جستجو برای "{{term}}"
جستجو برای "{{term}}" نتیجه ای نداشت.
پیشنهاد می شود:
  • از املای صحیح کلمات مطمئن شوید.
  • از کلمات کمتری استفاده کنید.
  • فقط کلمه کلیدی عبارت مورد نظر خود را جستجو کنید.
نتیجه ای یافت نشد.
سایر نتیجه ها (دپارتمان ها، اخبار، مقالات) را بررسی کنید.

{{item.title}}

{{item.caption}}
نتیجه ای یافت نشد.
سایر نتیجه ها (دوره ها، اخبار، مقالات) را بررسی کنید.

{{item.title}}

{{item.caption}}
نتیجه ای یافت نشد.
سایر نتیجه ها (دوره ها، دپارتمان ها، مقالات) را بررسی کنید.

{{item.title}}

{{item.caption}}
{{item.datetime}}
نتیجه ای یافت نشد.
سایر نتیجه ها (دوره ها، دپارتمان ها، اخبار) را بررسی کنید.

{{item.title}}

{{item.caption}}
{{item.datetime}}

کل مقالات

اثرات همه‌گیری ویروس کرونا بر مشاغل حوزه حسابداری
دوشنبه ۳ آبان ۱۴۰۰
راهکارهای افزایش تعامل در کلاسهای آنلاین زبان های خارجی
شنبه ۲۴ مهر ۱۴۰۰
هفت روش حسابداری برای کنترل مشاغل آنلاین و اینترنتی
چهارشنبه ۱۹ خرداد ۱۴۰۰
هفت روش حسابداری برای کنترل مشاغل آنلاین و اینترنتی
۲k

با توجه به گسترده شدن میزان علاقه و برآورده شدن نیازهای افراد در فضای مجازی، شاهد افزایش روز افزون مشاغل اینترنتی و آنلاین هستیم. مشاغل اینترنتی از جهات مختلف، مثل تبلیغات ارزان یا عدم داشتن هزینه اجاره فضا برای صاحب کسب و کار و خرید کردن در زمان کوتاه و صرفه جویی برای مشتریان می توانند سودمند باشند؛ بنابراین با توجه به حجم معاملات در فضای مجازی می‌توان گفت که حتی بهترین مشاغل بدون یک حسابدار خوب امکان رشدشان مبهمو امکان سقوط‌شان بسیار است. واضح است که با پیشرفت کسب و کار موردنظر، صاحبان آن با داده های مالی بیشتری مواجه می شوند بطوری که دیگر خودشان از عهده کنترل کردن آن ها بر نمی‌آیند، اینجاست که نیاز به یک حسابدار بیش از پیش حس می‌شود. در ذیل به7 کاربرد حسابداری برای مشاغل آنلاین و اینترنتی پرداخته می شود:

یکشنبه ۱۸ مهر ۱۴۰۰
ادامه
مشاغل مرتبط با غواصی
۱k

شنا در زیر آب چه با تجهیزات و وسایل مصنوعی چه بدون تجهیزات را غواصی می‌گویند. تعداد افرادی که تجربه شنا کردن در زیر آب را دارند کم نیستند به طور مثال افرادی هستند که برای دیدن دیوارهای مرجانی، ماهی‌ها، جانوارن حیرت انگیز دریا هر ساله در روزهای معینی به کلوپ‌های غواصی مراجعه می‌کنند،همچنین بعضی افراد علاقه‌مند به کشف مسائل بیشتر و ماجراجویی‌های زیر آب هستند.

یکشنبه ۱۸ مهر ۱۴۰۰
ادامه
عکاسی زیر آب
۲k

کسانی که عکاسی و فیلم برداری زیر آب می‌کنند چه حرفه‌ای چه تفننی، به جزئیات خیلی دقت دارند.این افراد اغلب شخصیتی خلاق و خودجوش دارند.دائم به دنبال سوژه‌ای هستند که هم نیاز روحی خود و هم خوراک ذهن ببیننده را فراهم کند.در عکاسی زیر آب همیشه باید به دنبال ثبت عکس از سوژهء در حال حرکت باشید.این نوع سبک عکاسی به مهارت و هنر شما نیاز دارد.

