جستجو برای "{{term}}"
جستجو برای "{{term}}" نتیجه ای نداشت.
پیشنهاد می شود:
  • از املای صحیح کلمات مطمئن شوید.
  • از کلمات کمتری استفاده کنید.
  • فقط کلمه کلیدی عبارت مورد نظر خود را جستجو کنید.
{{count()}} نتیجه پیدا شد. برای دیدن نتایج روی دکمه های زیر کلیک کنید!
نتیجه ای یافت نشد.
سایر نتیجه ها (دپارتمان ها، اخبار، مقالات، صفحات) را بررسی کنید.

{{item.title}}

{{item.caption}}
نتیجه ای یافت نشد.
سایر نتیجه ها (دوره ها، اخبار، مقالات، صفحات) را بررسی کنید.

{{item.title}}

{{item.caption}}
نتیجه ای یافت نشد.
سایر نتیجه ها (دوره ها، دپارتمان ها، مقالات، صفحات) را بررسی کنید.

{{item.title}}

{{item.caption}}
{{item.datetime}}
نتیجه ای یافت نشد.
سایر نتیجه ها (دوره ها، دپارتمان ها، اخبار، صفحات) را بررسی کنید.

{{item.title}}

{{item.caption}}
{{item.datetime}}
نتیجه ای یافت نشد.
سایر نتیجه ها (دوره ها، دپارتمان ها، اخبار، مقالات) را بررسی کنید.

{{item.title}}

{{item.caption}}
{{item.datetime}}

آموزش مراقبت پوست مو زیبایی

گروه پوست و زیبایی با یک دوره طلایی

دپارتمان دانش و سلامت مجتمع فنی تهران در راستای سیاست­ های آموزشی و با بهره ­مندی از اساتید پزشک، این دوره تخصصی را جهت عموم علاقه مندان برگزار می­ نماید.

طبق استانداردهای روز دنیا دوره­ های مهارتی و تخصصی خود را به صورت حضوری، آنلاین و ترکیبی (blended) اجرا می ­نماید. این دپارتمان به منظور ارتقاء افراد در حوزه تخصصی انتخابی پس از موفقیت در ارزیابی پایانی، 3 مدرک معتبر و بین المللی به دانشپذیران اعطا خواهد کرد.

با گذراندن دوره­ ها و با فراهم نمودن بستری مناسب دانشپذیر می­تواند وارد بازار کار در ایران و خارج از از کشور شود.

در این دپارتمان، بیش از 250 دوره پوست برگزار شده است.

جهت اطلاعات بیشتر می‌توانید با مشاورین و کارشناسان دپارتمان تماس حاصل فرمایید.

کسب توانایی:

•این دوره به منظور تربیت نیروی انسانی متخصص و ماهر در حوزه شغلی مراقبت زیبایی در قالب آموزش های نظری و عملی تدوین گردیده است.

• هدف اصلی از تدوین ایجاد زمینه و احراز شغل مفید برای جوانان علاقمند، در نظر داشتن حفظ سلامت جامعه، ارتقاء سطح خدمات ارائه شده در محیط کار و پاسخگویی به نیاز های آموزشی در حوزه شغلی بوده است.

• رعایت اخلاق حرفه ای و توانایی ایجاد اعتماد و رعایت وجدان کاری

• آشنایی و رعایت بهداشت فردی و نظافت عمومی محل کار

• شناخت علایم آسیب های پوست و مو

• شناخت و بکار گیری روش های پیشگیری از آسیب های مربوط به پوست و مو

• شناخت و بکارگیری روش های مراقبت از پوست و مو با توجه به سن مخاطب

• شناخت رادیکال ها و عوامل مخرب پوست و مو با توجه به عوامل محیطی و کاربری و مواد آرایشی و شیمیایی

• شناخت کاربرد محصولات بهداشتی پوست و مو

• و...

