جستجو برای "{{term}}"
جستجو برای "{{term}}" نتیجه ای نداشت.
پیشنهاد می شود:
 • از املای صحیح کلمات مطمئن شوید.
 • از کلمات کمتری استفاده کنید.
 • فقط کلمه کلیدی عبارت مورد نظر خود را جستجو کنید.
{{count()}} نتیجه پیدا شد. برای دیدن نتایج روی دکمه های زیر کلیک کنید!
نتیجه ای یافت نشد.
سایر نتیجه ها (دپارتمان ها، اخبار، مقالات، صفحات) را بررسی کنید.

{{item.title}}

{{item.caption}}
نتیجه ای یافت نشد.
سایر نتیجه ها (دوره ها، اخبار، مقالات، صفحات) را بررسی کنید.

{{item.title}}

{{item.caption}}
نتیجه ای یافت نشد.
سایر نتیجه ها (دوره ها، دپارتمان ها، مقالات، صفحات) را بررسی کنید.

{{item.title}}

{{item.caption}}
{{item.datetime}}
نتیجه ای یافت نشد.
سایر نتیجه ها (دوره ها، دپارتمان ها، اخبار، صفحات) را بررسی کنید.

{{item.title}}

{{item.caption}}
{{item.datetime}}
نتیجه ای یافت نشد.
سایر نتیجه ها (دوره ها، دپارتمان ها، اخبار، مقالات) را بررسی کنید.

{{item.title}}

{{item.caption}}
{{item.datetime}}

دوره آمادگی آزمون آیلتس جنرال (کاری) و آیلتس آکادمیک (دانشگاهی)

دوره های آمادگی آزمون آیلتس | دوره های آیلتس مجتمع فنی تهران

 دوره های آمادگی آزمون آیلتس جنرال (کاری) و آیلتس آکادمیک (دانشگاهی)

قبولی در آزمون آیلتس، راه مهاجرت تحصیلی، کسب ویزای کاری و مهاجرت دائم به کشورهای دیگر را هموار خواهد نمود. دانشگاه ها و مراکز علمی معتبر جهانی با تکیه بر آزمون آیلتس، اقدام به پذیرش دانشجو طبق نمرات اعلامی خود می‌نمایند. متقاضیان مهاجرت تحصیلی، جهت ثبت نام در دوره های دانشگاهی کشورهای مد نظر، باید میزان تسلط خود بر زبان انگلیسی را بر اساس نمره اعلام شده دانشگاه ها، در آزمون آیلتس نشان دهند. بسیاری از دانشجویان و فارغ التحصیلان دانشگاهی به زبان انگلیسی تسلط نسبی دارند ولی جهت دریافت مدرک آزمون آیلتس با نمره مد نظر، نیازمند فراگیری تکنیک ها و ترفند های پاسخ دهی در آزمون آیلتس جنرال و آکادمیک هستند.

تنوع در آزمون های زبان انگلیسی مثل: آیلتس، تافل و پی تی ای، سبب شده تا سردرگمی زیادی برای هموطنان ایجاد شود. هر کدام از آزمون‌های زبان انگلیسی در کشورهای مختلف کاربرد خاص خود را داشته و شما باید بر اساس نقشه راه و اهداف خود طبق نیاز دانشگاه ها و اداره های مهاجرتی کشور های مقصد، به دنبال یادگیری دقیق زبان انگلیسی و سپس قبولی در آزمون مورد انتظار باشید.

برگزاری آزمون آیلتس که توسط سه برند معتبر Cambridge English Assessment، آی دی پی استرالیا و British Council مدیریت می شود نشان از رسمیت بسیار بالای آزمون آیلتس در سطح جهانی دارد. مهاجرت دائم، ادامه تحصيل و پیشرفت كاری در عرصه بين المللي از کاربردهای مهم و تاثیرگذار آزمون آیلتس است. در سال‌های اخیر و در پی حواشی ایجاد شده در برگزاری آزمون آیلتس در کشور ایران و همچنین تاثیر تحریمات خارجی شاهد عدم برگزاری آزمون آیلتس در ایران بوده‌ایم.

