جستجو برای "{{term}}"
جستجو برای "{{term}}" نتیجه ای نداشت.
پیشنهاد می شود:
  • از املای صحیح کلمات مطمئن شوید.
  • از کلمات کمتری استفاده کنید.
  • فقط کلمه کلیدی عبارت مورد نظر خود را جستجو کنید.
نتیجه ای یافت نشد.
سایر نتیجه ها (دپارتمان ها، اخبار، مقالات) را بررسی کنید.

{{item.title}}

{{item.caption}}
نتیجه ای یافت نشد.
سایر نتیجه ها (دوره ها، اخبار، مقالات) را بررسی کنید.

{{item.title}}

{{item.caption}}
نتیجه ای یافت نشد.
سایر نتیجه ها (دوره ها، دپارتمان ها، مقالات) را بررسی کنید.

{{item.title}}

{{item.caption}}
{{item.datetime}}
نتیجه ای یافت نشد.
سایر نتیجه ها (دوره ها، دپارتمان ها، اخبار) را بررسی کنید.

{{item.title}}

{{item.caption}}
{{item.datetime}}
  • سه شنبه ۴ خرداد ۱۴۰۰
۲k

مهارت آموزی کودکان در مراکز تخصصی را جدی می گیرید؟

آیا تا به حال از خود این سوال را پرسیده اید که مهارت آموزی کودکان در مراکز تخصصی را جدی می گیرید؟

تربیت و مهارت آموزی کودکان و نوجوانان از مهمترین دغدغه های والدین است. بچه های امروزی پادشاه اقلیم خانواده هستند. آموزش این پادشاهان فقط از عهده مراکز تخصصی مانند  دپارتمان کودک و نوجوان مجتمع فنی تهران بر می آید. 

کودکان و نوجوانان در مجتمع فنی تهران

از آنجا که تربیت نسلی فرهیخته و مهارت آموزی و آشنایی به علوم جدید لازمه دنیای امروز است، مجتمع فنی تهران نیز دست به کار شده و با آموزش تخصصی کودک و نوجوان دِین خود را به خانواده ها و فرزندانشان ادا کرده است. در این مرکز، گروه های مختلف آموزشی برای کودکان و نوجوانان در نظر گرفته شده است و پنج گروه آموزشی اصلی دارد که در ادامه آورده شده اند.

برای هر کدام از این دوره های آموزشی یک نقشه راه استاندارد با آموزش کاربردی تنظیم شده است. یکی از ویژگی هایی که بر اعتبار این مرکز می افزاید، استعدادیابی کودکان است که به خانواده ها در انتخاب گروه مورد نظر و داشتن برنامه ای هدفمند یاری می رساند.

گروه هنر، از عکاسی تا سفالگری

کارهای هنری برای کودکان و نوجوانان همیشه جذابیت های خاص خودش را دارد. گروه هنر مجتمع فنی تهران با برگزاری کلاس هایی مانند طراحی و نقاشی، مد و لباس، هنرهای نمایشی و ادبی، ساخت زیورآلات، سفالگری، موسیقی، خوشنویسی و عکاسی موجب بالا رفتن قدرت تمرکز، افزایش عزت نفس و کاهش استرس های روزانه فرزندان عزیزتان می شود.

 کودکان با مهارت آموزی در زمینه هنر می توانند به بهترین شکل خود را ابراز کنند و اوقات خوشی را برای خود رقم بزنند.


گروه فناوری اطلاعات، از مفاهیم پایه ای کامپیوتر تا برنامه نویسی حرفه ای

گروه فناوری اطلاعات در مجتمع فنی تهران که نخستین مرکز مجاز آموزش علوم کامپیوتر در ایران است، دست به کار آموزش هایی برای کودکان و نوجوانان زده است. مفاهیم پایه‌ ای کامپیوتر (ICDL)، برنامه نویسی، دوره های وب، شبکه های کامپیوتری و آموزش نرم افزارهای گرافیکی مثل فتوشاپ از جمله این دوره ها هستند.

گروه مهارت های زندگی، از گردشگری تا ارتباط سالم

مجتمع فنی تهران در نظر دارد در گروه مهارت های زندگی برای برقراری ارتباط سالم همراه کودکان و نوجوانان باشد. انس با طبیعت در کنار آموزش های دیگر برای کودکان بسیار ضروری است. بچه هایی که تنها و به دور از طبیعت و دیگر همسالان خود بزرگ می شوند، کاستی هایی دارند که با هیچ چیز دیگر نمی تواند آن را جبران کنند.

گروه رباتیک، از بازی تا آموزش

گروه رباتیک مجتمع فنی تهران با استخدام مربیان باتجربه، راهگشای والدینی است که بچه هایی علاقمند به علوم جدید و دوره رباتیک دارند.

گروه پکا، پيشتازان کامپيوتر ايران

آموزش های گروه پکا با اهداف بلند مدت و زیرساختی برنامه ریزی شده اند. آموزش در راستاي توسعه ICT، با توجه به سن و مقطع تحصیلی کودکان و نوجوانان را از مجتمع فنی تهران بخواهید.

گروه آموزشی پکا، در طی سال تحصیلی به صورت آکادمیک در مدرسه های طرف قرارداد اجرا می شودو در پایان سال تحصیلی نیز به دانش آموزان کوشا که از آموزش خلاقانه بهترین بهره را ببرند، مدرک دوزبانه اعطا خواهد شد.

پربازدیدترین مقالات