سرفصل ها:

• بهداشت فردی و ایمنی حرفه ای

• سرپرستی سالن

• مشاوره با مراجعه کننده

• فیزیولوژی پوست و مو

• آماده سازی پوست مراجعه کننده

• هیدراتاسیون پوست خشک

• پاکسازی پوست چرب

• رفع اسکار و پیگمانتاسیون های پوستی

• لایه برداری و جوانسازی پوست

• رفع خطوط سطحی و عمقی پوست

• ماساژ صورت

• روش های ویتامینه و احیاء مو و مراقبت ریشه مو و پوست سر

• رفع مو های زائد

• مراقبت ناخن

• تغذیه و تاثیر آن بر پوست و مو

• و...

 بازار کار:

سالن زیبایی کلینیک همراه پزشک- داروخانه ها

گواهینامه ها:

دانشپذیران پس از اتمام دوره و شرکت در آزمون های مربوطه موفق به اخذ گواهینامه های معتبر و بین المللی خواهند شد.

1  مدرک دو زبانه مجتمع فنی تهران

2  مدرک از سازمان فنی و حرفه ای کشور

3 مدرک از وزارت علوم ، تحقیقات و فناوری

این دوره به دوستداران این مهارت و کسانی که جویای کار در داخل و خارج از کشور هستند، پیشنهاد می‌شود.

آموزش مراقبت از پوست مو زیبایی

آموزش مراقبت پوست مو زیبایی با مدرک معتبر دو زبانه

آموزش پوست، مو و زیبایی یکی از تخصص‌های پرطرفدار و جذاب در حوزه زیبایی است. اگر شما هم علاقمند به کار در این حوزه هستید، شرکت در دوره تخصصی آموزش پوست مو و زیبایی که توسط مجتمع فنی تهران شعبه مرکزی (سعادت آباد) برگزار می‌شود، بهترین انتخاب است. در این دوره با بهره‌گیری از مدرسان مجرب و کادری حرفه‌ای، مهارت‌های لازم در زمینه پاکسازی پوست، جوانسازی، لیفتینگ، عیوب پوست، روش‌های اصلاح آن و سایر مباحث مرتبط آموزش داده می‌شود.

 شرکت در این دوره فرصتی استثنایی برای کسب مهارت و دانش لازم در زمینه زیبایی با دریافت مدارک معتبر و بین‌المللی

دوره آموزش پوست مو و زیبایی برای چه کسانی مناسب است؟

دوره آموزش پوست، مو و زیبایی برای تمامی افراد مناسب خواهد بود. در صورتی که شما دارای حداقل مدرک دیپلم هستید می‌توانید با حضور در دوره آموزشی پوست، مو و زیبایی یک آینده طلایی را برای خود رقم بزنید. افرادی که علاقه‌مند به کار در حوزه زیبایی هستند، دوره آموزش مراقبت از پوست و زیبایی برای آن‌ها بسیار مفید خواهد بود. چراکه در دوره آموزش‌های لازم در خصوص انواع پوست، مو و نحوه مراقبت از آن‌ها ارائه می‌شود. افرادی که به شغل کلینیکی، آرایشگری و زیبایی علاقه‌مند هستند، با گذراندن این دوره می‌توانند مهارت‌های لازم برای ورود به این حرفه را کسب کنند.

همچنین افرادی که در حال حاضر در حوزه کلینیک، آرایشگری و زیبایی مشغول به کار هستند نیز می‌توانند از این دوره بهره ببرند. زیرا با گذراندن این دوره تخصصی، آن‌ها می‌توانند آخرین تکنیک‌ها و روش‌های نوین مراقبت از پوست و مو را فرا بگیرند و مهارت حرفه‌ای خود را ارتقا دهند. بنابراین این دوره برای کسانی که به دنبال پیشرفت و توسعه دانش تخصصی خود در زمینه زیبایی هستند، بسیار مفید خواهد بود.