اما این آزمون در کشورهای همسایه در مراکز مجاز آزمون آیلتس در حال برگزاری بوده و شما با ایجاد آمادگی لازم، می توانید در یکی از مراکز مجاز این آزمون ثبت نام نمایید. دپارتمان زبان های خارجی مجتمع فنی تهران با ایجاد بستری مناسب، استفاده از اساتید مجرب، شبیه ساز آزمون اصلی، مشاوره و پیگیری مستمر در دوره آمادگی آزمون آیلتس، محیط و شرایط مناسبی را برای قبولی حتمی شما در آزمون آیلتس آماده کرده است.

معرفی دوره های آمادگی آزمون آیلتس مجتمع فنی تهران

دپارتمان زبان خارجی مجتمع فنی تهران با برگزاری دوره های تخصصی آمادگی آزمون آیلتس امکان افزایش سطح علمی زبان انگلیسی دانش پذیران را فراهم ساخته است. هر کدام از ثبت نام کنندگان بر اساس هدف و نیت اصلی (ادامه تحصیل، مهاجرت دائم یا ویزای کار) به گروه‌های خاصی تقسیم شده و پس از تعیین سطح، امکان ورود به کلاس را خواهند داشت. دوره های آمادگی آزمون آیلتس مجتمع فنی تهران از 4 دوره آموزش آیلتس به مدت حدود 8 ماه تشکیل شده است. در ادامه هر کدام از انواع دوره های آمادگی آزمون آیلتس مجتمع فنی تهران را مورد بررسی قرار خواهیم داد.

بسته به نمره مد نظر متقاضیان، دوره های متنوع آمادگی آزمون بین المللی آیلتس در مجتمع فنی تهران ارائه می شود.

مدت به ساعت خروجی پیش نیاز عنوان دوره
60 +5 B1 Pre-IELTS
60 +6 داشتن نمره 5+ یا سطح B2 IELTS 6+
51 +6.5 داشتن نمره 6+ یا سطح C1 IELTS Preparation Course
51 +7 داشتن نمره 6.5+ یا سطح خیلی پیشرفته IELTS 7+

موسسه ارزیابی سطح زبان انگلیسی کمبریج به منظور نشان دادن ارتباط نمرات آیلتس با 6 سطح چارت CEFR،مطالعات مختلفی را انجام داده است که حاصل این مطالعات در نمودار زیر ترسیم شده است.

 

دوره اول آمادگی آزمون آیلتس: pre-IELTS

پیش نیاز این دوره، داشتن سطح اینترمیدییت یا متوسطه زبانی، معادل سطح B1 چارت اروپایی است. طبق استاندارد چارت اروپایی، متقاضیانی که سطح B1 را به اتمام رسانده‌اند، حداکثر در حد نمره 5 آزمون آیلتس هستند. از دانش پذیران شرکت کننده در دوره pre-IELTS مجتمع فنی تهران در پایان دوره، انتظار افزایش نمره به نمره 5.5 آیلتس وجود دارد. مدت دوره pre-IELTS ، 60 ساعت بوده و حدود 2 ماه طول خواهد کشید. متقاضیان با ثبت نام در دوره pre-IELTS ، طی 20 جلسه 3 ساعته در 20 روز در 2 ماه، به یادگیری مباحث پایه ای زبان انگلیسی مورد نیاز آزمون آیلتس شامل ساختار های گرامری، واژگان طبقه بندی شده، آشنایی با اشتباهات رایج و فرم های غلط خواهند پرداخت.