یکشنبه ۱۸ مهر ۱۴۰۰
ادامه
مهارت آموزی کودکان در مراکز تخصصی را جدی می گیرید؟
۲k

مجتمع فنی تهران بیش از چهل است که در زمینه آموزش علوم مختلف و انواع هنرها سابقه دارد. این مرکز تخصصی این بار به سراغ نسل جدید رفته است تا برای اعتلای فرهنگ و هنر و اشاعه علم در میان کودکان و نوجوانان قدم های مؤثری برداشته و مهارت آموزی را در برنامه های خود گنجانده است.

سه شنبه ۴ خرداد ۱۴۰۰
ادامه
9 روش موثر و کاربردی در جهت کاهش مالیات در سازمان ها و شرکت ها
۶۶۱

مالیات همانند هزینه اجتماعی می باشد که افراد،موسسات و شرکتها به جهت بهره برداری ازامکانات و منابع یک کشور موظف به پرداخت آن می باشند و در واقع انتقال قسمتی ازدرآمدهای جامعه یا سود فعالیتهای اقتصادی به دولت می باشد چرا که امکان دستیابی به سود و درآمد را دولت فراهم نموده است.

یکشنبه ۱۸ مهر ۱۴۰۰
ادامه
زنان غواص
۷۰۰

در گذشته دور،غواصی صرفآ در اختیار مردان قرار داشت، اما امروزه حدود 35 درصد غواصان اسکوبا را زنان تشکیل میدهند. تفاوت فیزیولوژیک زیادی بین زن و مرد وجود دارد و این تفاوت ها را باید در فیزیک، فیزیولوژی و پزشکی غواصی مد نظر داشت. اینجا به طور خلاصه به برخی ازین موارد خواهیم پرداخت.

یکشنبه ۱۸ مهر ۱۴۰۰
ادامه
گلدوزی مدرن
۶۷۵

بزودی گلدوزی مدرن در ایران نیز به یک هنر مد روز تبدیل خواهد شد که از دیرباز تا به امروز تکامل یافته و به عنوان گلدوزی مدرن رشد پیدا کرده است و علاقه مندان خاص خود را دارد.

یکشنبه ۱۸ مهر ۱۴۰۰
ادامه
تایپوگرافی و کالیگرافی چیست؟
۸۸۶

تایپوگرافی هنر و فن چیدمان حروف برای زبان تصویری و تقویت ویژگی بصری می باشد. در این هنر طراح می کوشد تا با تغییرات و ساختار شکنی هایی در عناصر متن از جمله : سایز، فاصله حروف، شکل حروف و حتی فاصله پاراگراف و خطوط یک زبان بصری ایجاد نماید.

یکشنبه ۱۸ مهر ۱۴۰۰
ادامه
چرا دپارتمان کودک و نوجوان مجتمع فنی تهران ؟
۹۰۹

دوران کودکی و نوجوانی دوران طلایی یادگیری محسوب می شود و هرچه یک آموزش از سنین پایین تری شروع شود ماندگاری و تاثیر آن بیشتر خواهد بود. با توجه به اهمیت این موضوع سازمان های متعددی به وجود آمده که هدف اصلی آن ها آموزش مهارت در سنین است. اما سوال اصلی این است که بین این همه سازمان ها و موسسات چرا دپارتمان کودک و نوجوان مجتمع فنی تهران؟

یکشنبه ۱۸ مهر ۱۴۰۰
ادامه
آزمون بین المللی زبان CELPIP
۸۹۹

آزمونThe Canadian English Language Proficiency Index Program (CELPIP)، ابزاری معتبر برای سنجش سطح دانش زبانی افراد است که به صورت رایانه ای انجام می شود.

یکشنبه ۱۸ مهر ۱۴۰۰
ادامه
آشنایی با نظریه‌ها و مدل‌های هوشمندی که در چند دهه گذشته پدید آمدند
۱k

در حالی که نوربرت وینر فرضیه‌های مختلفی را پیشنهاد داد، اما مشهورترین آن‌ها در ارتباط با فرمان‌شناسی (cybernetics) بود. این فرضیه بر درک کنترل و ارتباط با حیوانات، مردم و ماشین‌ها متمرکز است و سعی دارد اهمیت حلقه‌های بازخوردی را نشان دهد. در سال 1948، وینر مقاله فرمان‌شناسی: نحوه کنترل و برقراری ارتباط با ماشین‌ها را منتشر کرد. این کتاب اگرچه به عنوان یک اثر علمی شناخته می‌شود، اما سرشار از معادلات پیچیده‌ای است. به همین دلیل به یکی از پرفروش ترین کتاب‌های علمی تبدیل شد که نامش در فهرست کتاب‌های پر فروش نیویورک تایمز نیز وارد شد.