دوره آموزش پوست مو زیبایی

هدف از دوره آموزش پوست مو زیبایی

هدف از برگزاری دوره آموزش مراقبت از پوست، ایجاد زمینه و فرصت شغلی مناسب برای جوانان علاقه‌مند به این حوزه با در نظر گرفتن حفظ سلامت جامعه است. این دوره با هدف ارتقای سطح دانش، مهارت و تخصص علاقمندان به کار در زمینه آرایشگری و زیبایی هستند، طراحی شده است. با گذراندن این دوره، فراگیران می‌توانند آخرین اطلاعات و تکنیک‌های روز در حوزه پوست و مو را فرا بگیرند و مهارت‌های لازم برای شروع به کار در این حرفه را کسب کنند. همچنین این دوره با هدف ارتقای کیفیت خدمات ارائه شده در مراکز آرایشی و زیبایی طراحی شده است.

یکی دیگر از اهداف مهم دوره آموزش مراقبت پوست و مو زیبایی، حفظ سلامت جامعه است. زیرا آموزش صحیح و کاربرد تکنیک‌های استاندارد، به پیشگیری از عوارض ناخواسته ناشی از اقدامات غیراصولی کمک شایانی می‌کند.

آموزش بهداشت و نظافت کاری در دوره پوست مو زیبایی

آموزش بهداشت و نظافت کاری یکی از مهم‌ترین بخش‌های دوره آموزشی پوست، مو و زیبایی است. در این بخش از دوره، فراگیران با انواع روش‌ها و ملزومات بهداشتی مورد نیاز در مشاغل مرتبط با زیبایی و آشنا می‌شوند. آنها مهارت‌هایی مانند چگونگی ضدعفونی کردن وسایل کار، رعایت بهداشت فردی، شستشو و ضدعفونی دست‌ها قبل و بعد از ارائه خدمات و همچنین نظافت محیط کار را فرا می‌گیرند.

همچنین در این بخش، روش‌های پیشگیری از انتقال بیماری‌های پوستی و عفونت‌ها از طریق خدمات آرایشی و استفاده از وسایل غیر بهداشتی، به فراگیران آموزش داده می‌شود. آموزش این موارد برای اطمینان از رعایت استانداردهای بهداشتی و نظافت کاری در مشاغل مرتبط با زیبایی و سلامت پوست و موی مراجعین ضروری است. فراگیران پس از گذراندن این دوره، ملزم به رعایت دقیق نکات بهداشتی در محیط کار خود هستند تا از بروز هرگونه عفونت و آسیب به مراجعین جلوگیری شود.

آموزش سرپرستی سالن زیبایی

آموزش سرپرستی سالن زیبایی

آموزش مهارت‌های مدیریتی و سرپرستی سالن‌های زیبایی یکی از بخش‌های مهم دوره آموزش پوست مو و زیبایی است. در این بخش از دوره، مهارت‌های لازم برای مدیریت یک سالن زیبایی به فراگیران آموزش داده می‌شود. آنها با مفاهیمی چون برنامه‌ریزی، سازماندهی، رهبری، کنترل و نظارت بر کارکنان آشنا خواهند شد.

آموزش این موارد به فراگیران کمک می‌کند تا پس از اتمام دوره آموزش مراقبت از پوست و زیبایی، بتوانند به عنوان سرپرست و مدیر سالن زیبایی یا کلینیک مشغول به کار شوند.

آموزش مشاوره حرفه ای با زیباجویان پوست و مو

آموزش مهارت مشاوره حرفه‌ای با مراجعین و زیباجویان یکی از بخش‌های مهم دوره آموزش پوست مو زیبایی است. در این بخش از دوره، فراگیران مهارت‌های لازم برای ارائه مشاوره حرفه‌ای و تعامل با مراجعین را کسب می‌کنند. آن‌ها یاد می‌گیرند که چگونه با طرح سؤالات مناسب در مورد نیازها و انتظارات مشتری، اطلاعات کافی را جمع‌آوری کنند. همچنین آموزش‌هایی در زمینه نحوه ارائه توصیه‌های حرفه‌ای بر اساس نیاز مشتری و با توجه به ویژگی‌های پوست و موی او دریافت می‌کنند.

