جستجو برای "{{term}}"
جستجو برای "{{term}}" نتیجه ای نداشت.
پیشنهاد می شود:
  • از املای صحیح کلمات مطمئن شوید.
  • از کلمات کمتری استفاده کنید.
  • فقط کلمه کلیدی عبارت مورد نظر خود را جستجو کنید.
نتیجه ای یافت نشد.
سایر نتیجه ها (دپارتمان ها، اخبار، مقالات) را بررسی کنید.

{{item.title}}

{{item.caption}}
نتیجه ای یافت نشد.
سایر نتیجه ها (دوره ها، اخبار، مقالات) را بررسی کنید.

{{item.title}}

{{item.caption}}
نتیجه ای یافت نشد.
سایر نتیجه ها (دوره ها، دپارتمان ها، مقالات) را بررسی کنید.

{{item.title}}

{{item.caption}}
{{item.datetime}}
نتیجه ای یافت نشد.
سایر نتیجه ها (دوره ها، دپارتمان ها، اخبار) را بررسی کنید.

{{item.title}}

{{item.caption}}
{{item.datetime}}

دپارتمان تشریفات و گردشگری مجتمع فنی تهران

دپارتمان تشریفات و گردشگری مجتمع فنی تهران

 

در سال های اخیر کوششهای  بسیاری در جهت  رشد و توسعه صنعت هتلداری انجام شده است، لذا میزان ارائه صحیح و استاندارد خدمات در مراکز خدماتی همچون هتل ها، رستوران ها ،کافه ها و ... به میزان آموزش، استاندارد سازی و بهبود تفکر و تخصص نیروی انسانی این مراکز بستگی دارد. معیارهای موجود در تشریفات نتیجه روند همکاری های متقابل میان افراد در زمینه های گوناگون اجتماعی است. بدون رعایت این معیارها که امروزه آیین تشریفات شناخته می شوند برقراری روابط سیاسی، اقتصادی، فرهنگی ویژگی های تاریخی، آداب و رسوم، اقتصادی و حتی خانوادگی به سختی امکان پذیر است. از آنجایی که محور تمرکز و توسعه صنعت تشریفات و گردشگری بر کاربرد استراتژیک در بخش خدمات و آموزش نیروهای انسانی می باشد لذا در این راستا و با توجه به نیل به اهداف ذکر شده، دپارتمان تشریفات و گردشگری مجتمع فنی تهران  با توجه به رسالتی که در جهت ارتقا و آموزش و استاندارد سازی نیروهای انسانی و توسعه صنعت بر عهده دارد و با توجه بر این مهم که نیاز جامعه بر تربیت افراد متخصص و کارآزموده در صنعت مذکور می باشد ،  تاسیس گردیده است .

 

دوره آشپزی ملل

 

این دپارتمان دوره های کاربردی و تخصصی مدیریت کافی شاپ، باریستایی، تهیه وسرو نوشیدنی های سرد، مدیریت و را ه اندازی کافه و رستوران، کاست کنترل، آَشپزی ملل، فینگر فود، فست فود، پخت نان، سوسیر، استیک، شکلات دست ساز و شیرینی و دسرهای کاربردی و ...را  با توجه به آموزش علمی و عملی و اصولی طراحی نموده است.  

                                                                              
    

 

امروزه با پیشرفت تکنولوژی ، مدیریت زمان و استفاده بهینه از آن یکی از دغدغه های افراد می باشد .

همانطور که می دانیم افراد زیادی بطور مداوم یا غیر مداوم ساعاتی از روز خود را در کافی شاپ ها سپری می کنند  ، عده ای برای خوردن و نوشیدن خوراکی های مورد علاقه شان ، عده ای برای گذراندن اوقات فراغت در کنار دوستان و بستگان ، برخی جهت برگزاری مراسم مختلف همچون جشن تولد ، سالگرد ازدواج ، ...و بعضی دیگر جهت رفع خستگی از یک روز کاری سخت و شلوغ و گه گاه جهت انجام کار و برگزاری جلسات اداری

اما نکته مهم در اینجاست که بین همه کافی شاپ های موجود در سطح شهر کدام یک می تواند ایده آل و پاسخگوی نیاز افراد باشد .

مسلما کافی شاپی که بتواند رضایت مشتریان خود را جلب کند و تمام خواسته هایی را که از یک کافی شاپ کامل انتظار می رود بر آورده کند مستلزم داشتن یک مدیریت اصولی ، حرفه ای و تخصصی است و این تمام آن چیزی است که شما در دوره تخصصی کافی شاپ مجتمع فنی تهران می آموزید و پس از ورود به بازار کار قادر به رقابت حرفه ای با رقبا خواهید بود.

در حال حاضر در سر تا سر شهرها کافی شاپ های مختلفی وجود دارد که هر کدام به شیوه ای خاص از لحاظ دیزاین ، نور و رنگ های متفاوت ، غذا ، پیش غذا ، نوشیدنی گرم و سرد و دسرهای کافه ای و حتی قوانین و محدودیت های خاص خودمدیریت می شوند و هم اکنون تلاش ما در دپارتمان تشریفات و گردشگری مجتمع فنی تهران در بخش کافی شاپ تربیت افراد کار آمد و حرفه ای است که تسلط کامل بر مهارت ها ، تکنیک ها و ترفندهای آموزشی این حوزه داشته باشند و به عنوان یک کافی من حرفه ای در کافی شاپ فعالیت کرده و یا حتی با سرمایه شخصی بصورت مستقل کافی شاپ خود را در داخل و حتی خارج از کشور راه اندازی و مدیریت کنند .  

دوره مدیریت کافی شاپ

تلاش ما آموزش حرفه ای هنرجویان و بکارگیری فنون لازم دردنیای هنر و مهارت است

 

آموزش شیرینی پزی

 

نمونه کار دانشپذیران دپارتمان تشریفات و گردشگری مجتمع فنی تهران       

 

                                        

 

           

       

       شماره تماس دپارتمان: 22060438-021

021-2729