ثبت نام درس
آکادمی بروجرد
 
درباره ما

 نمایندگی بروجرد مجتمع فنی تهران از سال 96 در فضایی بالغ بر 500متر مربع فعالیت خود را آغاز نمود. این نمایندگی به مدیریت آفای محمد صحرائی در راستای ارتقای سطح مهارت و تخصص فراگیران ، با ارائه جامع ترین طرح های آموزشی در زمینه های فناروی اطلاعات ، علوم مالی و مدیریت ، بورس ، معماری ، کودک و نوجوان ، مد و پوشاک ، فنی و مهندسی و ... تحت پوشش استاندارد در سطح بین المللی قرار می دهد

 نمایندگی بروجرد از زمان تاسیس توانسته با تکیه بر اساتید مجرب و حرفه ای سهم مهمی را در فرایند آموزش های تخصصی ایفا کند. و مجموعه ای پیشرو، خلاق، فعال، باثبات، منعطف با رویکردی متعهد به رعایت ارزش های جامعه و اخلاق حرفهای، مجهز به دانش فنی و استانداردهای آموزشی روزو بهبود روش ها و بهرهمند از سیستم های جدید مدیریت تعاملی، تحقیق و توسعه آموزشی برای پیشبرد منطقی و با کیفیت فعالیت های مرتبط می باشد.
 
یکی دیگر از مزایای این نمایندگی اعطای مدرک معتبر و بین المللی در پایان دوره هاست که به دانشپذیران جهت ورود یا ارتقای سطح علمی و کاری و نیز اعزام به خارج از کشور کمک خواهد کرد.
 
"مجتمع فنی تهران به روزی می اندیشد که در هر خانواده ایرانی حداقل یک نفر از خدمات یا محصولات آن به طور مطلوب بهره مند شود "
 
 
 
گواهینامه ها:
مدرک دو زبانه مجتمع فنی تهران
گواهینامه بین المللی · City & Guilds انگلستان
 
دارای چه نقاط قوتی هستید؟
این نمایندگی با بهره گیری از پرسنل ماهر و با سابقه و اساتید مجرب و با داشتن امکانات و تجهیزات کافی آموزشی خود و تخصص های مربوطه کارآمدترین و بهترین می باشد.
 
از امکانات این مجموعه :
داشتن بالاترین امکانات و تجهیزات شبکه و مجهز بودن تمام سیستم های کامپیوتری به آخرین امکانات و در اختیار قرارداد همه نوع امکانات کامپیوتر به دانشجویان
مجهز به تجهیزات دپارتمان برق جهت برگزاری دوره های Plc ، Wincc Hmi ، Avr و...
کلاسهای مجهز برای برگزاری دوره های دروخت، مد و لباس
مشاوره رایگان و تخصصی
فضای مناسب جهت جلسات دانشپذیران
کلاسهای آموزشی استاندارد
 
 
اطلاعات تماس:
 

       066-42500694

 

    

       خیابان تختی بالاتر از مخابرات جنب حلوای رادمان

 

      

          accountingsaha          

 

 

             sahafamily

 

 

 

 
 
 
کلاسی برای نمایش وجود ندارد.
نمایش همه کلاس ها

همکاران ما آماده پاسخگویی به سوالات شما می باشند

-->