جستجو برای "{{term}}"
جستجو برای "{{term}}" نتیجه ای نداشت.
پیشنهاد می شود:
  • از املای صحیح کلمات مطمئن شوید.
  • از کلمات کمتری استفاده کنید.
  • فقط کلمه کلیدی عبارت مورد نظر خود را جستجو کنید.
{{count()}} نتیجه پیدا شد. برای دیدن نتایج روی دکمه های زیر کلیک کنید!
نتیجه ای یافت نشد.
سایر نتیجه ها (دپارتمان ها، اخبار، مقالات، صفحات) را بررسی کنید.

{{item.title}}

{{item.caption}}
نتیجه ای یافت نشد.
سایر نتیجه ها (دوره ها، اخبار، مقالات، صفحات) را بررسی کنید.

{{item.title}}

{{item.caption}}
نتیجه ای یافت نشد.
سایر نتیجه ها (دوره ها، دپارتمان ها، مقالات، صفحات) را بررسی کنید.

{{item.title}}

{{item.caption}}
{{item.datetime}}
نتیجه ای یافت نشد.
سایر نتیجه ها (دوره ها، دپارتمان ها، اخبار، صفحات) را بررسی کنید.

{{item.title}}

{{item.caption}}
{{item.datetime}}
نتیجه ای یافت نشد.
سایر نتیجه ها (دوره ها، دپارتمان ها، اخبار، مقالات) را بررسی کنید.

{{item.title}}

{{item.caption}}
{{item.datetime}}

مدیریت پروژه

گروه مدیریت پروژه

از آنجایی که مدیریت پروژه موضوعی بینارشته ­ای در تمام حوزه­ های مهندسی است، دروس گروه مدیریت پروژه در مجتمع فنی تهران برای همه کسانی که به فعالیت در پروژه­ های صنعتی، معدنی، ساختمانی، فناوری اطلاعات و غیره علاقه‌مند هستند، بدون نیاز به هرگونه دانش تخصصی قابل استفاده هستند. این دروس در موضوعات زیر دسته ­بندی  و به مخاطبان ارائه می­شوند:

 الف- آشنایی با استانداردها و متدولوژی­های مدیریت پروژه

مدیران پروژه دغدغه­ های مختلفی دارند، مانند اینکه چطور زمان یا هزینه­ های پروژه را مدیریت کنند یا ارتباطات بین افراد و اجزای درگیر در پروژه را به‌طور مطلوب هدایت کنند. برای این منظور لازم است آنها دیدگاه فرایندی به فعالیت­های مدیریت پروژه داشته باشند و بتوانند طی روالی منطقی و با رعایت الزامات، پیش نیازها و ابزارهای مربوط به هر فرایند و فعالیت­های مربوط به آن را اجرا کنند.

 برای شرکت در دوره آموزشی اصول مدیریت پروژه بر اساس استاندارد PMBOK ، برای شرکت در دوره آموزشی اصول مدیریت پروژه بر اساس استاندارد PRINCE 2 و برای شرکت در دوره آموزشی اصول مدیریت پروژه بر اساس متدولوژی SCRUM کلیک کنید.

 ب- برنامه‌ریزی و کنترل پروژه

مدیران پروژه پس از انتخاب یکی از استانداردها و تعیین متدولوژی مدیریت پروژه بر اساس نوع پروژه و صنعتی که در آن مشغول به کار هستند، برای برنامهریزی و کنترل نیازمند یک نرم‌افزار برنامهریزی و کنترل پروژه هستند. از پرکاربردترین این نرم‌افزارها MS Project و Primavera P6 هستند که هر کدام از آنها ویژگی‌های خاصی دارند. برای نمونه، نرم‌افزار MSP نرم‌افزاری سبک و مناسب پروژه‌های سبک و متوسط است. برای شرکت در دوره آموزشی برنامه ریزی و کنترل پروژه با نرم‌افزار MS Project کلیک کنید.

  از طرف دیگر نرم‌افزار P6 برای پروژه‌های صنعتی بزرگی مناسب است که در طی انجام پروژه لازم است چندین کاربر بتوانند همزمان در محیط نرم‌افزار فعالیت کنند. برای شرکت در دوره آموزشی برنامهریزی و کنترل پروژه با نرم‌افزار Oracle Primavera P6کلیک کنید.

 همچنین در این گروه دروسی مانند کاربرد Excel در مدیریت پروژه  و تکنیکهای کنترل مدارک در پروژه‌های مهندسی  نیز ارائه می‌شوند که برای مدیران و کارشناسان پروژه بسیار مفید هستند