علاوه بر این، فراگیران در دوره آموزش مراقبت از پوست یاد می‌گیرند که چگونه در طول مشاوره، ارتباطی حرفه‌ای، دوستانه و صمیمی با مشتری برقرار کنند تا اعتماد او را جلب نمایند. آن‌‌ها همچنین تکنیک‌هایی برای مدیریت استرس و اضطراب مشتریان، و پاسخگویی به سؤالات و نگرانی‌های آن‌ها به شیوه‌ای حرفه‌ای فرا می‌گیرند.

آموزش کامل فیزیولوژی پوست و مو

آموزش کامل فیزیولوژی پوست و مو

آموزش کامل فیزیولوژی پوست و مو یکی از پایه‌های اصلی دوره آموزش پوست، مو و زیبایی به شمار می‌رود. در این بخش از دوره، فراگیران با ساختار آناتومیکی پوست و مو و فرایندهای فیزیولوژیکی درگیر در رشد و ترمیم آنها آشنا می‌شوند. آنها در مورد لایه‌های پوست، و گیرنده‌های پوستی، چرخه رشد مو، عملکرد و وظایف هر یک از اجزای پوست و مو، و فرایندهای آموزش تئوری و عملی دریافت می‌کنند.

همچنین آن‌ها درباره آکنه، ریزش مو، پیری پوست، پیگمنت های پوستی و ... علل فیزیولوژیکی ایجاد این موراد مطالعه می‌کنند. درک عمیق فراگیران از فیزیولوژی طبیعی و غیرطبیعی پوست و مو، مبنایی برای تشخیص صحیح انواع مشکلات پوستی و مو و انتخاب روش‌های درمانی مناسب فراهم می‌کند. بدین ترتیب، فارغ التحصیلان دوره آموزش پوست و مو زیبایی می‌توانند خدمات تخصصی و اصولی به مراجعان ارائه نمایند.

آموزش فرایند آماده سازی پوست

در این بخش از دوره، فراگیران با انواع روش‌ها و محصولات آماده‌سازی پوست قبل از اجرای سایر خدمات آشنا می‌شوند. آن‌ها مراحل ضدعفونی، پاکسازی پوست را به صورت عملی فرا می‌گیرند و در مورد نحوه انتخاب و کاربرد محصولاتی مانند اسکراب‌ها، لوسیون‌ها و تونرها و ... بر اساس نوع پوست آموزش می‌بینند. از همین رو می‌توان گفت که تمامی موارد مهم و  تخصصی برای آماده‌سازی بیان می‌شود.

همچنین، فراگیران تکنیک‌هایی مانند ماساژ پوست، استفاده از دستگاه بخور سرد و گرم و آماده‌سازی پوست را فرا می‌گیرند. آن‌ها می‌آموزند که چگونه با آماده‌سازی مناسب، پوست را برای جذب بهتر مواد مغذی و دریافت خدمات مناسب آماده کنند. کسب مهارت در آماده‌سازی پوست، نقش مهمی در افزایش کیفیت و اثربخشی خدمات ارائه شده توسط فارغ‌التحصیلان دوره آموزش مراقبت پوست و مو زیبایی خواهد داشت.

آموزش رفع اسکارهای پوستی به شکل اصولی

آموزش روش‌های اصولی و تخصصی رفع اسکارها و جای زخم‌های سطحی پوستی یکی دیگر از بخش‌های دوره آموزش مراقبت از پوست و زیبایی است. در این قسمت سعی می‌شود تا انواع رایج اسکارهای پوستی ناشی از آکنه، سوختگی، زخم و... معرفی می‌شود. سپس فراگیران با روش‌های درمانی مختلفی همچون میکرودرم‌آبراسیون، لیزر درمانی، پیلینگ و کاربرد ترکیبات طبیعی مانند ویتامین C و اسیدها آشنا می‌شوند.