یکشنبه ۱۸ مهر ۱۴۰۰
ادامه
به دنیای الگوریتم‌ها و ماشین‌های هوشمند سلام کنید
۶۷۶

بدون تردید فناوری‌هایی نظیر مجازی‌سازی، اینترنت اشیا، رایانش ابری و هوش مصنوعی تغییرات گسترده‌ای در زندگی انسان‌ها پدید خواهند آورد و خودکارسازی بیش از پیش نمود خواهد کرد. اگر در چند سال گذشته، دستاوردهای هوش مصنوعی را به شکل اغراق‌آمیزی در فیلم‌های علمی و تخیلی مشاهده می‌کردیم، امروزه شاهد هستیم که روبات‌های انسان‌نما به شکل ملموسی با انسان‌ها به تعامل می‌پردازند و برخی از آن‌ها به شکل محدود در مشاغل مختلف به کار گرفته شده‌اند. جای تعجب نیست که مشاهده می‌کنیم سازمان‌ها و کارخانجات بزرگ سرمایه‌گذاری‌های هنگفتی در جهت‌ خودکارسازی خطوط تولید انجام داده‌اند. با این توصیف بهتر نیست از هم اکنون به فکر سرمایه‌گذاری و یادگیری مباحثی باشیم که زندگی ما را دگرگون خواهند کرد؟

یکشنبه ۱۸ مهر ۱۴۰۰
ادامه
عنوان: NSX چه خدمات و ویژگی‌هایی ارائه می‌کند؟
۸۳۹

همان‌گونه که در مقاله گذشته به آن اشاره کردیم، VMware NSX-V یک زیرساخت مجازی‌سازی شبکه است که امکان پیاده‌سازی شبکه‌های نرم‌افزار محور را فراهم می‌کند و یکی از مولفه‌های کلیدی معماری مراکز داده نرم‌افزار محور است. با این‌حال، قبل از آن‌که به دنیای هیجان‌برانگیز مجازی‌سازی شبکه با NSX وارد شویم، بهتر است اطلاعات کلی در ارتباط با برخی از ویژگی‌ها و خدمات ارائه شده توسط این فناوری ارائه کنیم.

پنجشنبه ۲۳ بهمن ۱۳۹۹
ادامه
NSX Manager چگونه دسترسی به شبکه محلی گسترش یافته مجازی را فراهم می‌کند.
۸۸۸

NSX Manager به سرپرستان شبکه اجازه ساخت، پیکربندی و مدیریت مولفه‌های NSX در یک محیط عملیاتی را می‌دهد. NSX Manager با ارائه یک رابط گرافیکی و REST APIها این امکان را فراهم می‌کند تا بتوانید با مولفه‌های مختلف NSX در تعامل باشید. NSX Manager یک ماشین مجازی است که می‌توانید آن‌را در قالب یک فایل OVA دانلود کرده و روی هر میزبان NSX میزبانی شده با vCenter نصب کنید. در این آموزش ما از NSX نگارش 3.6 استفاده می‌کنیم و بر مبنای یک ارتباط یک‌به‌یک با vCenter کار می‌کنیم.

یکشنبه ۱۸ مهر ۱۴۰۰
ادامه
تاریخچه غواصی
۱k

غواصی علاوه بر اینکه کاربرد های صنعتی، پژوهشی و نظامی دارد به عنوان ورزش و تفریح هم مورد پسند همگان واقع شده است و به شکل گسترده ای در بسیاری از کشورهای جهان فعالیتی مفید، مفرح و نیز منبع درآمد در صنعت گردشگری شده است

سه شنبه ۱۲ اسفند ۱۳۹۹
ادامه
بحران انرژی و انرژی های نو (بخش دوم)
۱k

در آینده نه چندان دور شاید تامین انرژی بزرگترین بحران پیش روی بشر باشد. در این میان انرژی های تجدید پذیر می توانند نقشی بسیار مهم در تامین این نیاز داشته باشند.

