جستجو برای "{{term}}"
جستجو برای "{{term}}" نتیجه ای نداشت.
پیشنهاد می شود:
  • از املای صحیح کلمات مطمئن شوید.
  • از کلمات کمتری استفاده کنید.
  • فقط کلمه کلیدی عبارت مورد نظر خود را جستجو کنید.
{{count()}} نتیجه پیدا شد. برای دیدن نتایج روی دکمه های زیر کلیک کنید!
نتیجه ای یافت نشد.
سایر نتیجه ها (دپارتمان ها، اخبار، مقالات، صفحات) را بررسی کنید.

{{item.title}}

{{item.caption}}
نتیجه ای یافت نشد.
سایر نتیجه ها (دوره ها، اخبار، مقالات، صفحات) را بررسی کنید.

{{item.title}}

{{item.caption}}
نتیجه ای یافت نشد.
سایر نتیجه ها (دوره ها، دپارتمان ها، مقالات، صفحات) را بررسی کنید.

{{item.title}}

{{item.caption}}
{{item.datetime}}
نتیجه ای یافت نشد.
سایر نتیجه ها (دوره ها، دپارتمان ها، اخبار، صفحات) را بررسی کنید.

{{item.title}}

{{item.caption}}
{{item.datetime}}
نتیجه ای یافت نشد.
سایر نتیجه ها (دوره ها، دپارتمان ها، اخبار، مقالات) را بررسی کنید.

{{item.title}}

{{item.caption}}
{{item.datetime}}

تعمیرات

 

تعمیرات

بردهای الکترونیکی یکی از مهم ترین قطعات در لوازم برقی هستند و نقش مهمی در کارکرد صحیح این لوازم دارند. بروز هر گونه مشکل در برد و قطعات آن، عملکرد لوازم الکترونیکی را مختل کرده و در برخی موارد کارکرد آن را به طور کامل قطع می کند. بدون شک بردهای الکترونیک نیز همانند دیگر قطعات با گذشت زمان بنا به دلایل گوناگونی مستهلک شده و نیاز به تعمیر یا تعویض دارند. از آنجایی که هزینه تعویض لوازم الکترونیکی در مقایسه با تعمیرات آنها بسیار بالا می باشد، بنابراین تعمیر بردهای الکترونیکی بهترین گزینه هنگام بروز مشکل در آنها می باشد.

از این رو، شغل تعمیرات بردهای الکترونیکی یکی از بهترین مشاغل درآمدزا در میان مشاغل فنی است که با توجه به اهمیت بردهای الکترونیکی و تخصصی بودن تعمیرات آن از بازار کار عالی برخوردار است.

این شغل یکی از تخصصی ترین مشاغل فنی می باشد که فرد تعمیرکار باید با انواع قطعات و مشکلات برد آشنا بوده و مهارت لازم در عیب یابی صحیح و تعمیر انواع بردهای الکترونیکی را داشته باشد.

گروه تعمیرات شامل انواع دوره های تعمیرات مقدماتی برهای الکترونیکی، تعمیرات تلفن همراه، تعمیرات بردهای کامپیوتر و لپ تاپ، تعمیرات بردهای صنعتی، تعمیرات تلویزیون های LED و LCD و ... است.

تعمیرات تلفن همراه

با توجه به نقش پر رنگ گوشی های تلفن همراه در زندگی امروزی و پیشرفت روزافزون صنعت موبایل، امروزه بیش از هر زمانی نیاز به تعمیرکاران متخصص و حرفه ای در این زمینه حس می شود. از این رو، یکی از دوره های پر مخاطب در رشته تعمیرات برد، دوره تعمیرات تلفن همراه است. در همین راستا دپارتمان برق و الکترونیک مجتمع فنی تهران ( شعبه مرکزی، سعادت آباد )، اقدام به عقد قرارداد همکاری با  همراه حافظ نموده است. همراه حافظ یکی از بزرگترین واردکنندگان و تولید کنندگان قطعات سخت افزار و ابزارآلات تعمیرات تلفن همراه با بیش از 10 سال فعالیت درخشان می باشد. این شرکت در حوزه دستگاه های تعمیراتی اقدام به تولید ست کامل دستگاه تعویض گلس با بالاترین کیفیت نموده تا با بومی سازی این تکنولوژي سهمی در تولید هم داشته باشد. از دیگر فعالیت های جدید این شرکت می توان ورود به بازار بزرگ واردات تلفن همراه و ارائه خدمات پس از فروش نام برد.