فراگیران همچنین مهارت تشخیص نوع اسکار بر اساس عمق، قدمت و وسعت آن را کسب می‌کنند تا بتوانند روش درمانی مناسبی را پیشنهاد دهند. آن‌ها می‌آموزند که پیش از ارائه هر روشی، رضایت آگاهانه مشتری را کسب کنند.

آموزش رفع اسکارهای پوستی

یادگیری جوان سازی پوست در دوره پوست مو زیبایی

یادگیری روش‌ها و تکنیک‌های جوان‌سازی پوست یکی دیگر از ارکان دوره آموزش پوست مو زیبایی خواهد بود.در این بخش فراگیران با علل و عوامل مؤثر در پیری و چین و چروک پوست آشنا می‌شوند. سپس روش‌های مختلف زیبایی برای پیشگیری و چین و چروک‌های پوستی نظیر میکرودرم ‌آبرسان، پیلینگ، لیزر و ویال های مناسب آشنا خواهند شد. همچنین کاربرد صحیح انواع محصولات ضدپیری مانند کرم‌های حاوی ویتامین C، رتینول و اسیدهای آلفاهیدروکسی نیز توضیح داده می‌شود.

فراگیری این مباحث در آموزش مراقبت از پوست، مهارت لازم برای ارائه خدمات تخصصی جوان‌سازی پوست را به فارغ‌التحصیلان این دوره می‌دهد. آنان می‌توانند با به‌ کارگیری صحیح و اصولی این روش‌ها، کیفیت پوست مراجعان را بهبود بخشیده و ظاهری جوان‌تر و شاداب‌تر به آن‌ها اعطا کنند.

آموزش ماساژ صورت و گردن؛ مهارت کاربردی برای دانشپذیران

آموزش ماساژ صورت یکی از موارد بسیار مفید و کاربردی برای دانشپذیران در این دوره آموزشی، ابتدا دانشپذیران با ساختار آناتومیکی صورت و عملکرد عضلات آن آشنا می‌شوند. سپس تکنیک‌های مختلف ماساژ صورت در مراحل مختلف می آموزند همچنین آن‌ها می‌آموزند که چگونه با حرکات صحیح و فشار مناسب در نقاط صحیح، ماساژی موثر ارائه کنند که نقش مهمی در آموزش پوست و مو زیبایی دارد.

آموزش ماساژ صورت مزایای زیادی برای هنرآموزان دارد. آن‌ها می‌توانند با به‌کارگیری این مهارت، خدمات ارزشمندی را در زمینه آرامش و تسکین فشارهای روحی و روانی مشتریان ارائه دهند. همچنین ماساژ مناسب می‌تواند باعث افزایش جریان خون، رفع خستگی عضلات صورت و داشتن پوستی شاداب و جوان شود. بنابراین یادگیری ماساژ صورت مهارتی ارزشمند محسوب می‌شود.

آموزش احیای مو و ویتامینه

آموزش احیای مو و غنی سازی آن با ویتامینها بر اساس آخرین روش‌های علمی یکی دیگر از بخش‌های دوره آموزش پوست مو زیبایی است. در این بخش از دوره، فراگیران با علل ریزش مو و راهکارهای احیای آن آشنا می‌شوند. آن‌ها درباره کاربرد درمان‌های طبیعی ویتامین‌های گروه B و... جهت احیای ریشه مو آموزش می‌بینند. همچنین تکنیک‌هایی مهم رفع ریزش در آموزش مراقبت پوست و مو زیبایی ارائه می‌شود.

علاوه بر این، فراگیران نحوه انجام ماساژ و شستشوی موی ویژه برای تقویت و حفظ ویتامین‌های مو را فرا می گیرند. آنها می‌آموزند که چگونه با استفاده از شامپوها و کرم‌های مخصوص، موها را ویتامین درمانی کنند. بدین ترتیب فارغ‌التحصیلان دوره می‌توانند با به کارگیری دانش روز، موی مراجعین را احیا و تقویت نمایند.

