جستجو برای "{{term}}"
جستجو برای "{{term}}" نتیجه ای نداشت.
پیشنهاد می شود:
  • از املای صحیح کلمات مطمئن شوید.
  • از کلمات کمتری استفاده کنید.
  • فقط کلمه کلیدی عبارت مورد نظر خود را جستجو کنید.
{{count()}} نتیجه پیدا شد. برای دیدن نتایج روی دکمه های زیر کلیک کنید!
نتیجه ای یافت نشد.
سایر نتیجه ها (دپارتمان ها، اخبار، مقالات، صفحات) را بررسی کنید.

{{item.title}}

{{item.caption}}
نتیجه ای یافت نشد.
سایر نتیجه ها (دوره ها، اخبار، مقالات، صفحات) را بررسی کنید.

{{item.title}}

{{item.caption}}
نتیجه ای یافت نشد.
سایر نتیجه ها (دوره ها، دپارتمان ها، مقالات، صفحات) را بررسی کنید.

{{item.title}}

{{item.caption}}
{{item.datetime}}
نتیجه ای یافت نشد.
سایر نتیجه ها (دوره ها، دپارتمان ها، اخبار، صفحات) را بررسی کنید.

{{item.title}}

{{item.caption}}
{{item.datetime}}
نتیجه ای یافت نشد.
سایر نتیجه ها (دوره ها، دپارتمان ها، اخبار، مقالات) را بررسی کنید.

{{item.title}}

{{item.caption}}
{{item.datetime}}

کل مقالات

چالش‌های والدین در آموزش رباتیک برای کودکان
چهارشنبه ۲۴ آبان ۱۴۰۲
ده توصیه برای تحصیل در آلمان
چهارشنبه ۲۴ آبان ۱۴۰۲
برای تحصیل در ایتالیا چه چیزهایی را باید بدانید؟
چهارشنبه ۱۰ آبان ۱۴۰۲
چالش‌های والدین در آموزش رباتیک برای کودکان
۱۷۳

در آموزش رباتیک برای کودکان رویکرد یادگیری رو به جلو و پله به پله بسیار مهم است، وگرنه آنها علاقه خود را به این رشته از دست می‌دهند و اگر پروژه نتیجه‌بخش نباشد، آنها را خسته خواهد کرد.

چهارشنبه ۲۴ آبان ۱۴۰۲
ادامه
ده توصیه برای تحصیل در آلمان
۵۷۶

پس از تحصیل در آلمان، با فرصت‌های شغلی فراوانی مواجه می‌شوید و اگر این فرصت‌های شغلی در کشور خودتان فراهم نیستند، می‌توانید در آلمان بمانید و از فرصت‌های شغلی عالی آن بهره ببرید.

چهارشنبه ۲۴ آبان ۱۴۰۲
ادامه
برای موفقیت در بازاریابی دیجیتال چه مسیری را باید طی کنید؟
۳۳۵

مهارت‌های مورد نیاز برای بازاریابی دیجیتال موفق شامل توانایی تحلیل داده، مدیریت تبلیغات، تولید محتواهای متنی و غیرمتنی، تحلیل نتایج، بازاریابی، بهینه‌سازی موتور جستجو و مهارت تعامل مؤثر می‌شوند.

چهارشنبه ۱۰ آبان ۱۴۰۲
ادامه
تحصیل در آلمان برای والدین
۵۴۳

تحصیل در آلمان برای والدین شامل کمک‌های مالی دولتی می‌شود. همچنین کشور آلمان در حالت کلی کشوری بسیار خانواده‌دوست است و دانشگاه‌های این کشور نیز از این قاعده مستثنی نیستند.

چهارشنبه ۱۰ آبان ۱۴۰۲
ادامه
چطور مهندس بینایی ماشین شوید؟
۴۲۱

بینایی ماشین یکی از محبوب‌ترین فناوری‌های جهان است که تقاضا برای آن بسیار است. اگرچه شروع کار در این حوزه چندان آسان نیست، اما اگر اصول آن را به‌خوبی فرا بگیرید و بر آنها مسلط شوید، می‌توانید در این حوزه مشغول به کار شوید.