دوره دوم آمادگی آزمون آیلتس: IELTS +6

پیش نیاز این دوره داشتن سطح آیلتس با نمره حدود 5.5 یا اتمام دوره B2 مجتمع فنی تهران است. دوره IELTS +6 آمادگی آزمون آیلتس به مدت 60 ساعت می باشد و در حدود دو ماه برگزار می شود. این دوره در 20 جلسه 3 ساعته در 20 روز و در مدت 2 ماه ارائه می شود. از متقاضیان شرکت کننده در دوره IELTS +6 مجتمع فنی تهران انتظار می‌رود در پایان دوره به نمره 6 و بالاتر آیلتس برسند. افزایش میزان تمرینات کلاسی آیلتس محور و تکالیف برنامه ریزی شده برای خارج از کلاس به پیشرفت هر چه بیشتر متقاضیان در این دوره کمک خواهد نمود.

دوره سوم آمادگی آزمون آیلتس: IELTS Preparation Course

پیش نیاز این دوره داشتن سطح آیلتس با نمره حدود 6 یا داشتن سطح پیشرفته میانی مجتمع فنی تهران خواهد بود. دوره IELTS Preparation Course به مدت 51 ساعت در 17 جلسه 3 ساعته در 17 روز مختلف (جمعا 51 ساعت) در مدت 2 ماه ارائه خواهد شد. شرکت کنندگان دوره IELTS Preparation Course مجتمع فنی تهران، در پایان دوره توانایی دستیابی به نمره 6.5 و بالاتر آیلتس را خواهند داشت.

دوره چهارم آمادگی آزمون آیلتس: IELTS +7

پیش نیاز دوره IELTS +7 داشتن سطح آیلتس با نمره حدود 6.5 یا اتمام دوره های C1 یا انگلیسی پیشرفته مجتمع فنی تهران خواهد بود. مدت این دوره 51 ساعت و طی 17 جلسه 3 ساعته در 17 روز مختلف در مدت 2 ماه برای متقاضیان قابل ارائه است. متقاضیانی که در دوره IELTS +7 مجتمع فنی تهران حاضر باشند در پایان دوره امکان کسب نمره 7 و بالاتر آزمون آیلتس نهایی را خواهند داشت. دریافت چنین نمره‌ای در بخش آزمون آیلتس آکادمیک و جنرال، به قبولی در بسیاری از رشته‌های دانشگاهی یا کسب پیش نیازهای شغلی منجر خواهد شد.

جدول معادل سازی نمرات آیلتس با مقاطع چارت CEFR

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

دوره های آیلتس مجتمع فنی تهران

1. آموزش تحت نظر مجرب ترین اساتید

2. آموزش با به روز ترین سرفصل ها و متد ها

3. آموزش به صورت حضوری و آنلاین به صورت همزمان

4. شرکت در دوره آزمون آزمایشی آیلتس به صورت رایگان برای هر دوره آزمایشی ثبت نام شده و دریافت تحلیل نمرات کسب شده

5. آموزش با اساتید مجزا برای مهارت های مختلف

6. منتورینگ و همراهی با شرکت کنندگان دوره ها توسط کارشناسان دوره های آیلتس از ابتدا تا انتهای مسیر

7. محتوا های اختصاصی دپارتمان زبان مجتمع فنی تهران

افزایش درصد قبولی آزمون آیلتس با ثبت نام در دوره های آمادگی آزمون آیلتس مجتمع فنی تهران

 آزمون آیلتس بر روی مهارت‌های چهارگانه زبان انگلیسی یعنی: خواندن، نوشتن، گوش کردن و صحبت کردن تمرکز دارد. متقاضیان با ثبت نام در دوره های آمادگی آزمون آیلتس در مجتمع فنی تهران، تحت آموزش لازم قرار گرفته و به آمادگی مطلوب علمی و ذهنی دست خواهند یافت. در ادامه به برخی از مهم ترین مزایای ثبت نام در دوره های آمادگی آزمون آیلتس در دپارتمان زبان خارجی مجتمع فنی تهران اشاره شده است:

