جستجو برای "{{term}}"
جستجو برای "{{term}}" نتیجه ای نداشت.
پیشنهاد می شود:
  • از املای صحیح کلمات مطمئن شوید.
  • از کلمات کمتری استفاده کنید.
  • فقط کلمه کلیدی عبارت مورد نظر خود را جستجو کنید.
نتیجه ای یافت نشد.
سایر نتیجه ها (دپارتمان ها، اخبار، مقالات) را بررسی کنید.

{{item.title}}

{{item.caption}}
نتیجه ای یافت نشد.
سایر نتیجه ها (دوره ها، اخبار، مقالات) را بررسی کنید.

{{item.title}}

{{item.caption}}
نتیجه ای یافت نشد.
سایر نتیجه ها (دوره ها، دپارتمان ها، مقالات) را بررسی کنید.

{{item.title}}

{{item.caption}}
{{item.datetime}}
نتیجه ای یافت نشد.
سایر نتیجه ها (دوره ها، دپارتمان ها، اخبار) را بررسی کنید.

{{item.title}}

{{item.caption}}
{{item.datetime}}
  • پنجشنبه ۱۲ خرداد ۱۴۰۱
۸۴

حضور فعال مجتمع فنی تهران در نهمین کنفرانس ملی آموزش و توسعه سرمایه‌های انسانی

حضور فعال مجتمع فنی تهران در نهمین کنفرانس ملی آموزش و توسعه سرمایه‌های انسانی
نهمین کنفرانس ملی آموزش و توسعه سرمایه‌های انسانی روز دوشنبه ۹ خرداد لغایت چهارشنبه ۱۱خرداد ۱۴۰۱ توسط انجمن آموزش و توسعه منابع انسانی ایران برگزار شد. مجتمع فنی تهران مانند سال‌های گذشته به‌عنوان حامی این رویداد بزرگ آموزشی، در آن حضور فعال داشت.


مهم‌ترین ویژگی و تفاوت این کنفرانس با سایر کنفرانس‌های این حوزه در کشور، توجه به چالش‌ها، فرصت‌ها، مدل‌ها، ابزارها، روش‌ها و رویکردهای آموزش و توسعه منابع انسانی برای سازمان‌ها و دستگاه‌های کشور به صورت کاربردی و عملیاتی است.


این کنفرانس، ضمن فراهم کردن فضای یادگیری برای همه شرکت‌کنندگان، به ارائه برنامه‌های تخصصی متنوعی از جمله سخنرانی‌های کلیدی، پنل‌های تخصصی، کارگاه‌های آموزشی، تقدیر از برترین‌های آموزش و یادگیری کشور، برگزاری نمایشگاه‌ آموزشی، ارائه مقالات آموزشی، نمایه‌سازی مقالات پذیرفته‌شده و چاپ مقالات منتخب پرداخت.


همچنین دکتر سعادت، مدیر عامل مجتمع فنی تهران یکی از سخنرانان اصلی کنفرانس بودند که موضوع سخنرانی ایشان «انسان پادشکن، فاتح چالش‌های آموزش و منابع انسانی در قرن پانزدهم» بود. ایشان با بیان این موضوع که انسان پادشکن چگونه انسانی است، گفتند: «انسان پادشکن نه تنها در برابر ناملایمات بیرونی نمی‌شکند، نه تنها در برابر ناملایمات بیرونی مقاومت می‌کند، بلکه از فرصت‌های نهفته در این ناملایمات بهره می‌برد تا قوی‌تر و محکم‌تر شود.»
ایشان ویژگی‌های انسان پادشکن را این‌گونه توصیف کردند: «اخلاق گرا، خلاق و پرشور است؛ به منافع بلندمدت جمعی می‌اندیشد؛ انعطاف‌پذیر است و از تغییرات استقبال می‌کند؛ از چالش‌ها نمی‌هراسد و به دنبال فرصت‌های جدید است؛ به راه حل‌های بدیع و نو برای مسائل غامض می‌اندیشد؛ چارچوب‌های فکری یا پارادایم‌های جدید را امتحان می‌کند؛ از لحاظ جسمی سالم و از لحاظ روانی آرام و خوشنود است.»


همچنین با همکاری روابط عمومی، واحد آموزش و واحد کاریابی مجتمع، بزرگ‌ترین غرفه این نمایشگاه در اختیار مجتمع فنی تهران قرار گرفته بود که بسیاری از مدیران آموزش و منابع انسانی کشور در آن حضور پیدا کردند.