جستجو برای "{{term}}"
جستجو برای "{{term}}" نتیجه ای نداشت.
پیشنهاد می شود:
  • از املای صحیح کلمات مطمئن شوید.
  • از کلمات کمتری استفاده کنید.
  • فقط کلمه کلیدی عبارت مورد نظر خود را جستجو کنید.
{{count()}} نتیجه پیدا شد. برای دیدن نتایج روی دکمه های زیر کلیک کنید!
نتیجه ای یافت نشد.
سایر نتیجه ها (دپارتمان ها، اخبار، مقالات، صفحات) را بررسی کنید.

{{item.title}}

{{item.caption}}
نتیجه ای یافت نشد.
سایر نتیجه ها (دوره ها، اخبار، مقالات، صفحات) را بررسی کنید.

{{item.title}}

{{item.caption}}
نتیجه ای یافت نشد.
سایر نتیجه ها (دوره ها، دپارتمان ها، مقالات، صفحات) را بررسی کنید.

{{item.title}}

{{item.caption}}
{{item.datetime}}
نتیجه ای یافت نشد.
سایر نتیجه ها (دوره ها، دپارتمان ها، اخبار، صفحات) را بررسی کنید.

{{item.title}}

{{item.caption}}
{{item.datetime}}
نتیجه ای یافت نشد.
سایر نتیجه ها (دوره ها، دپارتمان ها، اخبار، مقالات) را بررسی کنید.

{{item.title}}

{{item.caption}}
{{item.datetime}}

طلا و جواهر

گروه طلا و جواهر

دروس این گروه در مجتمع فنی تهران، مبتنی بر نیاز مخاطبان در سه حوزه «طراحی»، «ساخت» و «گوهرشناسی و تجارت» تدوین شده‌اند. در دوره طراحی، مخاطبان با اصول طراحی جواهر با دست و با نرم‌افزارهای رایانه‌ای طراحی طلا و جواهر آشنا خواهند شد. در دوره ساخت، علاقه‌مندان و مخاطبین با انواع تکنیک‌های ساخت و تولید طلا و جواهر آشنا خواهند شد. در دوره گوهرشناسی و تجارت نیز تکنیک‌های گوهرشناسی سنگ‌های رنگی و الماس ارائه شده‌اند. همچنین شناسایی و ارزیابی سنگ فیروزه نیز در این گروه تدریس می‌شود. علاوه بر این، دوره «فروشندگی طلا و جواهر» برای تمامی مخاطبان و علاقه‌مندان حوزه فروش طلا و جواهرات دوره مفیدی است.

  طراحی طلا و جواهر

یکی از متداول‌ترین زمینه‌های کاری در حوزه طلا و جواهر، طراحی طلا و جواهرات است. مخاطبین علاقه‌مند به این حوزه ابتدا باید طراحی و مدلسازی طلا با دست را بهخوبی فرا بگیرند و پس از آن وارد طراحی به کمک نرم‌افزار شوند. برای شرکت در دوره آموزشی طراحی دستی جواهرات   کلیک کنید. نرم‌افزارهای متعددی برای طراحی طلا و جواهر وجود دارند که پرکاربردترین و معروف‌ترین آنها، نرم‌افزار متریکس (MATRIX) است. در مجتمع فنی تهران این نرم‌افزار در یک دوره جامع آموزشی تدریس می‌شود که مشتمل بر مباحث مقدماتی تا پیشرفته است. برای شرکت در دوره جامع طراحی طلا و جواهرات به کمک نرم‌افزار MATRIX کلیک کنید.

 ساخت طلا و جواهر

در مجتمع فنی تهران دوره‌های ساخت طلا و جواهر با هدف آموزش تخصصی تکنیک‌های ساخت و تولید و با رویکردی کاملاً عملی در کارگاه‌های اختصاصی تدریس می‌شوند. برای شرکت در دوره آموزشی تکنیکهای ساخت و تولید طلا و جواهر کلیک کنید. همچنین برای شرکت در دوره آموزشی ساخت زیورآلات با تکنیک Wire Wrapping  کلیک کنید.

 گوهرشناسی و تجارت

برای تمامی علاقه‌مندان و مخاطبان حوزه طلا و جواهر، شناخت سنگ‌های رنگی، الماس و فیروزه از اهمیت خاصی برخوردار است. در مجتمع فنی تهران دوره‌های مرتبط با این مباحث تدوین و ارائه شده‌اند. برای شرکت در دوره آموزشی گوهرشناسی کاربردی _ سطح یک (سنگ‌های رنگی) ، برای شرکت در دوره آموزشی گوهرشناسی کاربردی _ سطح دو (الماس) و برای شرکت در دوره آموزشی شناسایی و ارزیابی پیروزه (فیروزه) کلیک کنید. همچنین در مجتمع فنی تهران برای مخاطبانی که به حوزه تجارت طلا و جواهر علاقه‌مند هستند، دوره جداگانه‌ای تدوین و آماده شده است. برای شرکت در دوره آموزشی فروشندگی حرفه‌ای طلا و جواهر کلیک کنید.