ثبت نام درس
آکادمی سمنان

درباره با ما

 

مجتمع فنی تهران نمایندگی سمنان در یکی از مناطق پر تردد شهر سمنان, با مدیریت جناب آقای دکتر کیومرث آزمون  مشاور تخصصی کسب و کار و نیروی انسانی دایر میباشد.

 این نمایندگی با مساحت بالغ بر700 متر مربع فضای آموزشی در 4 طبقه راه اندازی گردیده که طبقه همکف آن کاربری اداری و طبقات فوقانی کلاس های تئوری و سایت های مجهز به بهترین تجهیزات هوشمند آموزشی قرار دارند.

این مجتمع شامل چهار سایت کامپیوتری و یازده کلاس تئوری و یک کارگاه آموزشی است که تقریبا همگی آنها مجهز به تجهیزات آموزشی با بالاترین امکانات سخت افزاری و نرم افزاری ، پروژکتور و سیستم های آموزشی هوشمند هستند . هدف این نمایندگی آموزش با بالاترین کیفیت، بدون اتلاف وقت در فضاهای آموزشی مناسب و استاندارد است.

 

 از مواردی که می توان به عنوان مزیت رقابتی این نمایندگی نسبت به دیگر مراکز آموزشی استان اشاره کرد عبارتند از :

 

         داشتن بالاترین امکانات و تجهیزات شبکه و مجهز بودن تمام سیستم های کامپیوتری به آخرین امکانات و در اختیار قراردادن همه نوع امکانات کامپیوتر به دانشجویان

         تجهیزات استاندارد و به روز

·         مدرک بین المللی معتبر

·         مشاوره رایگان و تخصصی

·         صرفه اقتصادی شرکت در دوره های مجتمع از نظر اعتبار و وجود بازار کار برای فارغ التحصیلان مجتمع

·         داشتن امکانات رفاهی مناسب و مدرن، دارا بودن معماری خاص و زیبا و مدرن، فضای آموزشی زیبا با حفظ هارمونی رنگ ها در سایت ها ، کلاس ها و دیگر قسمت های مجموعه

امکان ورود به بازار کار و تضمین اشتغال برای نفرات برتر اکثریت دوره ها

 

 چشم انداز

فراگیران و متقاضیان با شرکت در کلاس های  آموزشی این مرکز ، می توانند آموزش های گروه زبان های خارجی ،IT ، حسابداری, بورس و سرمایه گذاری ، نرم افزارهای تخصصی فنی و مهندسی در تمامی رشته های دانشگاهی ، سینما و عکاسی ، هنر و معماری و فرهنگ ، آموزش های سازمانی  و مدیریت و کسب و کار را با متد آموزشی روز دنیا و زیر نظر بهترین اساتید کارآزموده در سطح کشور فرا بگیرند.

تمامی دوره های فعال مجتمع در بخش "دریافت تقویم آموزشی  " در صفحه اصلی سایت قابل مشاهده میباشند . همچنین اگر کاربری تمایل به ثبت نام در دوره ای را داشته باشد علاوه بر ثبت نام حضوری میتواند از بخش " دوره های در حال شروع " دوره مورد نظر خود را انتخاب و به صورت اینترنتی ثبت نام نماید.

امید است با استعانت از خدای متعال، با سرلوحه قرار دادن شعار صداقت، کیفیت آموزشی برتر و نیروی انسانی کار آزموده بتوانیم گامی در جهت ارتقای سطح علمی مشتاقان علم و هنر برداریم.

 

ساعت کار مجتمع:   9  الی 20:30

ساعت حضور کارشناسان : 9:30 الی 13:30   / 16 الی 20:30

 

اطلاعات تماس:

 

 

02333441455-8

02333325845

02333322876

02333349849

 

میدان مشاهیر- خیابان قدس نهم- تقاطع شیخ فضل الله نوری- روبروی نوری چهارم- پلاک 45

 

 

semnan@mft.info

 

 

mft.semnan

 

mft_semnan

 

 

کلاسی برای نمایش وجود ندارد.
نمایش همه کلاس ها

همکاران ما آماده پاسخگویی به سوالات شما می باشند

-->