 • بررسی دقیق هدف و نیاز یادگیری متقاضی و ثبت نام در دوره مرتبط آمادگی آزمون آیلتس
 • آموزش حضوری و آنلاین به صورت همزمان
 • آموزش به صورت منتورینگ (همراهی استاد با شرکت کننده از ابتدای کلاس تا انتهای آزمون)
 • تعیین سطح و بررسی مدارک پیشین زبان انگلیسی متقاضی
 • شرکت در آزمون های آزمایشی آیلتس
 • انجام تست های تشخیصی و یا آزمون های تمرینی جهت شناسایی نقاط قوت و ضعف متقاضیان در هر مهارت زبانی
 • برنامه آموزشی شامل تمرین روزانه برای هر مهارت زبانی
 • ارتقای مهارت های زبانی با بازخورد مدرس دوره های آیلتس مجتمع فنی تهران
 • استفاده از مطالب و محتواهای معتبر مانند: روزنامه، مجله و مقالات دانشگاهی برای بهبود مهارت های خواندن و نوشتن
 • گوش دادن به پادکست های انگلیسی برای بهبود مهارت های شنیداری
 •  بررسی و ارائه بازخورد های مناسب برای مهارت های نوشتاری و صحبت کردن توسط مدرس در کلاس های آیلتس
 • فراگیری مهارت های مدیریت زمان در طول تست های تمرینی (تکرار، تمرین و ممارست سبب ایجاد اعتماد در تکمیل هر بخش آزمون در زمان تعیین شده خواهد شد)
 • تحلیل نمرات و ارائه مشاوره
 • آماده سازی شرایط روحی و روانی متقاضیان برای شرکت در آزمون اصلی

دوره های آمادگی آزمون آیلتس

آزمون آیلتس در خارج از کشور

برگزاری آزمون آیلتس در کشورهای همسایه: ارمنستان، ترکیه، گرجستان، امارات و سایر کشورها شرایط شرکت در آزمون آیلتس را فراهم نموده است. برگزاری این آزمون در کشور ایران نیز تا سال گذشته مشکل خاصی نداشته و ایرانیان با حضور در مراکز داخل کشور قادر به کسب نمرات لازم آزمون آیلتس بودند، اما در صورت بروز هرگونه مشکل احتمالی در ثبت نام در مراکز داخلی، همیشه امکان ثبت نام آزمون آیلتس در کشورهای همسایه وجود داشته و دانش پذیران با صرف هزینه سفر به مقصد مورد نظر می تانند در آزمون اصلی شرکت نمایند.

کسب نمره 7 در آزمون آیلتس سخت است؟

آزمون آیلتس از نمره 1 الی نمره 9 طبقه بندی شده است. نمره 7 در آزمون آیلتس نمره خوبی محسوب می شود چرا که مثلا بیشتر دانشگاه های کانادا شرط سطح زبانی را برای دوره های خود نمره 6.5 آیلتس در نظر گرفته اند ولی کسب نمره 7، برای برخی از آزمون دهندگان چالش برانگیز است. تسلط به زبان انگلیسی، درک موضوعات مختلف دانشگاهی و پاسخ به سوالات روزمره جهت کسب نمره 7 یا بالاتر از اهمیت بالایی برخوردار است. نمایش مهارت درک مطلب، استفاده از گرامر و واژگان مناسب در کنار بیان واضح و موثر ایده سبب نزدیک شدن نمره نهایی به نمرات بالاتر خواهد شد. متقاضیان جهت کسب حداقل نمره 7 به پایه قوی از زبان انگلیسی در حد سطح پیشرفته نیازمند بوده و همچنین استفاده از منابع آموزشی جدید، آزمون های تمرینی، بررسی نتایج آزمون و بازخورد مدرس آیلتس با تجربه به ایشان توصیه می شود.