مدارک ارائه شده به دانشپذیران پس از آموزش پوست مو زیبایی

  • همچنین مدرک مجتمع فنی تهران به صورت دو زبانه فارسی و انگلیسی صادر می‌شود و مورد تأیید وزارت کار، تعاون و رفاه اجتماعی و قابل ترجمه با مهر دادگستری است. این گواهینامه بین‌المللی بوده و اعتبار آن در سراسر دنیا پذیرفته شده است.
  • پس از گذراندن دوره آموزش مراقبت از پوست و زیبایی، مهارت‌آموزان می‌توانند چند مدرک را دریافت کنند. و یکی دیگر از مدارک مهم که ارائه می‌شود، گواهینامه مهارت از سوی سازمان آموزش فنی و حرفه‌ای کشور است که بین المللی محسوب می شود و قابل ترجمه جهت کار در داخل و خارج از کشور از همین رو شما می‌توانید برای اثبات تخصص خود از آن استفاده کنید.

این دوره برای کسانی که علاقه‌مند به کار در حوزه زیبایی هستند و می‌خواهند مدرک معتبری کسب کنند بسیار مفید است. گواهینامه بین‌المللی دوره آموزش پوست مو زیبایی می‌تواند زمینه اشتغال در داخل و خارج از کشور را فراهم کند.

یادگیری جوان سازی پوست

مجتمع فنی تهران؛ برگزارکننده بهترین دوره آموزش پوست مو زیبایی در ایران

مجتمع فنی تهران یکی از معتبرترین مراکز برگزاری دوره‌های آموزش پوست، مو و زیبایی در ایران است که به دلایل زیادی آن را از سایر مراکز متمایز می‌کند.  در مجتمع فنی تهران، دوره‌های آموزشی توسط مدرسان پزشک باتجربه و متخصص در رشته‌های مرتبط با پوست و زیبایی زیر نظر تیم پزشکی برگزار می‌شود. این اساتید علاوه بر تسلط علمی، سابقه کار عملی در صنعت زیبایی را نیز دارند.

دوره‌های آموزش پوست و زیبایی در این مجتمع، متناسب با نیاز بازار کار و استانداردهای روز دنیا طراحی می‌شوند. همچنین برنامه‌های آموزشی به‌روزرسانی می‌شوند. پس از اتمام دوره‌ها، مجتمع فنی تهران مدارک معتبر و با اعتبار بین‌المللی صادر می‌کند که مورد تأیید سازمان‌های مرتبط است. این مدارک زمینه اشتغال مهارت‌آموزان را فراهم می‌کند. بنابراین با توجه به تخصص و تجربه مدرسان، امکانات روزآمد، برنامه‌های آموزشی کاربردی و اعتبار مدارک، می‌توان گفت مجتمع فنی تهران یکی از بهترین مراکز آموزش مراقبت پوست و مو زیبایی در ایران است.

سخن پایانی

دوره آموزش پوست مو زیبایی در مجتمع فنی تهران فرصتی منحصر به فرد برای کسب دانش و مهارت در زمینه سلامت و زیبایی پوست و مو است. مواردی همچون مدرسان باتجربه، امکانات روزآمد، برنامه‌های آموزشی استاندارد و ارائه مدرک بین‌المللی از مزایای این دوره هستند. پس اگر می‌خواهید آینده‌ای روشن در این حرفه داشته باشید، فوراً اقدام کنید و در دوره ثبت نام نمایید. همچنین اگر سوال یا ابهامی دارید، حتما با کارشناسان ما تماس بگیرید تا اطلاعات تکمیلی را در اختیار شما قرار دهند.

کلاس ها و رضایتمندی دانش پذیران

جهت تماس با کارشناسان مشاوره و ثبت نام با شماره های زیر تماس بگیرید :

02122094926
02122061755
02122369145
02122351205