ثبت نام در دپارتمان کودک و نوجوان
دپارتمان کودک و نوجوان

به دپارتمان کودک و نوجوان مجتمع فنی تهران خوش آمدید  

 

 

دپارتمان کودک و نوجوان واحدی متمایز نسبت به کلیه بخش های مجتمع فنی تهران است و دلیل این تمایز ، مخاطبین آموزشی این واحد در رده سنی کودکان و نوجوانان می باشد.ازآن جا که فراگیری هر علمی درسنین کودکی به مراتب ماندگارتر وموثرتر خواهد بود. کلیه علوم مرتبط با کودکان و نوجوانان نیز نیازمند آموزشی پایه ای در گروه سنی مذکور می باشد . و این امر تنها با برنامه ای مدون و هدف دار محقق می شودو امکان ادامه تحصیل در این راستا را به فرد خواهد داد.

 

 

 

گروه های آموزشی دپارتمان کودک و نوجوان

 

 

مهارت زندگی

 هدف ما آموزش و یادگیری مهارت های ویژه فردی در کنار گردشگری است و اینکه بچه ها از دنیای مجازی و بازی های کامپیوتری دور شوند و در دنیای واقعی کنار زیبایی های آن و کنار دوستان و خانواده باشند و نظم و انضباط اجتماعی را در محیط های عمومی در کنار دوستان خود بیاموزند.

 

 

 

 

هنر

 

هنر مجموعه ای از فرآیند های ساخت ذهن انسان است که روی احساسات و هوش انسانی اثر می گذارد و کار هنر خلق زیبایی است. گروه هنر دپارتمان کودک و نوجوان با هدف گسترش زیبایی در فضای مدارس و رشد و پرورش خلاقیت کودکان و نوجوانان اقدام به برگزاری دوره های :هنر های تجسمی (نقاشی، خوشنویسی، تصویر سازی، تایپوگرافی، طراحی، عکاسی و تندیس گری، هنر های نمایشی و سینمای دیجیتال (تئاتر، بازیگری، کارگردانی، نمایشنامه نویسی) و صنایع دستی، نموده است. اين گروه آموزشي با توجه به خلاقيت کودکان و نوجوانان در راستاي توسعه آموزش دوره هاي گرافيک و به صورت کاربردي تدوین شده است.

 

 

 

 

رباتیک

 

در طرح درس تدوین شده برای این گروه مباحثی از جمله ریاضیات ، علوم مهندسی ، رباتیک و شناخت مکانیزم ها در قالب بازی و تجربه مورد آموزش قرار می گیرد. در طول برگزاری این دوره چندین بازی مختلف طراحی گردیده است که بنا به طرح درس توسط مربی در کلاس انجام می شود.

 

 

 

 

فناوری اطلاعات و ارتباطات

 

در جهت تحقق آموزش کامپیوتر برای کودکان و نوجوانان ایجاد شده است که در این گروه دوره های مهارتی و کاربردی کامپیوتر از جمله ICDL و Web Starter و انواع برنامه نویسی ها (C++, C#, Android, Phyton, Scartch) و وبلاگ نویسی، دوره های کودک، والدین و شبکه های اجتماعی، سیستم عامل مکینتاش، کسب و کار الکترونیک، آشنایی با امنیت شبکه و هک برای نوجوانان، پایگاه داده، اصول سخت افزار و نرم افزارهای جذاب پرزی، کمتازیا و... برای مخاطبین آموزشی دپارتمان تدوین گردیده است.

 

 

 

 

پکا

 

"پيشتازان کامپيوتر ايران" به دو صورت آزاد ودر سال تحصيلي اجرا مي گردد. از آنجا که اين طرح براي گروه سني کودک ونوجوان ارائه مي گردد داراي اهداف بلند مدت و زير ساختي مي باشد. در گروه آموزشي پکا آزاد، منابع آموزشي مرتبط با طرح ارائه مي گردد و رده سني ۴ الي ۱۲ سال را تحت پوشش قرار مي دهد. آموزش هاي پکا سال تحصيلي بر اساس مقاطع تحصيلي ابتدايي و دبيرستان تدوين شده اند؛ مخاطبان طرح دانش آموزان مدارس می باشند که متناسب با مقطع تحصيلي دوره هاي آموزشي در راستاي توسعهICT می باشد.

 

 

 

 

 

اطلاعات تماس با دپارتمان کودک و نوجوان

 

تلفن شعبه مرکزی : 2729 021

تلفن :  22085085 021

تلفن : 220851651 021

آدرس :  سعادت آباد، خیابان سرو شرقی، روبروی علامه شمالی، پلاک49

 

 

 

 

کد کلاس : ۲۲۳۶۸۷ مدت کلاس : ۴۰ ساعت
یکشنبه ۱۵:۰۰ تا ۱۸:۰۰، سه شنبه ۱۵:۰۰ تا ۱۸:۰۰،
ظرفیت باقی مانده : ۴ نفر فاطمه برومند خشکبیجاری
برگزاری به صورت آنلاین
سعادت آباد
۲۸اردیبهشت
۷,۱۵۰,۰۰۰ ریال ثبت نام
کد کلاس : ۲۲۵۸۳۰ مدت کلاس : ۲۰ ساعت
یکشنبه ۱۷:۰۰ تا ۱۹:۰۰، چهارشنبه ۱۷:۰۰ تا ۱۹:۰۰،
برگزاری به صورت آنلاین
نیاوران
۲۹اردیبهشت
۸,۲۵۰,۰۰۰ ریال ثبت نام
کد کلاس : ۲۲۳۶۳۵ مدت کلاس : ۴۰ ساعت
پنجشنبه ۱۵:۰۰ تا ۱۸:۰۰،
برگزاری به صورت آنلاین/حضوری
سعادت آباد
۳۰اردیبهشت
۲۵,۷۴۰,۰۰۰ ریال ثبت نام
کد کلاس : ۲۲۳۶۳۸ مدت کلاس : ۳۰ ساعت
پنجشنبه ۱۳:۰۰ تا ۱۵:۰۰،
برگزاری به صورت آنلاین/حضوری
سعادت آباد
۳۰اردیبهشت
۹,۹۰۰,۰۰۰ ریال ثبت نام
کد کلاس : ۲۲۳۶۴۱ مدت کلاس : ۱۲ ساعت
پنجشنبه ۱۲:۰۰ تا ۱۴:۳۰،
برگزاری به صورت آنلاین
سعادت آباد
۳۰اردیبهشت
۸,۳۴۰,۰۰۰ ریال ثبت نام
کد کلاس : ۲۲۳۶۴۹ مدت کلاس : ۹ ساعت
پنجشنبه ۱۰:۰۰ تا ۱۲:۰۰،
برگزاری به صورت آنلاین
سعادت آباد
۳۰اردیبهشت
۶,۲۷۰,۰۰۰ ریال ثبت نام
نمایش همه کلاس ها

همکاران ما آماده پاسخگویی به سوالات شما می باشند

-->