 

09021703655 (واتس اپ)

021-22369163     |    021-2729 (کارشناسان)

 سوالات متداول

در این بخش به سوالات احتمالی شما در خصوص ثبت نام 4 دوره آمادگی آزمون آیلتس و تفاوت دوره آمادگی آزمون آیلتس جنرال با آکادمیک پاسخ داده شده است. همچنین در صورت بروز هر گونه پرسش جدید در خصوص دوره های آمادگی آزمون آیلتس با شماره تماس: 02122090001 ارتباط گرفته و به جواب مورد نظر خود دست یابید.

مدرسان دوره های آمادگی آیلتس مجتمع فنی تهران چه افرادی هستند؟

مدرسان آیلتس مجتمع فنی تهران، مدرسانی حرفه ای و با دانش کافی هستند که در زمینه ارائه مشاوره های تخصصی و بازخورد های موثر در دوره های فشرده آیلتس تجربه کافی دارند.

در دوره های آمادگی آزمون آیلتس مجتمع فنی تهران از چه منابعی استفاده می شود؟

در دوره های آمادگی آزمون آیلتس مجتمع فنی تهران، سعی شده است بر اساس نیاز متقاضیان، از جزوات تهیه شده دپارتمان زبان خارجی در کنار منابع آموزشی به روز استفاده شود.

برای شرکت در دوره های آمادگی آزمون آیلتس، چه سطحی از زبان لازم است؟

بسته به نمره مورد نیاز متقاضی، سطح ورودی متقاضیان متفاوت است. کارشناسان زبان توصیه می کنند حداقل سطح زبانی مورد نیاز برای شرکت در دوره های آیلتس، سطح متوسطه زبانی می باشد. این سطحی است که متقاضی توانایی درک نکات اصلی متون واضح را که با آن ها آشنایی دارد را به زبان استاندارد در زمینه‌های کاری، تحصیلی یا اوقات فراغت را دارد.

اعتبار مدرک آزمون آیلتس چه مدت است؟

نمره آیلتس 2 سال پس از تاریخ امتحان معتبر است. مدرک آیلتس به عنوان مدرکی دال بر سطح مهارت انگلیسی برای تحصیل، کار یا مهاجرت در کشورهای انگلیسی زبان مانند: ایالات متحده آمریکا، کانادا، انگلستان، نیوزیلند و استرالیا قابل استفاده است.

فرمت آزمون آیلتس چیست و مدت آزمون چقدر است؟

آزمون آیلتس دارای 4 بخش به ترتیب زیر می باشد:

 1. بخش شنیداری: 45 دقیقه
 2. بخش خواندن: 60 دقیقه
 3. بخش نوشتاری: 60 دقیقه
 4. بخش مصاحبه: 11 الی 14 دقیقه

سه بخش اول آزمون در یک روز به ترتیب انجام می شود و بین این بخش‌ها وقفه وجود ندارد (آزمون اسپیکینگ شما بسته به ترتیبات محلی در همان روز، 7 روز قبل یا 2 روز بعد از آزمون کتبی برگزار خواهد شد).

دوره آمادگی آزمون آیلتس

چه مدت طول می کشد تا برای آزمون آیلتس آمادگی پیدا کرد؟

مدت زمان لازم برای آماده شدن برای آزمون آیلتس ممکن است برای هر فرد بر اساس چندین فاکتور از جمله سطح انگلیسی متقاضی، عادات مطالعه و نمره هدف متفاوت باشد. در حالی که ممکن است یک ماه برای برخی افراد کافی باشد اما برای برخی دیگر بیش از یک سال به طول می انجامد. اگر شخصی در سطح پیشرفته‌ای از مهارت زبان انگلیسی باشد و با فرمت و محتوای آزمون آیلتس مشکلی نداشته باشد؛ برای وی مدت یک ماه، زمان کافی برای بررسی و تمرین باشد. در صورت عدم تسلط کافی به زبان انگلیسی نیازمند زمان بیشتری جهت ایجاد مهارت و دانش لازم برای موفقیت در امتحان نهایی آیلتس خواهد بود.

