جستجو برای "{{term}}"
جستجو برای "{{term}}" نتیجه ای نداشت.
پیشنهاد می شود:
  • از املای صحیح کلمات مطمئن شوید.
  • از کلمات کمتری استفاده کنید.
  • فقط کلمه کلیدی عبارت مورد نظر خود را جستجو کنید.
نتیجه ای یافت نشد.
سایر نتیجه ها (دپارتمان ها، اخبار، مقالات) را بررسی کنید.

{{item.title}}

{{item.caption}}
نتیجه ای یافت نشد.
سایر نتیجه ها (دوره ها، اخبار، مقالات) را بررسی کنید.

{{item.title}}

{{item.caption}}
نتیجه ای یافت نشد.
سایر نتیجه ها (دوره ها، دپارتمان ها، مقالات) را بررسی کنید.

{{item.title}}

{{item.caption}}
{{item.datetime}}
نتیجه ای یافت نشد.
سایر نتیجه ها (دوره ها، دپارتمان ها، اخبار) را بررسی کنید.

{{item.title}}

{{item.caption}}
{{item.datetime}}
  • دوشنبه ۶ تیر ۱۴۰۱
۱۰۶

ورکشاپ بازاریابی و برندسازی مد در عصر جدید و نقاشی روی پارچه

 

1-با توجه به نیاز جامعه و خصوصا دانش آموختگان و فعالان در حوزه مد و پوشاک جهت عرضه، فروش و جذب مشتری و همچنین عدم آگاهی از چگونگی ساخت و شکل گیری یک برند و شروع فعالیت حرفه ای در این ضمینه دپارتمان فناوری مد و پوشاک مجتمع فنی تهران شعبه مرکزی سعادت آباد با همکاری استاد برجسته و بنام این حوزه جناب آقای دکتر مهدی اسلام دوست اقدام به برگزاری  ورکشاپ بازاریابی و برند سازی مد در عصر جدید نموده که دنیای جدیدی را مقابل دیدگان علاقه مندان به این حوزه باز خواهد کرد و هدف تازه ای را برای فعالان و علاقه مندان به این حرفه شکل خواهد داد. این ورکشاپ در تاریخ 16 تیرماه در محل سالن اجتماعات ساختمان مرکزی مجتمع فنی تهران از ساعت 10:30 الی 13:30 برگزار خواهد شد.

از علاقه مندان دعوت میشود جهت رزرو، هماهنگی و یا کسب اطلاعات بیشتر با دپارتمان فناوری مد و پوشاک مجتمع فنی تهران شعبه مرکزی با شماره تماس 22369671-021 تماس حاصل نموده و جهت شرکت در ورکشاپ مذکور اقدام نمایند.

2-در تابستان داغ ولی جذاب میتوان با ترکیب رنگها و بازی با آنها در دوره ای فوق العاده در محیطی صمیمی و با جان بخشیدن و روح دادن به طرح ها، تابستانی متفاوت را تجربه کرد ضمن اینکه مطمئنا با کمی اضافه کردن چاشنی خلاقیت و ابتکار عمل این آموزش را تبدیل به شغل و کسب درآمد خاطره انگیز و جذابی تبدیل کرد.

این همه حس و حال خوب رویا نیست و تنها با گذراندن دوره نقاشی روی پارچه و شرکت در این دوره که تنها یکماه هم وقت و زمان باید صرف آن کرد میسر خواهد شد. میزبان تان هستیم در دپارتمان فناوری مد و پوشاک مجتمع فنی تهران در شعبه مرکزی.