشنواره
 
کارآفرینان برتر استان تهران در سال ۱۴۰۰


انتخاب دکتر سعادت به‌عنوان کارآفرین برتر چهاردهمین جشنواره کارآفرینان برتر استان تهران، در سال ۱۴۰۰ انتخاب دکتر سعادت به‌عنوان کارآفرین برتر چهاردهمین جشنواره کارآفرینان برتر استان تهران، در سال ۱۴۰۰ مجتمع فنی تهران و مدیر عامل و مؤسس این مرکز، دکتر سعید سعادت را به‌عنوان رتبه نخست کارآفرینان برتر در بخش خدمات در استان تهران اعلام کرد. کمیته برگزاری این جشنواره از بین ۲۱۹ بنگاه اقتصادی ثبت‌شده در سامانه جشنواره و پس از سه مرحله داوری مجازی بر اساس اطلاعات خود اظهاری و مستندات بارگذاری ‌شده در سامانه، استعلام از مراجع ذی‌ربط، بازدید میدانی و راستی‌آزمایی نوآوری‌های شوپیتری، دکتر سعید سعادت را کارآفرین برتر استان تهران تشخیص داد. نوآوری‌های بنگاه‌های اقتصادی که توسط این جشنواره مورد بررسی قرار گرفته‌اند، مشتمل بر نوآوری در محصولات، ارائه خدمات جدید، نوآوری در فناوری، نوآوری در منابع و مواد اولیه، نوآوری در زنجیره تأمین و نوآوری در دسترسی به بازار و مشتریان جدید است. این جشنواره کارآفرینی را راه‌حل برون‌رفت از مشکلات اقتصادی و اجتماعی می‌داند و در بیانیه خود آورده است:‌ «ما می‌توانیم از کارآفرینی رشد و پیشرفت کشورها، افزایش بهره‌وری و رفاه اجتماعی را انتظار داشته باشیم. لذا کارآفرینی، خلاقیت، نوآوری و کسب‌وکارهای ریسک‌پذیر سوخت موتور اقتصاد در عصر حاضر در نظر گرفته می‌شوند.» طبق معیارهای این جشنواره برای انتخاب کارآفرین برتر، مهم‌ترین آثار توسعه کارآفرینی عبارت‌اند از: افزایش نوآوری ارتقای سطح فناوری افزایش تعداد ثبت اختراعات و ابداعات تولید دانش فنی ایجاد اشتغال و توسعهSME ها تولید و توزیع درآمد در سطح جامعه افزایش ثروت ملی بر اساس نظام‌نامه «جشنواره امتنان» انتخاب کارآفرینان برتر در دو مرحله استانی و ملی برگزار شده است و زمان و مکان برگزاری مراسم تقدیر از منتخبین جشنواره در سال آتی برگزار خواهد شد.

کلیک کنید

ورود به صفحه اخبار

مقالات آموزشی

سیستم اعلام حریق چیست؟

در این مقاله نگاهی می‌اندازیم به ساختار «سیستم اعلام حریق» و انواع مختلف آن. سیستم اعلام حریق برای هشدار در مورد شرایط اضطراری طراحی شده است تا افراد بتوانند برای محافظت از خود یا دیگران وارد عمل شوند.

