ثبت نام درس
آکادمی دورود

درباره ما

 

نمایندگی دورود مجتمع فنی تهران ازسال 98در فضایی بالغ بر 250 متر مربع فعالیت خود را آغاز نمود.این نمایندگی به مدیریت آقای محمد صحرائی در راستای ارتقای سطح مهارت و تخصص فراگیران ، با ارائه جامع ترین طرح های آموزشی در زمینه های فناروی اطلاعات ، علوم مالی و مدیریت ، بورس ، معماری ، کودک و نوجوان ، مد و پوشاک ، فنی و مهندسی و ... تحت پوشش استاندارد در سطح بین المللی قرار می دهد .

نمایندگی دورود از زمان تاسیس توانسته با تکیه بر اساتید مجرب و حرفه ای سهم مهمی را در فرایند آموزش های تخصصی ایفا کند. و مجموعه ای پيشرو، خلاق، فعال، باثبات، منعطف با رويکردي متعهد به رعايت ارزش هاي جامعه و اخلاق حرفه‌اي، مجهز به دانش فني و استانداردهاي آموزشی روز و بهبود روش ها و بهره‌مند از سيستم هاي جدید مديريت تعاملی، تحقيق و توسعه آموزشی براي پيشبرد منطقي و با کيفيت فعاليت هاي مرتبط می باشد.

یکی دیگر از مزایای این نمایندگی اعطای مدارک معتبر و بین‌المللی در پایان‌دوره‌هاست که به دانش‌پذیران جهت ورود یا ارتقای سطح علمی و کاری و نیز اعزام به خارج از کشور کمک خواهد کرد.

"مجتمع فنی تهران به روزی می اندیشد که در هر خانواده ایرانی حداقل یک نفر از خدمات یا محصولات آن به طور مطلوب بهره مند شود"

 

گواهی‌نامه‌ها:

·         مدرک دو زبانه مجتمع فنی تهـران

·        گواهــینامه بین‌المللی City & Guilds انگلستان

 

از امکانات این مجموعه:

         داشتن بالاترین امکانات و تجهیزات شبکه و مجهز بودن تمام سیستم های کامپیوتری به آخرین امکانات و در اختیار قراردادن همه نوع امکانات کامپیوتر به دانشجویان

         مجهز به تجهیزات دپارتمان برق جهت برگزاری دوره های Plc،Wincc Hmi ، Avr و...

         کلاس‌های مجهز برای برگزاری دوره‌های دوخت، مد و لباس

         مشاوره رایگان و تخصصی

         فضای مناسب جهت جلسات دانشپذیران

        کلاس‌های آموزشی استاندارد

 

 

دارای چه نقاط قوتی هستید ؟

این نمایندگی با بهره گیری از پرسنل ماهر و با سابقه و اساتید مجرب و با داشتن امکانات و تجهیزات کافی آموزشی خود و تخصص های مربوطه کارآمدترین و بهترین می باشد .

 

اطلاعات تماس:

 

    066-43230566            

 

    خیابان 45 متری نبش معلم پنجم

 

 

           sahafamily

 

 

            accountingsaha

 

 

 

کلاسی برای نمایش وجود ندارد.
نمایش همه کلاس ها

همکاران ما آماده پاسخگویی به سوالات شما می باشند

-->