تکنیک های ویژه آیلتس رو از کجا یاد بگیرم؟

اساتید آیلتس مجرب و حرفه‌ای دپارتمان زبان خارجی مجتمع فنی تهران با استفاده از روش‌های نوین، مراحل آموزش دانش پذیران را بر عهده دارند. در این بین بر اساس نیاز و هدف متقاضی، متدهای لازم برای کسب نمرات حداکثری در آزمون آیلتس را به شما آموزش خواهند داد. همچنین برگزاری چند مرحله شبه آزمون آیلتس و بررسی نتایج آن سبب نمایان شدن نقاط ضعف شما شده و در مدت زمان باقیمانده تا آزمون نهایی نسبت به برطرف کردن آن ها اقدام خواهند نمود.

تفاوت دوره آمادگی آزمون آیلتس جنرال با دوره آمادگی آزمون آیلتس آکادمیک چیست؟

آزمون آیلتس در دو نوع آیلتس آکادمیک و آیلتس جنرال برگزار می شود. افرادی که به دنبال تحصیلات دانشگاهی در محیط انگلیسی زبان هستند باید در آزمون آیلتس آکادمیک شرکت کنند. این آزمون برخی از ویژگی‌های زبان آکادمیک در ارتباط با میزان آمادگی شخص برای شروع مطالعه یا آموزش در محیط انگلیسی زبان را ارزیابی و منعکس خواهد نمود. آزمون IELTS General Training برای کسانی است که به دنبال تحصیلات متوسطه، تجربه کاری یا برنامه آموزشی کوتاه مدت در کشورهای انگلیسی زبان هستند.

 همچنین انجام آزمون IELTS General Training برای مهاجرت کاری به کشورهای: استرالیا، کانادا، نیوزلند و بریتانیا الزامی است. این آزمون بر مهارت‌های اساسی بقا در زمینه‌های اجتماعی و محیط کار متمرکز است. دو مهارت Listening و Speaking برای هر دو آزمون جنرال و آکادمیک یکسان بوده ولی موضوعات بخش Reading و Writing بسته به نوع آزمون متفاوت است. از این رو جهت افزایش درصد قبولی در آزمون، نیازمند دوره تخصصی آزمون آیلتس زیر نظر اساتید باتجربه مجتمع فنی تهران خواهید بود.

دو نوع آزمون آیلتس چیست؟

 1. آزمون آیلتس آکادمیک (برای تحصیل)
 2. آزمون آیلتس جنرال (مهاجرت دائم و ویزای کاری)

هزینه آزمون آیلتس در ترکیه

با توجه به اهمیت موضوع برگزاری آزمون در کشورهای همسایه ایران، بهتر است چنین اطلاعات متغیری را به شکل حضوری با کارشناسان دپارتمان زبان های خارجی مجتمع فنی تهران مورد بررسی قرار دهید. تفاوت برگزاری آزمون آیلتس جنرال و آکادمیک به دو شکل کاغذی و رایانه‌ای سبب ایجاد تغییر هزینه نهایی خواهد شد. استفاده از مشاوره اشخاص خبره حاضر در شرکت مجتمع فنی تهران سبب کاهش هزینه اضافی شما عزیزان خواهد شد.

کلاس ایلتس کجا برم؟

شما عزیزان بر اساس نیاز به نوع آزمون آیلتس نیازمند ثبت نام دوره آمادگی آزمون آیلتس آکادمیک یا جنرال هستید. مجتمع فنی تهران با برگزاری دقیق و مدون دوره آزمون آیلتس طی مدت 8 ماه امکان آموزش صفر تا 100 شما عزیزان و کمک به دستیابی به هدف نهایی‌تان را خواهد داشت.