... ادامه

طراحی گرافیک چیست؟

طراحی گرافیک چیست؟ معرفی طراحی گرافیک با ذکر مثال‌هایی برای مبتدیان

... ادامه

طالع بینی متولدین فروردین ماه

آیا حاضرید طالع خود را برای این ماه بشناسید؟ بیشتر از این شک نکنید که در صفحه درستی قرار گرفتید. ما فال ماهانه را برای متولد هر ماه قرار داده ایم. در فال ماهانه ما، تمام اطلاعات مربوط به پیش بینی کل ماه خود، از جمله امور مالی، شخصی، شغلی و بسیاری موارد دیگر را دریافت خواهید کرداین بار، احتمالاً در مورد عشق و روابط، نتایج متفاوتی دریافت خواهید کرد. زمان آن فرا رسیده است که با شریک زندگی خود گفتگوی شفاف و صادقانه داشته باشید. مجردها احتمالاً فرصتی برای ملاقات با شخصی پیدا می کنند. برخی از منافع مالی را می توان پیش بینی کرد. با این حال، مخارج ممکن است بر این دستاوردها سایه افکند. برای جلوگیری از بحران مالی، برنامه ریزی قبلی توصیه می شود. استفاده بیش از حد از ابزارهای الکترونیکی نیز توصیه نمی شود زیرا چرخه خواب شما را مختل می کند. احتمالاً در این ماه فرصت های بهتری در محل کار خود خواهید داشت. زحل احتمالاً افکار منفی را برای شما به ارمغان می آورد و ممکن است روی شما تأثیر بگذارد. همیشه توصیه می شود در مواجهه با ناملایمات یک رویکرد عملی داشته باشید.

مرد متولد فروردین

مردان فروردین ماه، در مواردی بسیار مردانی برونگرا، شاد، پر حرارت و پر از انرژی هستند. قدرت طلبی بخش مهمی از خصوصیات اخلاقی این مردان است و همیشه میل زیادی به رهبری در گروه، اثبات حرف هایشان و جاه طلبی بسیار زیاد دارند. این مردان پرجنب و جوش، فعال، عجول، رک و بی پروا هستند و کمی زود عکس العمل نشان می دهند،همچنین عاشق قدرت ، لایق و کاردان، عاشق قدرت،کم صبر و طاقت است. تا مدتها می تواند تنها باشد، اریاست طلب و پر توقع ، اهل امر و نهی، طراح، اهل هیجان، حادثه جو ، با اعتماد به نفس، سازنده، به گذشته فکر نمی کند، جوانتر از سنش، شایسته، ماجراجو، روشنفکر، دقیق، اشتباه خود را نمی پذیرد، با مدیریت عالی، متنفر از دخالت دیگران، فعال و جنجالی، با شهامت، با مطالعه، هوشیار و زرنگ، صاحب عقیده، مبتکر، مقتدر، اهل بخشش، اهل تنوع، با حس مسئولیت، پر انرژی، اهل کشمکش و ستیز، سالم و پرقدرت، خودخواه، گاهی یاغی، بی ریا، گاهی خشک و یک دنده، مخالف دوز و کلک، در باطن ضعیف تر از ظاهر است، مددکار، گاهی غیر واقعی و غیر منطقی، هوشمند. از زن خجول، ملالت آور و منفی باف بیزار است.

زن متولد فروردین

به همان میزان که مردان متولد فروردین هیجانی و احساساتی هستند، قطعاً زنان متولد فروردین هیجانی و احساساتی نیز میباشند و خود را آزاد و رها از هر وابستگی دست و پا گیری میدانند.زنان فروردینی قطعاً این بینش را دارند که چگونه از هیجانات خود در برآورده کردن خواسته هایشان استفاده کنند. آزادی خواهی نکته ایی که در آزادی خواهی در زنان فروردینی وجود دارد، میل به یکی شدن با فردی است که بتواند همراه و همقدم او باشد.آنها هرگز تحت سلطه مردی قرار نمیگیرند، چرا که خود را توانا میدانند و در جهت آن تلاش میکنند. مهربان بودن یکی از خصلت های اصلی زنان فروردین مهربانی و حمایت گر بودن آنها است که در سختی ها تلاش میکنند خود و اطرافیان خود را به سمت راهی امن بکشانند. به همین دلیل اگر راهی امن برای پیدا کردن صلح میان خود و اطرافیانشان بیابند باید با آنها همقدم شد و نه اینکه سد راهشان باشید.

مراکز مجتمع فنی تهران در کل کشور

 

Click here


نمایش بر روی نقشه

سعادت آباد، بالاتر از ميدان كاج، خيابان دوم (شهيد عبقری)، بلوار بهزاد شمالی، نبش باغستان يكم، شماره 12

مجتمع فنی تهران

اولین و معتبر ترین موسسه آموزشی در ایران

+98 (21) 27-29 | mftplus.com | pr@mftplus.com

Facebook Linkedin Rss Youtube Instagram Email WWW Whatsapp Telegram

©2018 Company name. All rights reserved.