یکشنبه ۱۸ مهر ۱۴۰۰
ادامه
هر آنچه در مورد بیت کوین باید بدانیم
۱k

بیت کوین نخستین ارز دیجیتالی است که هیچ‌کس نمی‌داند سازنده آن کیست. بیشتر ارزهای دیجیتالی در سکوت تولید می‌شوند؛ برای مثال گفته می‌شود که در سال 2007 سازنده بیت کوین، فردی به نام ساتوشی ناکوموتو (Satoshi Nakomoto) است.

یکشنبه ۱۸ مهر ۱۴۰۰
ادامه
یادگیری زبان کره ای
۱k

در این مقاله به اهمیت و دلایل یادگیری زبان های شرقی، مخصوصا زبان کره ای پرداخته ایم. همچنین در این مقاله می توانید به اطلاعاتی در مورد تاریخچه این زبان، الفبای آن، و افرادی که زبان کره ای را بعنوان زبان مادری صحبت می کنند به دست آوردید.

یکشنبه ۱۸ مهر ۱۴۰۰
ادامه
یادگیری زبان فرانسه
۹۸۳

این متن به توضیح اجمالی دلایل یادگیری زبان فرانسه پرداخته است. همچنین در این متن توضیحاتی در مورد اهمیت زبان فرانسه در قرن 21 ارائه داده است. اگر به دنبال یادگیری زبان جدیدی هستید، ولی هنوز در مورد اینکه چه زبانی بخوانید، تصمیم گیری نکرده اید، خواندن این متن را به شما توصیه می کنیم.

یکشنبه ۱۸ مهر ۱۴۰۰
ادامه
تاثیر فناوری در آموزش
۹۹۶

در این مقاله سعی داریم به این سوال که فناوری چگونه بر یادگیری فراگیران تاثیر می‌‌گذارد پاسخ دهیم و توضیح دهیم چرا مربیان آموزشی باید در داخل و خارج از کلاس درس، نهایت استفاده را از فناوری ببرند.

یکشنبه ۱۸ مهر ۱۴۰۰
ادامه
آشنایی کلی با مفهوم مجازی‌سازی شبکه
۱k

پیاده‌سازی شبکه‌های امروزی شباهت زیادی به ساخت جاده‌ها و بزرگراه‌ها در یک شهر دارد. زمانی‌که فرآیند طراحی و پیاده‌سازی بزرگراه‌ها و جاده‌ها تکمیل و وارد فاز عملیاتی شد، گسترش، حذف یا جایگزینی آن‌ها بدون تاثیرگذاری بر ترافیک امکان‌پذیر نیست. به همین دلیل باید آینده‌نگر باشید و زیرساختی انعطاف‌پذیر پیاده‌سازی کنید تا امکان گسترش آن در آینده فراهم باشد. چنین قاعده‌ای در ارتباط با شبکه‌های سنتی یک مرکز داده نیز صدق می‌کند. شبکه‌ها باید به شکل بهینه و انعطاف‌پذیر آماده شوند تا هر زمان نیاز بود امکان پیاده‌سازی تغییرات فراهم باشد.

یکشنبه ۱۸ مهر ۱۴۰۰
ادامه
پربازدیدترین مقالات ماه
اثرات همه‌گیری ویروس کرونا بر مشاغل حوزه حسابداری
دوشنبه ۳ آبان ۱۴۰۰
همه ما می‌خواهیم معنای کاری را که انجام می‌دهیم بدانیم. شما به‌عنوان یک مدیر می‌توانید به اعضای تیم خود کمک کنید که حس هدفمندی درونی آنها تقویت شود.
سه شنبه ۲۶ اسفند ۱۳۹۹
راهکارهای افزایش تعامل در کلاسهای آنلاین زبان های خارجی
شنبه ۲۴ مهر ۱۴۰۰
چگونه مهارت‌‌های خود را با شغل‌‌تان هماهنگ کنید
شنبه ۲۱ فروردین ۱۴۰۰
کار کردن با برنامه کاری منعطف برای کارمندان چه معنایی دارد؟
سه شنبه ۲۶ اسفند ۱۳۹۹
استفاده از تکنولوژی برای کنترل کردن ایده‌های اعضای تیم‌تان
پنجشنبه ۲۳ بهمن ۱۳۹۹
9 روش موثر و کاربردی در جهت کاهش مالیات در سازمان ها و شرکت ها
سه شنبه ۲۱ اردیبهشت ۱۴۰۰