سه شنبه ۲۵ مهر ۱۴۰۲
ادامه
یادگیری و موارد استفاده بینایی ماشین
۴۴۰

بینایی ماشین یک نوآوری بسیار پیشرفته در حوزه کلی هوش مصنوعی و یادگیری ماشین است و با افزایش تقاضا برای این دو فناوری، بینایی ماشین نیز به مرکز توجه در بخش‌های مختلف تبدیل شده است.

یکشنبه ۱۶ مهر ۱۴۰۲
ادامه
فواید یادگیری زبان ترکی
۴۳۴

یادگیری زبان ترکی در درجه نخست باید بر اساس مثال باشد نه قواعد و در آموزش این زبان باید از مثال به قاعده رسید تا به کمک این روش ماندگاری زبان آموخته‌شده در ذهن فراگیران زبان تضمین شود

چهارشنبه ۲۹ شهریور ۱۴۰۲
ادامه
توییتر برای کسب‌وکارها
۴۲۰

استفاده از توییتر برای کسب‌وکار شما و پیشرفت آن نیازمند آشنایی با روش‌های اصلی کار با توییتر است. برای بهره بردن از توییتر در کسب‌وکار خود باید این اصول را بشناسید و به بهترین شکل به کار ببندید.

یکشنبه ۱۹ شهریور ۱۴۰۲
ادامه
هنر برای کودکان
۵۵۵

هنر برای کودکان مسیری را باز می‌کند که می‌توانند در آن مسیر با خود و پیرامون خود منطبق شوند، نیازها و خصوصیات خود را بشناسند، با محیط ارتباط برقرار کنند و با پیرامون خود به هماهنگی برسند.

شنبه ۱۱ شهریور ۱۴۰۲
ادامه
صفحه‌های نمایش لمسی و حسگرهای نرم‌افزاری
۴۶۴

صفحه‌های نمایش لمسی خازنی در گوشی‌های هوشمند و تبلت‌ها مورد استفاده قرار می‌گیرند و در زیر صفحه شیشه‌ای این دستگاه‌ها ردیف‌ها و ستون‌هایی از ماده‌ای رسانا اما شفافی مانند سیم قرار دارند.

یکشنبه ۵ شهریور ۱۴۰۲
ادامه
راه‌حل‌های افت ولتاژ آی.سی
۶۲۸

افت ولتاژ چالش مهمی برای طراحی تراشه‌های بهینه‌تر است که در آنها از گره‌های پردازشی پیشرفته استفاده می‌کنند و از سوی دیگر افت ولتاژ ممکن است در برخی موارد باعث خطاهای عملیاتی شود.

شنبه ۴ شهریور ۱۴۰۲
ادامه
نرم‌افزار زیمنس ان.ایکس
۶۳۸

نرم‌افزار ان.ایکس تضمین می‌کند که طرح‌های شما استانداردها و الزامات لازم را به طور مداوم رعایت می‌کنند، قابل اصلاح هستند، کیفیت محصولات حفظ می‌شود و خطاها به موقع کشف و برطرف می‌شوند.

یکشنبه ۲۹ مرداد ۱۴۰۲
ادامه
SIMATIC S7 چیست؟
۵۶۵

SIMATIC S7 به شما کمک می‌کند وظایف مهندسی خود را در مورد کنترلگرهای SIMATIC به‌طور بی‌واسطه و کارآمد انجام دهید و شفافیت، رابط کاربری هوشمند و گردش ساده کارها را محقق کرده است.

یکشنبه ۲۹ مرداد ۱۴۰۲
ادامه
چرا X Steel پیشرفته‌ترین ابزار طراحی سازه‌های فولادی است؟
۹۲۸

نرم‌افزار طراحی X Steel پیشرفته‌ترین ابزار طراحی سازه‌ها فولادی است و با استفاده از آن به بهترین شکل می‌توانید جزئیات فولاد سازه‌ها را طراحی، پیشرفت پروژه را بررسی و اقدامات آینده را برنامه‌ریزی کنید.

