ادامه صدور مدارک مؤسسه City and Guilds انگلستان در سال 99

محمد رضا دارابی، مدیر امور بین‌الملل اعلام کرد طبق توافقات انجام‌شده با مدیران سیتی اند گیلدز انگلستان، مدارک اعتباری این مؤسسه برای فارغ‌التحصیلان دوره‌های مهارتی مجتمع فنی تهران صادر خواهد شد. برخی از این دوره‌ها که منجر به اخذ مدرک از سیتی اند گیلدز می‌شوند عبارت‌اند از:
دوره‌های معماری، طراحی لباس، پوست و زیبایی، نرم‌افزارهای مهندسی، مالی حسابداری، عکاسی و هنر، کافی‌شاپ و مدیریت رستوران، تعمیر لپ‌تاپ و کامپیوتر.
جهت مشاهده لیست کامل دورههای مورد تایید سیتی اند گیلدز به صفحه http://www.mft.info/cg مراجعه فرمایید.
قرار است در سال 99 تعداد بیشتری از دوره‌های مجتمع فنی تهران توسط این مؤسسه معتبر اعتبارسنجی شوند تا دانش‌پذیران بیشتری بتوانند از مزایای دریافت این گواهی‌نامه‌ها بهره‌مند شوند. شایان ذکر است مؤسسه  City and Guildsدر سال 1878 با تلاش بنگاه تجاری و اصناف شهر لندن به‌منظور استانداردسازی سیستم‌های آموزشی و مهارتی در کشور انگلستان تأسیس گردید. هم‌اکنون CG  در 100 کشور دنیا بیش از 10000 مرکز آموزشی دارد و این مراکز آموزشی توسط 21 دفتر منطقه‌ای در دنیا مدیریت می‌شوند. از سال 2000 بیش از 20میلیون نفر از CG  مدرک دریافت کرده‌اند. CG  به عنوان بزرگترین و معتبرترین مؤسسه آموزشی دنیا با همکاری صنایع، شرکت‌ها، اتحادیه‌ها و مراکز معتبر آموزشی توانسته است در 28 صنعت و بیش از 600 دوره آموزشی، استاندارد و مدارک بین‌المللی مورد تأیید صنایع، کارفرمایان و مراکز دولتی و خصوصی در سراسر دنیا ارائه نماید.
 

همکاران ما آماده پاسخگویی به سوالات شما می باشند

-->