TESOL چیست؟

 

 TESOL یا  Teaching English to Speakers of Other Languages، مدرک حرفه ای تدریس زبان انگلیسی به بزرگسالان می باشد. افرادی که می خواهند انگلیسی را به غیر انگلیسی زبانان تدریس نمایند باید یک مدرک معتبر در این رشته داشته باشند.

TESOL یکی از مدارک معتبر و قابل قبول برای کارفرمایان و موسسات آموزش زبان انگلیسی در دنیا می باشد. دوره و مدرک بین المللی تیسول از تنوع و تعدد قابل ملاحظه ای برخوردار است و لذا در انتخاب آن باید دقت نمود. آن چه که مهم است این است که حتما قسمت عملی این دوره طبق استانداردهای روز دنیا اجرا شود و همچنین سازمان صادر کننده مدرک و سازمان هایی که مدرک را تایید می کنند، سازمان های معتبری باشند.

دپارتمان زبان مجتمع فنی تهران به عنوان اولین مرکز ارایه کننده دوره بین المللی تیسول در ایران، تا کنون بیش از 30 دوره تیسول در کشوردر تهران و سایر شهرها برگزار کرده است و بسیاری از شرکت کنندگان پس از اخذ مدرک تیسول به کشورهایی نظیر ترکیه، چین، ویتنام، کانادا و ... مهاجرت کرده اند.

تیسولی که در مجتمع فنی تهران ارایه میشود در سطح دیپلما بوده و 180 ساعت آموزش حضوری و غیر حضوری را در برمی گیرد. این دوره تیسول شامل سه بخش اصلی به شرح ذیل می باشد:

                  

1.      کلاس های حضوری

     2 .      بخش فعالیت های عملی

     3.      بخش مقاله نویسی

 

کالج London Teacher Training این مدرک را صادر می کند و موسسه TQUK مدرک تیسول را تایید می کند و هولوگرام هر دو موسسه روی مدرک قرار می گیرد.

دوره تیسول حداقل 5 مرتبه در سال در مجتمع فنی تهران برگزار می شود. ترینر های این دوره از اساتید با سابقه و دارنده مدارک تدریس بین المللی می باشند. دپارتمان زبان مجتمع فنی تهران با کادری حرفه ای، تجربه ای طولانی و همکاری با موسسات بین المللی معتبر افتخار برگزاری دوره تیسول را در اقصی نقاط کشور دارد.

محمدرضا دارابی

ترینر و مجری دوره بین المللی تیسول

همکاران ما آماده پاسخگویی به سوالات شما می باشند

-->