سه شنبه ۲۴ مرداد ۱۴۰۲
ادامه
دوربین نقشه‌برداری توتال استیشن
۷۵۹

دوربین نقشه‌برداری توتال استیشن به عنوان فناوری پیشرفته نقشه‌برداری به شما کمک می‌کند به‌راحتی اندازه‌گیری‌های مهم را برای نقش‌برداری زمین، ساخت‌وساز و بسیاری از پروژه‌های دیگر انجام دهید.

یکشنبه ۲۲ مرداد ۱۴۰۲
ادامه
کدام کشور را برای مهاجرت انتخاب می‌کنید؟
۴۶۲

امور بین‌الملل مجتمع فنی تهران با بیش از ۲۰ سال تجربه، در زمینه اعزام دانشجو و دارا بودن مجوز از وزارت علوم، تحقیقات و فناوری و همچنین با بهره‌گیری از وکلای مجرب اقدام به اعزام دانشجو می‌کند.

شنبه ۲۸ مرداد ۱۴۰۲
ادامه
مکس اسکریپت چیست؟
۱k

مکس اسکریپت یک زبان برنامه‌نویسی است که مختص نرم‌افزار تری‌دی‌مکس است

سه شنبه ۱۶ آبان ۱۴۰۲
ادامه
چرا همه تحصیل در کانادا را انتخاب می‌کنند؟
۴۱۲

اجازه کار پس از تحصیل در کانادا که به دانشجویان خارجی داده می‌شود، حداکثر سه سال زمان دارد و دانشجویان خارجی می‌توانند پس از یک سال اشتغال در کانادا برای کسب اجازه اقامت دائم اقدام کنند.

شنبه ۲۸ مرداد ۱۴۰۲
ادامه
اهمیت توپولوژی در هنر آرکویز
۹۵۰

هنر آرکویز یا شبیه‌سازی سه‌بعدی در معماری در سال‌های اخیر تبدیل به یک تخصص فراگیر شده است، به‌طوری‌که عده کثیری از فارغ التحصیلان معماری به کسب این مهارت روی آورده‌اند.

سه شنبه ۱۶ آبان ۱۴۰۲
ادامه
مزایای تحصیل در کانادا
۵۰۱

ادامه تحصیل در کانادا برای بسیاری از دانشجویان خارجی به دلیل سیستم آموزشی باکیفیت، جامعه متنوع و پذیرا، استانداردهای بالای زندگی، فرصت‌های شغلی و شهریه مقرون به صرفه گزینه‌ای عالی است.

سه شنبه ۲۷ تیر ۱۴۰۲
ادامه
CELPIP یا IELTS؟
۱k

هر یک از آزمون‌های CELPIP یا IELTS را انتخاب کنید، می‌توانید از نمره آن برای ارائه درخواست مهاجرت به کانادا استفاده کنید و انتخاب بین CELPIP یا IELTS به سلیقه شخصی شما مربوط است.

سه شنبه ۱۶ آبان ۱۴۰۲
ادامه
سطوح مختلف یادگیری زبان
۲k

چارچوب CEFR روشی بسیار عمل‌گرا است و پیشرفت زبان‌آموز را در هر سطح به‌خوبی نشان می‌دهد. این چارچوب استاندارد و جهانی نشان می‌دهد که فراگیران در هر سطح چه کاری می‌توانند انجام دهند.

چهارشنبه ۱۰ آبان ۱۴۰۲
ادامه
وظایف حسابدار صنعتی
۴k

به منظور پرورش حسابدار صنعتی در مجتمع فنی تهران دوره تخصصی حسابداری صنعتی برگزار می‌شود و متقاضیان پس از گذراندن این دوره، توانایی لازم برای انجام وظایف حسابداری صنعتی را کسب می‌کنند.

سه شنبه ۱۶ آبان ۱۴۰۲
ادامه
ساختار آزمون OET
۸۳۲

در آزمون OET در بخش صحبت کردن چند گفتگو در قالب نقش‌آفرینی انجام می‌شوند و در آنها یک موقعیت واقعی در محیط درمان بازسازی می‌شود و داوطلب باید نقش پزشک یا پرستار را ایفا کند.

دوشنبه ۵ تیر ۱۴۰۲
ادامه